Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij - proś a otrzymasz

"Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij" (zobacz jak skuteczna jest ta krótka modlitwa), gdyż : "Proście o cokolwiek byście chcieli, a będzie wam dane" (Jan 15)

Dwa lata temu zapisałam tu kilka ważnych dla mnie skutecznych modlitw i sposobów radzenia sobie z problemami. Nie sądziłam, że to się komuś przyda. Zaglądam tu gdy potrzebuję. Ku pokrzepieniu serca własnego znalazłam taki oto dowód jak Jezus działa, gdy się Jemu zaufa.
" Przeżywałam bardzo trudne chwile i nie radziłam sobie z nawarstwiającymi problemami. Wydawało mi się, że zwariuję. Nie mogłam spać ani jeść i na szczęście trafiłam na tą stronę. Zastosowałam się do wskazówek tu zawartych. Modliłam się. Przyznam szczerze, że od czasu do czasu wracał do mnie niepokój. Mówiłam wtedy "JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ". Znowu się uspokajałam. WSZYSTKO SIĘ DOBRZE SKOŃCZYŁO. Dziękuję za wskazówki. Pomogły mi spojrzeć na sens modlitwy z całkiem innej strony. Szczęść Boże Wszystkim, którzy to przeczytają. " Komentarz pochodzi z tego wpisu: JEZU UFAM TOBIE
Polecam co powiedział Jezus do sługi Bożego Dolindo Ruotolo Oto fragment zapisek z pism Sł Bożego Dolindo Ruotolo:

"
Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: "Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!" Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud.
Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! zamknij oczy i mów: "Ty się tym zajmij" Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencję miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy. Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim albo - gorzej - ufacie tylko interwencji człowieka.
A to właśnie stoi na przeszkodzie moim słowom i memu przybyciu.
Och! Jakże pragnę tego waszego zawierzenia, by móc wam wyświadczyć dobrodziejstwa i jakże smucę się widząc was wzburzonymi. Szatan właśnie do tego zmierza: aby was podburzyć, by ukryć was przed moim działaniem i rzucić na pastwę tylko ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, oprzyjcie się na Mnie, zawierzcie Mnie we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego zawierzenia Mnie, a nie proporcjonalnie do waszych trosk. Kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie, wylewam na was skarby moich łask. Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, któremu często przeszkadza szatan. Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu. Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij! Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach. Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na moją miłość!
Nie ma skuteczniejszej Nowenny od tej: „Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij”
„Trwajcie w Miłości Mojej... jeśli trwać będziecie we Mnie i trwać będą w was Moje Słowa, proście o cokolwiek byście chcieli, a będzie wam dane” (Jan 15).
Bł. Sługa Boży Dolindo Ruotolo, (1882-1970) tercjarz franciszkański, który został przeniesiony i pochowany w parafii MB Niepokalanej z Lourdes i św. Jana dei Vecchi w Neapolu. www.dolindo.org/english
WIĘCEJ TUTAJ

KAŻDĄ czynność zaczynaj od słów: JEZU UFAM TOBIE, a gdy sprawy się komplikują, dodaj: TY SIĘ TYM ZAJMIJ a zobaczysz cuda w swoim życiu.

Znalazłam dziś kolejne komentarze. Oto fragmenty:
Siostra Faustyna pisała, że oczy (spojrzenie) na obrazie "Jezu ufam Tobie" są takie same jak wtedy, gdy Pan Jezus umierał na krzyżu. Sami zobaczcie jak wielka miłość i dobroć jest w tych oczach. Zrozumiałam wreszcie co znaczy Masz za Obrońcę Boga. I zachwyciło mnie to. Cóż bowiem się może stać, gdy sam Bóg mnie broni.
Drugi fragment: Spróbujcie. Dajcie Bogu szansę działania. Zróbcie tak jak mówił Jezus.
Powiedzcie Mu przed każdą nawet najdrobniejszą czynnością " Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij" I to naprawdę działa. Tak jakby sam Bóg chciał uczestniczyć w każdej, ale to każdej minucie mojego (naszego) życia :) I to jest moje niesamowite ODKRYCIE ! I sądzę, że tak jak dla mnie było to trudne do uwierzenia (dopóki się sama nie przekonałam)tak sądzę, że nie byłam odosobniona w tym niedowierzaniu ( a może jakiejś nieświadomości, że taka bliskość Boga jest możliwa) WIĘCEJ TUTAJ

9.6.09

Jezu, Ty się tym zajmij.


"Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy:

Jezu, Ty się tym zajmij!
Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach.
Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda.
To wam poprzysięgam na moją miłość!
"


Jezu, Ty się tym zajmij

Jezus mówi do duszy: Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie?
Zostawcie Mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie (oddanie się) oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.
Sprzeczne z zawierzeniem jest martwienie się, zamęt, wola rozmyślania o konsekwencjach zdarzenia.

Podobne jest to do zamieszania spowodowanego przez dzieci domagające się, aby mama myślała o ich potrzebach gdy tymczasem one chcą się tym zająć same, utrudniając swymi pomysłami i kaprysami jej pracę.
Zamknijcie oczy i pozwólcie Mi pracować, zamknijcie oczy i myślcie o obecnej chwili, odwracając myśli od przyszłości jak od pokusy. Oprzyjcie się na Mnie wierząc w moją dobroć, a poprzysięgam wam na moją miłość, że kiedy z takim nastawieniem mówicie: "Ty się tym zajmij", Ja w pełni to uczynię, pocieszę was, uwolnię i poprowadzę.
A kiedy muszę was wprowadzić w życie różne od tego, jakie wy widzielibyście dla siebie, uczę was, noszę w moich ramionach, sprawiam, że jesteście jak dzieci uśpione w matczynych objęciach. To, co was niepokoi i powoduje ogromne cierpienie to wasze rozumowanie, wasze myślenie po swojemu, wasze myśli i wola, by za wszelką cenę samemu zaradzić temu, co was trapi.

Czegóż nie dokonuję, gdy dusza, tak w potrzebach duchowych jak i materialnych, zwraca się do Mnie mówiąc: "Ty się tym zajmij", zamyka oczy i uspokaja się! Dostajecie niewiele łask, kiedy męczycie się i dręczycie się, aby je otrzymać; otrzymujecie ich bardzo dużo, kiedy modlitwa jest pełnym zawierzeniem Mnie. W cierpieniu prosicie, żebym działał, ale tak jak wy pragniecie... Zwracacie się do Mnie, ale chcecie, bym to Ja dostosował się do was. Nie bądźcie jak chorzy, którzy proszą lekarza o kurację, ale sami mu ją podpowiadają. Nie postępujcie tak, lecz módlcie się, jak was nauczyłem w modlitwie "Ojcze nasz":
Święć się Imię Twoje, to znaczy bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie;
Przyjdź Królestwo Twoje, to znaczy niech wszystko przyczynia się do chwały Królestwa Twego w nas i w świecie;
Bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi, to znaczy Ty decyduj w tej potrzebie, uczyń to, co Tobie wydaje się lepsze dla naszego życia doczesnego i wiecznego.

Jeżeli naprawdę powiecie Mi: "Bądź wola Twoja co jest równoznaczne z powiedzeniem: "Ty się tym zajmij", Ja wkroczę z całą moją wszechmocą i rozwiążę najtrudniejsze sytuacje.

Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: "Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!"
Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud.
Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu?
Nie trać ducha! Zamknij oczy i mów: "Ty się tym zajmij"
Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencję miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy.


Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim albo - gorzej - ufacie tylko interwencji człowieka.
A to właśnie stoi na przeszkodzie moim słowom i memu przybyciu.
Och! Jakże pragnę tego waszego zawierzenia, by móc wam wyświadczyć dobrodziejstwa i jakże smucę się widząc was wzburzonymi.
Szatan właśnie do tego zmierza: aby was podburzyć, by ukryć was przed moim działaniem i rzucić na pastwę tylko ludzkich poczynań.
Przeto ufajcie tylko Mnie, oprzyjcie się na Mnie, zawierzcie Mnie we wszystkim.

Czynię cuda proporcjonalnie do waszego zawierzenia Mnie, a nie proporcjonalnie do waszych trosk
.

Kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie, wylewam na was skarby moich łask.
Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, któremu często przeszkadza szatan. Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów.
Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.

Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij!
Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach.
Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda.

To wam poprzysięgam na moją miłość!

Módlcie się zawsze z tą gotowością do oddania się Mnie, a zawsze będziecie odczuwać wielki spokój ducha i osiągać znaczne korzyści, również wtedy, gdy udzielam wam łaski ofiary, zadośćuczynienia i miłości, która nakłada na was cierpienie. Wydaje to ci się niemożliwe? A zatem zamknij oczy i powiedz całą swoją duszą: „Jezu, troszcz się Ty!” "Jezu Ty się tym zajmij". Nie lękaj się, ja się zatroszczę.

A ty błogosławić będziesz Imię Moje, nie dbając o siebie samego. Twoje modlitwy nie mają takiej wagi, jak ten akt pełnego ufności oddania się Mnie; zapamiętaj to sobie dobrze.

Nie ma skuteczniejszej Nowenny od tej:
„Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij”.

„Oddaj się Mojemu Sercu... a zobaczysz”.

Chcę, żebyś wierzył w Moją wszechmoc, a nie w twoje poczynania, żebyś pozwolił działać Mnie, a nie innym. Szukaj Mojej bliskości, spełń Moje pragnienie posiadania cię, wzbogacenia i kochania tak, jak tego chcę. Zapomnij się, pozwól, abym spoczął w tobie, pozwól, aby Moja wszechmoc nieustannie znajdowała w tobie ujście.

Jeśli pozostaniesz blisko Mnie, nie będziesz się martwił, że działasz samodzielnie, że żyjesz w ciągłym pośpiechu po to, żeby ci się udało, żeby stwierdzić, że coś zrobiłeś, udowodnisz Mi, iż wierzysz, że jestem wszechmogący, a Ja intensywnie będę pracować z tobą: kiedy będziesz mówił, chodził, pracował, modlił się lub spał, bo „moim umiłowanym dam to, czego potrzebują nawet gdyby byli jak we śnie” (Psalm 12-6).
Jeśli będziesz ze Mną i nie będziesz się chciał spieszyć, ani nie będziesz się martwił o nic dla siebie, a zwrócisz się do Mnie z bezgranicznym zaufaniem, dam ci wszystko, czego będziesz potrzebował, zgodnie z Moim zamysłem wiecznym. Dam ci uczucia, których wymagam od ciebie, dam ci ogromne współczucie dla bliźniego i spowoduję, że będziesz mówił i czynił to, co Ja będę chciał. Wówczas twoje działanie pochodzić będzie z Mojej Miłości.
Tylko Ja, a nie ty wraz ze wszystkimi twoimi poczynaniami stworzę nowe dzieci, które zrodzą się ze Mnie. Stworzę ich tym więcej, im bardziej będziesz chciał się stać moim prawdziwym synem, jak mój Jednorodzony. Albowiem wiesz, że „jeśli wypełnisz Moją wolę, będziesz Mi bratem, siostrą i matką”, pozwalając mi, abym zrodził się w innych, bo Ja stworzę nowe dzieci, posługując się prawdziwymi dziećmi. Twoje poczynania dążące do osiągnięcia celu to tylko pozory w stosunku do tego, czego Ja dokonuję w tajemnicy serc tych, którzy kochają.

„Trwajcie w Miłości Mojej... jeśli trwać będziecie we Mnie i trwać będą w was Moje Słowa, proście o cokolwiek byście chcieli, a będzie wam dane” (Jan 15).

(Z pism sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo) sługa Boży Dolindo Ruotolo ( 1882 – 1970) zapiski duchowe ks. Dolindo Ruotolo. Ksiądz Dolindo, świątobliwy kapłan urodzony w Neapolu, cieszył się wielkim szacunkiem ojca Pio, który zwykł mawiać do przybywających do San Giovanni Rotondo Neapolitańczyków: „Macie księdza Dolindo, po co do mnie przychodzicie?”. Pozostawił on akt oddania Jezusowi, a właściwie zapis słów przez Niego wypowiedzianych - podobnie jak zapisywała je s. Faustyna.

Więcej na http://www.milosierdzie.plkult_nabozenstwo.php


1 952 komentarze:

 1. Jezu ufam Tobie Połącz mnie z Tą dziewczyną o którą Cie proszę ufam Tylko Tobie a nie człowiekowi Jezu Ty się Tym Zajmij

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczcie koniecznie ten film:

   http://www.zaginiona-owca.pl/chlopiec-ktory-zobaczyl-niebo/

   cuda się zdarzają;)

   Usuń
 2. Jezu ufam Tobie Wysłuchaj mych modlitw i próżb Ty się tym Zajmij Rafał

  OdpowiedzUsuń
 3. dobry jezu wiesz jakie klopoty mamy prosze ciebie pomoz nam wybrnac i zyc godnie modl sie za nami wysluchaj naszych prosb i ty sie tym zajmij rodzina blaga o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 4. Jezu Ty się tym zajmij...

  OdpowiedzUsuń
 5. Jezu, błagam pomóz bo bez Ciebie nie poradzimy sobie, tylko Ty jestes w stanie zmienic to co wydaje sie byc nieuchronne. Ucisz nasze mysli skołatane, daj otuchy!!! Błagam chroń moja rodzine!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jezy, proszę pomóż mi i miej moją rodzinę w opiece.Jezu Ty się tym zajmij.Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jezu kocham się z całego serca, ty wiesz czego pragnę i co mam w sercu. Ufam ci bezgranicznie i błagam o pomoc, bądź wola Twoja proszę zajmij się wszystkimi moimi sprawami.

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Jezu zajmnij sie nasza sytuacja Ty wiesz co nam potrzeba w naszym zyciu chrzescianskim to nam daj a zabierz to co nam przeszkadza,w naszej grupie rozancowej w naszej parafii i nas parafian bo my jestesmy z roznych stron z calego swiata nieraz trudno nam sie porozumniec.
  JEZU TY SIE TYM WSZYSTKIM ZAJMNIJ BLAGAM CIE O POMOC.
  JOLANTA

  OdpowiedzUsuń
 9. Jezu Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Jezu Ty sie tym zajmij daj zdrowie Justynie

  OdpowiedzUsuń
 11. bron moja rodzine Jezu
  Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 12. bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij, zajmij się Olą

  OdpowiedzUsuń
 13. Jezu Ty się tym zajmij i obdarz mnie miłoscią i darem macierzynstwa

  OdpowiedzUsuń
 14. Jezu powierzam Tobie moja trudna sytuacje rodzinna i mojego meza - objaw Mu siebie i swoja Milosc prosze, miej w opiece mojich przyjaciol, moje zdrowie, moja rodzine, zadbaj dla mnie o dobra prace-taka odpowiednia dla mnie, otocz swoja opieka i miloscia rodzine mojego brata oraz tate, bron przed awanturami miedzy nimi, dopomoz we wszystkich trudnych sprawach na tym swiecie-niech wszedzie sie dzieje Twoja wola na calej Ziemi we wszystkich-malych i wielkich sprawach, niech kazdy poczuje Twoja nieskonczona milosc. Tobie Jezu powierzam wszystkie sprawy- Ty sie nimi zajmij

  OdpowiedzUsuń
 15. Proszę o pełne zdrowie do mojego nienarodzonego dziecka... Jezu Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 16. Jezu troszcz się Ty,Jezu Ty się tym zajmij.Jezu ufam Tobie.Uratuj mnie.Jezu ulecz duszę i ciało,Jezu oddaję się Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jezu, zastopuj mściwość Leszka, odwróć jego nienawiść od nas!

  OdpowiedzUsuń
 18. Jezu,ufam Tobie,oddaję Ci wszystkie moje słabości, niezałatwione sprawy, brak miłości.Panie,Ty się tym zajmij!

  OdpowiedzUsuń
 19. Jezu mój proszę Ciebie o zdrowie dla mnie i moich bliskich,pomóż nam w trudnych sprawach JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ JEZU UFAM TOBIE.

  OdpowiedzUsuń
 20. Jezu oddaję Tobie moje niepokoje i lęki o przyszłość moją i moich dzieci. Oddaję Tobie sprawy niezałatwione z byłym mężem.
  Zamykam oczy mojej duszy i wołam: "Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij..."

  OdpowiedzUsuń
 21. Jezu ufam Tobie-obdarz mnie dobrym mężem i darem macierzynstwa

  OdpowiedzUsuń
 22. Jezu oddaje Tobie ,wierzac w Twa wszechmoc i milosierdzie ;sprawy rodzinne i zyciowe syna;Przegoń szatana z duszy synowej.Jezu ufam Tobie.Ty sie tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jezu dziekuje za dobre wiadomości,za Twa opieke i milosierdzie, dalej oddaje Tobie ,wierzac w Twa wszechmoc, sprawy syna i jego rodziny, proszac o dar zdrowia nienarodzonego dziecka i matki,dar nawrocenia, wiary, nadziei i milosci;Jezu troszcz sie Ty, Jezu ufam Tobie.Ty sie tym zajmij

   Usuń
  2. Jezu znowu i ciągle prosze o Twoje milosierdzie dla syna i jego rodziny; wspieraj ich i daj im moc i siły do walki z przeciwnościami i trudami życia codziennego, daj im łaske dobrej woli w porozumieniu i rozsądnych decyzji życiowych ;dla ich wspolnego dobra i ich dzieci; Jezu ufam Tobie, Ty sie tym zajmij, zajmij sie ich całym życiem ,Jezu troszcz sie Ty

   Usuń
 23. Jezu, uciszyles moje skołatane serce dzieki tej modlitwie, jest nadal trudno ale widze światełko w tunelu... a wiesz, że powoli traciłam nadzieje. Ciągle potrzebujemy Twej pomocy Ty o tym wiesz, Jezu ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 24. Jezu kocham Kasie i pragne tez pokochac jej dzecko malego Jasia.Bardzo chcial bym sie nimi zaopiekowac i spedzic z nimi reszte mojego zycia.Przosze cie zajmi sie tym !!Wiem ,ze moge ci zaufac.Prosze cie pomoz mi !

  OdpowiedzUsuń
 25. Jezu,wiesz czego pragne.Prosze cie ,ty sie tym zajmij.Nie pozwol mi sie wiecej zamartwiac! Ufam tobie Jezu !
  Grzegorz

  OdpowiedzUsuń
 26. Jezu ukochany wiesz czego tak bardzo pragnę i o c tak bardzo się modle.Proszę Cię Ty się tym zajmij, Jezu ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 27. Jezu Ukochany, proszę spraw by Andrzej wrócił do mnie, by znów mnie bardzo pokochał, by został moim mężem. Jezu kocham Cię prosze, Ty sie tym zajmij...ania

  OdpowiedzUsuń
 28. balgam ciebie jezu o modlitwe w naszej intencji pomoz nam w trudnych sprawach i klopotach ty sie tym zajmij ufam tobie

  OdpowiedzUsuń
 29. Panie Jezu proszę Cię o dar uzdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 30. prosze ciebie panie jezu pomoz nam wyjsc z klopotow i trosk jakie nam zgotowal nieuczciwy czlowiek ktory nas oszukal i okradl blagam ciebie o pomoc nie opuszcaj nas w potzrebie jezu ty sie tym zajmij ufam tobie

  OdpowiedzUsuń
 31. Proszę o dar zgody w mojej rodzinie, o trzeźwość dla taty i brata a także by ludzie nie wymyślali tych rzeczy na mój temat. Tak bardzo potrzebuję spokoju, czasem nie mam już siły by żyć! Dlatego Jezu Miłosierny oddaje się Tobie i proszę Ty się tym zajmij!

  OdpowiedzUsuń
 32. Jezu ,Ty sie tym zajmij,dalej zawierzam Ci trudne sprawy życiowe i rodzinne syna,daj im siłę w walce o lepsze jutro ,porozumienie, dobre, rozsadne decyzje życiowe, dar wiary,nadziei i milosci;Jezu troszcz sie Ty

  OdpowiedzUsuń
 33. Jezu,Ty sie tym zajmij, kazda sprawa, kazdym z nas...

  OdpowiedzUsuń
 34. Jezu bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij. Ty zajmij się uleczeniem naszego małżeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 35. jezu najdrozszy uwolnij nas od klopotow i trosk smutku dnia codziennego brak pracy oszukal nas nieuczciwy czlowiek klopoty finansowe problemy przez zlych falszywych ludzi jest coraz gorzej nic sie nie zmienia prosimy modlimy sie do ciebie blagamy o ochrone i szczesliwe dalsze zycie jezu nie wiem co dalej robic jak zyc przytlaczaja nas nawarstwiajace sie problemy pomoz nam jezu badz wola twoja jezu ufam tobie ty sie tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 36. Jezu! - bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij, zajmij się moimi dziećmi: Basią, Anią, Marcinem i wnuczką Zosią. Uwolnij nas od kłopotów zdrowotnych i potrzeb dnia codziennego, braku pracy, konieczności wyjazdu do obcego kraju. Proszę również dla całej mojej rodzinki o przymnożenie żywej wiary oraz oddaję wszystkich jej członków Tobie pod opiekę i wszystkie nasze sprawy te duże i te małe. Nie opuszczaj nas o Panie. Ty się nami wszystkimi zajmij. Bądź wola Twoja.Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 37. Jezu Ty troszcz się o nasze małżeństwo, Ty zajmij się naszym kryzysem. Jezu fam Tobie, ufam. Bądź wola Twoja.

  OdpowiedzUsuń
 38. Jezu Ty się tym zajmij, zajmij się moim zdrowiem i moimi lękami. Zajmij się też zdrowiem mojej sąsiadki chorej na raka. Zajmij się też zdrowiem osoby o ktorej slyszałem w wiadomościach że została poszkodowana w katastrofie kolejowej. Niech się spelni wola Twoja.

  OdpowiedzUsuń
 39. jezu blagam ciebie pomoz nam jest tak zle jak nigdy nie bylo wszyscy ludzie sie od nas odwrocili brak pracy klopoty i ciagle problemy mam juz tego zycia dosc w ciaglej meczarni i udrece trudnosci ciagle sie nawarstwiaja jest coraz gorzej brak perspektyw ty tylko zostales aby nam pomoc i zmienic nasz bardzo zly los modl sie za nami panie jezu ufam tobie ze nam pomozesz ze nas uchronisz od falszywych i zlych ludzi od nieszczesc i niepowodzen zeslesz wkoncu na nas dobroc i szczescie ktorego nam zabraklo w zyciu jezu ty sie tym zajmij spraw najdrozszy aby los sie zmienil na lepszy boze dopomoz nie opuszzcaj nas w potrzebie

  OdpowiedzUsuń
 40. Panie Boże oddaje Ci wszystko. Jezu oddaje sie Tobie ,i polecam bardzo trudne prawy życiowe i rodzinne syna. Znowu tak trudno mi sie skupić i modlic ; Ufam Tobie bo jestes Wszechmocny i Milosierny;blogoslaw im w trudach życia codziennego,daj im siłę i moc do walki z przeciwnościami i szatanem ktory nimi miota, Jezu Ty się tym zajmij, Jezu troszcz się Ty

  OdpowiedzUsuń
 41. JEZU UFAM TOBIE, TY SIĘ TYM ZAJMIJ, ZAJMIJ SIĘ MOJĄ RODZINĄ

  OdpowiedzUsuń
 42. jezu blagam ciebie mamy troski i klopoty ciagle problemy z ktorymi nie mozemy sobie poradzic prosze ciebie ty sie tym zajmij ufam tobie uchron nas od przeciwnosci losu pom oz nam pozbyc sie trudnosci blagam zlituj sie nad nami aby nasze zycie zmienilo sie na lepsze postaw na naszej drodze uczciwego czlowieka modl sie za nami aby udreki i niepewnosc sie skonczyly i czlowiek ktory nas oszukal wkoncu zrozumial jaka krzywde wyrzadzil rodzinioe blagam o pomoc jezu nie opuszzcaj nas w potrzebie modl sie za nasza rodzine o zdrowie i szczesliwe dalsze zycie

  OdpowiedzUsuń
 43. i znowu po swiatełku w tunelu, leki;Jezu ufam Tobie, oddaje się Tobie i bardzo trudne sprawy rodzinne i zyciowe syna;wypedz szatana z synowej,niech przestanie manipulować najblizszymi,wyrzadzajac im ogromna krzywde;oraz zeby nie pozwala soba mataczyc, Jezu Ty sie troszcz, daj synowi siłe i moc żeby poradzil sobie z tymi silami szatana ktory owladnal synową, daj mu zdrowie fizyczne i psychiczne,,zeby sie nie zalamal; dar uleczenia duszy i ciala, synowej;,miej go w swojej opiece, Boze oddaje Ci wszystko,Jezu ty sie tym zajmij,

  OdpowiedzUsuń
 44. jezu prosze ciebie jak nas slyszysz pomoz nam uwolnij nas od klopotow i trosk ochron od zla i nieszczesc i trudnych spraw postaw na naszej drodze zyciowej dobrych i uczciwych ludzi ty wiesz jakie mamy problemy z ktorymi nic nie mozemy zrobic wiec w tobie jedyna nadzieja na lepsze zycie jezu ufam tobie ty sie tym zajmij blagam uslysz nasze wolanie do ciebie jezu pomoz nam uczyn cud prosze ciebie daj nam znak blagam nie opuszczaj nas

  OdpowiedzUsuń
 45. Jezu, w Twoje ręcę oddaje moją mamę, zajmij się jej zdrowiem jak najlepszy lekarz, oddaję Ci wszystkie nasze niepokoje i stan zdrowia mamy. Jezu Ty się tym zajmij!

  OdpowiedzUsuń
 46. Och Jezu, oddaję się Tobie cała, jestem cała Twoja.Panie znajdź mi uczciwą pracę i rozwiąż wszystkie problemy finansowe.Rozpal gorącą wiarę w mojej rodzinie. Jezu, Ty się tym zajmij. Amen.
  Jola

  OdpowiedzUsuń
 47. Jezu jast tak źle, Ty wiesz! Błagam pomóż, daj wskazówki co robić, jestem u kresu sił!

  OdpowiedzUsuń
 48. Jezu bardzo Ci dziękuję za pracę dla krewnego. Proszę Cię o dar macierzyństwa i ojcostwa dla młodego małżeństwa. Goraco proszę o nawrócenie mojego męża. Polecam Twojej opiece całą moją rodzinę.Jezu, Ty się tym zajmij!!!

  OdpowiedzUsuń
 49. Jezu przenajświętrzy .Przepraszam Cię bardzo,że czasami w Ciebie wątpiłam, przepraszam,że tyle złego w swoim życiu wyrządziłam.Dziękuję Ci za to,że dałeś mi kolejną szansę, obiecuję,że tego nie zmarnuję. Błagam Cię z całego serca, spraw by mój narzeczony znów mnie pokochał, znów przekonał się do mnie i chciał zawrzeć ze mną sakrament małżeństwa i znowu chciał stworzyć ze mną normalną, katolicką rodzinę. Jezu, Ty się tym zajmij! Kocham Cię.
  e.

  OdpowiedzUsuń
 50. jezu najdrozszy blagam ciebie pomoz nam aby zycie nasze zmienilo sie na lepsze aby klopoty i problemy troski i zmartwienia smutek i trudnosci wkoncu sie skonczyly prosze wysluchaj naszych prosb wypros nam laski uwolnij nas od nieszczesc niepowodzen zlych i falszywych ludzi opiekuj sie nami chron i strzez od nieszczesc otul nas plaszczem twojej dobroci modl sie za nasza rodzine o zdrowie i szczesliwe dalsze zycie blagam ciebie jezu ty sie tym zajmij ufam tobie

  OdpowiedzUsuń
 51. Jezu Ty się tym zajmij, Panie ty wiesz o co się modlę i o co proszę, wysłuchaj mnie proszę, Ufam Ci i Ufam w Twoje miłosierdzie.

  OdpowiedzUsuń
 52. Jezu dla mnie raczej juz nie ma wyjscia,nie ma kola ratunkowego. Jestem i tkwie w pajeczynie,miotam sie i jednoczesnie bardziej w nia zaplatuje. Nie znam juz sposobu na wyrwanie sie z niej. Ta pętla sie coraz bardziej zaciska,nie mam juz sil. Przyjdz juz moze po mnie,i tak nic dobrego sam nie uczynie. Jest ludzi tak wielu na ziemi,ale czemu nie ktorym dajesz wiekszy krzyz do dzwigania? Zrob Panie wedlug swojej a nie mojej woli. Zycie jest zbyt ciezkie.

  OdpowiedzUsuń
 53. Jezu ufam Tobie, Ty sie tym zajmij, Troszcz sie Ty, jedyna nadziejo w tak bardzo trudnej sytuacji zyciowej, rodzinnej i zawodowej syna,daj mu laskę wiary , nadziei i milosci; och Jezu ,oddaje sie Tobie,Ty sie tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 54. Jezu Ty wszystko wiesz - wiesz jakie mamy problemy, jak trudno nam żyć. Prosze, błagam nie opuszczaj.Ulecz mnie z tej strasznej choroby. Bądź przy mnie kiedy tracę sens życia. Proszę o pomoc w nauce i skończeniu studiów, a także w czasie obrony. Jezu Ty sie Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 55. Skróć gehenne Zyciową syna , Jezu Ty sie tym zajmij;nie mam juz sił o wypraszanie łask dla niego , wszystkie sprawy ida w odwrotnym kierunku.

  OdpowiedzUsuń
 56. Jezu blagam o cud z domem ,prace o przemiane serca meza.JEZU UFAM TOBIE TY SIE TYM ZAJMIJ.

  OdpowiedzUsuń
 57. Jezu Ty sie tym zajmij! Tobie sie cała oddaję, Ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jezu dziękuje za trochę ulgi i rozwiązanie kłopotów . Proszę o dalszą pomoc JEZU UFAM TOBIE ODDAJĘ SIĘ TOBIE I TY WSZYSTKIM SIĘ ZAJMIJ. Z TOBĄ MI W ŻYCIU JEST DOBRZE. TY WIESZ czego mi w życiu trzeba i o to Cię proszę.

   Usuń
 58. Dobrze poczytać komentarz o uldze i rozwiązaniu problemów.
  Jezu zawierzyłam Ci moje całe życie, całą siebie, całą moją rodzinę. Proszę, nie zostawiaj mnie samej z problemami. Jezu, ufam Tobie, zajmij się Ty wszystkim. Proszę Cię Jezu w Tobie jedyna nadzieja. Bądź moja drogą w życiu. Wiem, że z Tobą nie zginę a każdą sprawą Ty Jezusku się zajmiesz. Jezu, bądź wola Twoja - prowadź. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 59. Jezu ,ufam Tobie, Ty się tym zajmij, oddaję Ci całą moją rodzinę w Twoją opiekę , tyle złego na nas spadło, ciągle nowe kłopoty i zmartwienia nas spotykają , tak bardzo boli mnie moje matczyne serce kiedy nie mogę pomóc moim dzieciom, dlatego Tobie zaufałam wiem ,że nas nie opuścisz, Ty się nami zajmij...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To działa! świadectwo; you tube - nick Vujicic-bez nóg ,bez rąk,bez ograniczeń [pl]. Bądz wola Twoja oddaję ci Jezu całe moje życie Ty nim kieruj . Oddaję Ci moich bliskich pod Twoją opiekę pokieruj ich życiem. Codziennie Cię szukam i daj mi się poznać. Jezu ufam tobie.

   Usuń
  2. Jezu Ty Się Tym Zajmij proszę aby Piotr obdarzył Mnie takim uczuciem jak Ja jego abyśmy byli razem.

   Usuń
  3. Jezu ty się Ty się tym zajmij proszę aby Piotr do mnie wrócił.Jezu ufam tobie bez niego niego nie mogę żyć.Bądz wola twoja Ty sie tym zajmij.

   Usuń
  4. Jezu Ufam Tobie Ty Się Tym Zajmij proszę aby Piotr do mnie wrócił aby pokochał mnie jak ja jego Bądz Wola Twoja

   Usuń
  5. Jezu proszę zajmij się moją sprawą proszę aby Piotr do mnie wrócił pomóż mi Jezu ty się tym zajmij.Jezu Ufam Tobie pomóż Mi

   Usuń
  6. Och Jezu,oddaję się Tobie Ty się Tym zajmij,proszę aby Piotr do mnie wrócił ,bez niego moje serce jest pełne bólu nie daje rady dłużej tak żyć. Jezu Ty się tym zajmij.

   Usuń
 60. Jezu Ty się tym zajmij, Tobie oddaję moją udrękę, prosząc Cię, aby moja była dziewczyna wróciła do mnie i abyśmy wspólnie mogli znów rozpocząć budowę pełnego miłości i zaufania związku.

  OdpowiedzUsuń
 61. Boże, proszę Ciebie z całego serca o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny. Proszę przede wszystkim o zdrową psychikę, aby nie męczyły mnie lęki, abym nie zabijała się własnymi myślami, abym nie bała się sama nie wiem czego:( Pozwól mi wychować moją córeczkę, aby była szczęśliwym dzieckiem! Pozwól mi być dobrym człowiekiem. Okiełznaj proszę moją nerwowość, mój nieokreślony strach. Pomóż wybaczyć mi mojemu ojcu. Jezu, Ty się tym zajmij, troszcz się Ty...

  OdpowiedzUsuń
 62. Jezu, Ty wiesz co mnie dręczy....
  Jezu Ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 63. i znów pod górke, nie mam juz sił! mimo wszystko JEZU UFAM TOBIE!

  OdpowiedzUsuń
 64. Badz wola twoja jak i w niebie tak i na ziemi jezu blagam cie zajmi sie moja rodzina zachowaj od wszelkiego zla Jezu ufam tobie

  OdpowiedzUsuń
 65. Jezu, tak długo się już z tm męczę. Ty się tym zajmij,Panie. Jezu, ufam tobie. Ty wiesz, co jest dla mnie najlepsze, nawet jeśli nie jest to zgodne z moją wolą.

  OdpowiedzUsuń
 66. Jestem wdzięczny za tę modlitwę. Od początku jej odmawiania czułem zmianę w moim życiu.

  OdpowiedzUsuń
 67. ja też dziękuję codziennie Jezusowi i Bogu za ich dobroć i miłość. cieszę się że mogę się przed nimi wygadać. zmiany są na dużo lepsze,choć problemy też są ale łatwiej z Jezusem którego bardzo pokochałam i mu zaufałam ,codziennie jest w moich myślach życiu i nie wyobrażam już sobie życia bez niego . Jezu ty się zajmuj moimi problemami i o to cię proszę codziennie. Gdy zobaczycie Jezusa to tak jak byście BOGA widzieli. Bóg szuka człowieka tylko my tego nie zauważamy . szukajcie a znajdziecie Bóg wie wszystko o nas czego nam potrzeba zanim to wypowiemy ,ma o nas tyle myśli co ziaren piasku na plaży.Powierzajcie wszystkie troski Bogu ale zawsze przez JEZUSA. tego się nauczyłam poprzez tę stronę .wzywajcie imienia Pańskiego on czeka na nas . czytajcie biblie choćby po parę linijek to słowo Boże.

  OdpowiedzUsuń
 68. Jezu Ufam Tobie, zajmij się tym, nie wiem co robić.

  OdpowiedzUsuń
 69. Jezu uratuj mi syna z narkomani- wskaż mu Boża drogę życia .....BŁAGAM

  OdpowiedzUsuń
 70. Jezu uratuj Pawła z nałogów. Zajmij się nim, wskaż mu właściwą drogę.

  OdpowiedzUsuń
 71. Najdroższy memu sercu Jezu, przyjdź proszę z pomocą naszej rodzinie. Ty dobrze wiesz, jakiej pomocy nam potrzeba i na swój boski sposób, jesli taka bedzie wola Twoja oddal od nas te problemy. Jezu, ufam Tobie! Bądź wola Twoja! żona i mama

  OdpowiedzUsuń
 72. Jezu odwroc ten los i przywroc spokoj w pracy, przyjazn i przychylnosc przelozonych. daj silna wole i wiare w siebie. ufam Tobie i wiem ze sprawiszz ze milosc wroci w moje zycie. Ty sie tym zajmij, Tobie powierzam te troski. Tobie ufam. Wierze ze pomozesz.Czekam cierpliwie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 73. Jezu.Wiem że nie jestem człowiekiem który powinien ciebie prosić o pomoc.Nie jestem aż taka zła.Staram się żyć z ludźmi w zgodzie i im pomagać.Czym bardziej ONI chcą mi pomóc wychodzi wszystko na opak.Wtedy człowiek wysłuchuje jaki jest nie dobry i zły.Wiem że każda tak sytuacja w życiu dała mi też zrozumieć,że ludzie którzy życzą mi dobrze mają tylko w tym swój interes.Teraz to co mnie spotkało,ta cała sytuacja to z mojej strony jest tchórzostwo.A może lęk że to stracę przed tym co ma i jak mówi mój przyjaciel wygrałam los na loterii.Taka szansa to jedna na milion.Boje się i nie wiem co zrobić.Proszę i powierzam się TOBIE W OPIECE.TY SIĘ TYM ZAJMIJ.Ojcze nasz,któryś jest w niebie;święć się imię Twoje przyjdź królestwo Twoje;bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi...TY SIĘ TYM ZAJMIJ.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 74. Boże powierzam swój los w twoje ręce.Wiem że wybierzesz dla mnie najsłuszniejszą drogę.Nawet jeżeli miała bym iść po kamieniach i napotkać ciernie.Wiem że chcesz dla mnie jak najlepiej.Wiem że czuwasz nad moimi dziećmi,żeby im się nic nie przytrafiło.Powierzam się tobie.Wierze i proszę TY SIĘ TYM ZAJMIJ.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 75. robincalla Jezu dziekuje że nie doszło do wypadku lub jakiś złych zamiarów os trzecich i Boże powierzam swój los w twoje ręce.Wiem że wybierzesz dla mnie najsłuszniejszą drogę.Nawet jeżeli miała bym iść po kamieniach i napotkać ciernie.Wiem że chcesz dla mnie jak najlepiej.Wiem że czuwasz nad moimi dziećmi,żeby im się nic nie przytrafiło.Powierzam się tobie.Wierze i proszę TY SIĘ TYM ZAJMIJ.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 76. Jezu ufam Tobie. Zajmij się Pawłem - wiesz jakie ma problemy.

  OdpowiedzUsuń
 77. Prosze aby on przyjechal jak najszybciej i odezawal sie szybciej niz mysle i by wszystko dobrze sie ulozylo, Jezu ufam Tobie, Ty sie tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 78. Jezu coraz bardziej Cię kocham,
  proszę uzdrawiaj mnie abym coraz lepiej rozumiała dlaczego powinnam Ci coraz bardziej ufać ,proszę dodaj mi siły,
  proszę o łaskę wytrwania w zaufaniu Tobie podczas gdy wszystko wokół nie układa się dobrze na wielu gałęziach drzewa naszej rodziny,
  Jezu proszę uzdrów moich dorastających synów,przymnóż im wiary,
  ja już nie mam siły,powoli zaczynam rozumieć,że nic nie jest moją zasługą ,nic sama nie ratuję ,nie jestem ,,supemenką,,
  to Ty Panie działasz
  pozwól mi utulić się w Twoich ramionach i obudzić się jak już wszystko będzie dobrze
  Twoja ukochana córka Renata

  OdpowiedzUsuń
 79. Jezu, oddaje Ci siebie, moją rodzinę, wszystko, co nas dotyczy. Troszcz się Ty, zajmij się TY, bądź wola Twoja, przyjdź Królestwo Twoje.

  OdpowiedzUsuń
 80. Mój syn, chociaż twierdzi że wierzy w Boga, od lat nie chodzi do kościoła, do spowiedzi. Jego dziewczyna drugi rok z rzędu, sama poszła na pielgrzymkę do Częstochowy.Tydzień temu, 5 sierpnia, w niedzielę trafiłam poprzez linki na tę stronę i nie czytając nic poza słowami na "czerwono" oddałam tę sprawę Jezusowi. Dziś rano, mój syn wyjechał na rowerze gonić pielgrzymkę (140 km). Mniej więcej o godzinie 15-16 (godzina miłosierdzia) ma się z nimi spotkać!!! JEZUS WYLEWA SWE ŁASKI WIELKIM WODOSPADEM TYLKO TRZEBA MU NA TO POZWOLIĆ I OTWORZYĆ SWE SERCE. NASZ BÓG JEST WSPANIAŁY.

  OdpowiedzUsuń
 81. Jezu Ufam tylko Tobie .Tobie zawierzam wszystkie moje trudne sprawy ,o których Ty najlepiej wiesz i znasz moje niepokoje i lęki które noszę w sercu.Proszę Cię Przyjmij moje prośby .O Jezu oddaję sie Tobie.Ty Cudowny lekarzu tym się zajmij.Jezu ufamy Tobie .Twoja kochajaca córka Anna.

  OdpowiedzUsuń
 82. Jezu Ufam Tobie, Ty sie tym zajmij,kochany Jezu prosze Cie o sile w przezwyciezeniu mojej choroby,ogarnij swoja opieka moja zone,a przede wszystkim spraw i dodaj mi sil ,abym calkowicie mogl oddac sie Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 83. Och Jezu, proszę, aby sprawa, o którą proszę rozwiązała się dla mnie pomyślnie..., och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij...E.

  OdpowiedzUsuń
 84. Jezu pomóż mojemu mężowi wyjść z nałogów i pomóż nam wyjść kłopotów. Jezu ufam Tobie, troszcz się Ty,Ty się tym zajmij.Kocham Cię Panie Jezu

  OdpowiedzUsuń
 85. proszę Cię Jezu, ufam Tobie, Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 86. Jezu ufam Tobie, Ty sie tym zajmij...proszę

  OdpowiedzUsuń
 87. Pomoz nam wyjsc z tak wielu udrek, uwiklan i problemow! Choc moj "rozsadek" opiera sie temu, JEZU UFAM TOBIE!

  OdpowiedzUsuń
 88. Jezu oddaję Ci trudną sytuację finansową i Marka, który stracił pracę. Ufam Tobie, Tobie się oddaję, Ty się tym zajmij, troszcz się Ty!
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
 89. Kochany Jezu, z całego serca, najgoręcej dziękuję Ci za wszystkie cuda, które dla mnie uczyniłeś. Wiem, gdy Tobie zawierzałam, wychodziłam z największych opresji. W ciągu ostatnich dni byłam wzburzona, nerwowa z powodu aktualnych kłopotów. Oddalałam się od Ciebie. Przed chwilą się pomodliłam według wskazówek na tej stronie i odzyskałam spokój. Jezu Kochany, strzeż mnie przed atakami złych mocy, których doświadczam. Proszę, otocz mnie swoją opieką i miłością. Pomóż mi być lepszym człowiekiem. Tak bardzo pragnę być blisko Ciebie. Nie opuszczaj mnie. Proszę zajmij się zawirowaniami w rodzinie, tak, by była zgoda. Ufam Ci z całego serca. Bądź ze mną w każdej chwili życia i nie pozwól ni robić złych rzeczy. Strzeż mnie od wszystkiego złego. Kocham Cię, Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 90. Jezu, błagam pomóz bo bez Ciebie nie poradzimy sobie, tylko Ty jestes w stanie zmienic to co wydaje sie byc nieuchronne. Ucisz nasze mysli skołatane, daj otuchy!!! Błagam chroń moja rodzine!!!

  OdpowiedzUsuń
 91. Jezu Ufam Tobie , Ty wiesz o co proszę , Jezu Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 92. Jezu,Ty sie tym zajmij!

  OdpowiedzUsuń
 93. Jezu oddaje ci pana M.jezu ufam Tobie Ty sie nim zajmij,oddaje Ci Marka,Kinge ,Mateusza,Michala,Basie,Basie i jej mame,Grzeska i siebie ty sie tym wszystkim zajmij niech sie dzieje twoja wola.

  OdpowiedzUsuń
 94. Jezu, oddaje Ci moje życie. Proszę, uzdrów Marka. Ale nie moja wola lecz Twoja niech się stanie.

  OdpowiedzUsuń
 95. Panie Jezu, tak wiele razy ratowałeś moich bliskich i mnie. Dziękuję Ci za to. Zawierzam się Tobie w moim utrapieniu. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij. Amen

  OdpowiedzUsuń
 96. Wpakowalem sie w kłopoty, zszedlem z dobrej drogi bo pokonala mnie pycha. . . Wiem jaka jest sila w Jezusie dlatego powierzam Mu te wszystkie klopoty i zostawiam je zeby sie nimi zajal a ja chce byc takim czlowiekiem jak kiedys. Nie marnujcie zycia i docencie je. Z Panem Bogiem.

  OdpowiedzUsuń
 97. Panie Jezu Chryste Tobie powierzam moje życie!

  OdpowiedzUsuń
 98. Jezu Ufam tylko Tobie .Tobie zawierzam wszystkie moje trudne sprawy ,o których Ty najlepiej wiesz i znasz moje niepokoje i lęki które noszę w sercu.Proszę Cię Przyjmij moje prośby uchroń syns od złych mocy uwolnij Jana z uzależnienia.Jezu Ty się tym zajmij,L.L.K.

  OdpowiedzUsuń
 99. Jezu ufam Tobie, Ty sie tym zajmij...Spraw aby moje sprawy zostały rozwiązane, abym mógł mieszkać w mieszkaniu mojej zmarłej kochanej żony.

  OdpowiedzUsuń
 100. prosze o nawrocenie mojego syna ze złego towarzystwa aby odnalazł sens w życiu aby nie odchodził od Boga.O znalezienie drugiej połówki dla niego. JEZU UFAM TOBIE.Ty się tym zajmij,

  OdpowiedzUsuń
 101. Jezu, Ty znasz moje cierpienie. Proszę, ulecz wnętrze mojego Tomka, by wszystko co go ogranicza, zniewala ustąpiło, by zaczął czuć i patrzeć sercem, by otworzył się na miłość. Ufam Tobie Jezu. Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 102. jezu ufam tobie ty sie tym zajmij miej w opiece dorote i jej nienarodzone dziecko

  OdpowiedzUsuń
 103. Jezu, tak bardzo nie wiem czego mi potrzeba, którą drogą iść...Ty najlepiej znasz moje myśli, moje rozterki, moje pragnienia...Jezu, proszę Cię, zajmij się mną, zauważ mnie w tłumie tych, którzy potrzebują Twojego wsparcia..pomóż mi rozwiązać sprawy z przeszłości, które tak mnie bolą, pomóż mi zrozumieć błędy, które popełniłam...pozwól mi porozmawiać z Markiem, wyjaśnić, wybaczyć...pozwól żeby i on mi wybaczył...Daj nadzieję na szczerą rozmowę...pozwól mi pozbyć się zazdrości, zawiści...Jezu, ufam Tobie, chcę Ci zaufać..., a Ty się mną zajmij...proszę...żeby już więcej nie było łez i bólu...

  OdpowiedzUsuń
 104. Jezu kochany!Prosze cie o sile bym moglauniesc ten ciezar pijanej mamy i ciezko chorego taty...i mojej kochanej babci,ktora tylko cialem jest jeszcze na tym swiecie...bol ktory nosze w sercu jest przeszywajacy...nigdy bym nie przypuszczala,ze tak bedzie wygladal przyszlosc moich bliskich.Panie moj,prosze cie bym znow nquczyla sie czerpqsc radosc z zycia...bym byla spokojna,bez leku i cierpienia psychicznego!By zly duch raz na zawsze odszedl z mojego zycia!Bym cieszyla sie wszystkim dookola,moimi dziecmi,mezem....by w moim zyciu na nowo zaswiecilp slonce i bym potrafila pomagac innym.Pragne by moje serce otworzylo sie na Jezusa i nauczyc sie zyc w zgodzie z toba Panie!Moj tata po wybudzeniu ze spiaczki plakal mowiac ze jestesmy tylko goscmi na tej ziemi....tak wiec prosze cie panie aby koja wizyta byla owocna i sluzyla milosci o Panie!Tak barfzo chcialabym moc to poczuc i juz nigdy sie jie lekqc i nie watpic...zmiluj sie nademna....Amen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dołączam się z modlitwą za Ciebie i Twoją rodzinę...

   Usuń
 105. Jezu zauważ cierpienie I. Pomóż jej odzyskać spokój duszy i pogodę ciała. Spraw by wszystkie dręczące ją mysli odeszły a ona sama odzyskała radosc zycia. Boże jestes ostatnią nadzieją....

  OdpowiedzUsuń
 106. Jezu prosze Cie ja slaby czlowiek zajmij sie tymi potrzebujacymi i pomoz im
  Daj prosze Panie Jezu im to czego najbardziej teraz potrzebuja
  Panie Jezu kochany zajmij sie tym

  OdpowiedzUsuń
 107. Jezu tak długo Cię proszę o pomoc a Ty nie reagujesz,już nie potrafię bardziej wierzyć ,goręcej się modlić.Tylko twoja interwencja może mi pomóc.Proszę zajmij się moimi sprawami bo tylko cud może uratować moją rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 108. Jezu ufam Tobie bardzo cie prosze o pomoz i Ty sie tym zjmij Pomoz mojemu dziecku w sprawie Ci wiadomej bede z nadzieja czekac na Twa interwencje

  OdpowiedzUsuń
 109. Panie Jezu, nie pozostało mi nic oprócz Twojej obietnicy zdzałania cudu. Znasz mnie lepiej nia ja sam siebie.
  Wiesz jak przygnębiają mnie moje troski.
  Wiem że muszę Ci zawierzyć, pomimo tego ze miotaja mną rózne myśli u uczucia.
  Powierzam Ci mój problem małżeński.
  Ufam Tobie, Ty się tym zajmij.
  Dziękuję Ci Panie mój.

  OdpowiedzUsuń
 110. Jezu moj kocham cie bardzo chce byc dobrym czlowiekiem ale sytuacje mnie przerastaja prosze o dar przemienienia mysli sz i odecyzje malzenstwa i rodziny pomóz mojemu dziecku , bo bez iebie nie damy rady .gnebi mnie styl ich zycia .ą wiec bLagam powtornie wkrocz i Ty sie tym zajmij ufam Tobie i kocham cie moj Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 111. Jezu Ty się tym zajmij. Zajmij się naszą przyszłością i choć trudno to powiedzieć Bądź wola Twoja. Amen

  OdpowiedzUsuń
 112. Jezu jest juz. pozno ciemna noc ,ale przed snem jeszcze raz osmielam sie Ciebie mój najlepszy przyjacielu prosic Ty sie tym zajmij i pomóż mojej corce o wyprostowanie drogi zyciowej by była zgodna z Twoja wolą i o rozniecenie prawdziwej milosci prowadzacej do sakramentu małżenstwa i załozenia rodziny Jezu ufam Tobie wkrocz miedzy nich pomoz im i Ty sie tym zajmij.Kocham Cie moj nalepszy przyjacieluUfam Tobie i bardzo Ci dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 113. Prosze o nawrocenie mojego syna daniela ze złego towarzystwa aby odnalazł sens w życiu aby nie odchodził od Boga. Aby otrząsnał sie ztego co robi zle i zeby to zrozumiał.O znalezienie drugiej połówki dla niego. JEZU UFAM TOBIE.Ty się tym zajmij,

  OdpowiedzUsuń
 114. Jezu, Ty Jesteś moją nadzieją i ratunkiem.Weź moje problemy. Kieruj moimi krokami. Ty Jesteś moim Panem i Zbawicielem, rozwiązaniem wszystkich trosk.Jezu, ufam Tobie. Ty się tym zajmij.Dziekuje.kocham Cię

  OdpowiedzUsuń
 115. Jezu tak bardzo znowu Cie prosze Ty się tym zajmij pomoż mojej córce wyprowadzic wszystko na szczesliwa droge droge która bedzie prowadzic do ciebie i bedzie zgodna z twoimi wskazaniami kocham cie i ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 116. Jezu ,ufam TOBIE ,prosze cie o milosc ,prosze niech odnajdzie mnie merzczyzna ,ktory jest przeznaczony mojemu sercu,wypelnij ma samotnosc istota jeszcze bardziej mocnej milosci u ufnosci do ciebie,rowniez prosze o laske uzdrowienia z choroby kolan, badz mym lekarzem,Jezu ty sie tym zajmnij ufam TOBIE,
  TWOJA WIERNA SLÓŻEBNICA Ania

  OdpowiedzUsuń
 117. Jezu Ufam tylko Tobie .Tobie zawierzam wszystkie moje trudne sprawy ,o których Ty najlepiej wiesz i znasz moje niepokoje i lęki które noszę w sercu.Proszę Cię Przyjmij moje prośby uchroń syns od złych mocy uwolnij Jana z uzależnienia.Jezu Ty się tym zajmij,L.L.K.

  OdpowiedzUsuń
 118. Bądź wola Twoja...Jezu Ty się tym zajmij...Amen.

  OdpowiedzUsuń
 119. Jezu, ufam Tobie, powierzam Ci wszystkie moje troski, myśli, pomóż rozwiązać moje problemy. Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij,ag

  OdpowiedzUsuń
 120. Jezu błagam cie rozwiaz problem o ktory ciagle Cie prosze pomoz kocham cie ufam tobie i blagam Ty sie tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 121. Jezu dzisiejsze czytanie aż nadto pokazało, że Ty przemawiasz językiem aktualnych sytuacji.Spojrzałem na Twoją twarz i napis JEZU UFAM TOBIE , tak tez westchnąłem w nadziei i pokorze.Iskierka już zajaśniała i spraw Jezu byśmy oboje wołali NIECH BĘDZIE TWOJA WOLA, TROSZCZ SIĘ TY. Ufam i wierzę w moc Twej miłości i dar miłości dla nas obojga ale poprzez NIECH BĘDZIE WOLA TWOJA.Naucz nas wytrwania i przymnóż wiary Małgorzacie i Piotrowi.

  OdpowiedzUsuń
 122. jezu przepraszam ze cie tak bardzo drecze ale pomoz po prostu uczyn cud bo tylko na to licze kocham cie i nie patrz na moje zaslugi ale pomoz jestes jedyna nadzieja w tej sprawie badz wola Twoja zajmij sie tym

  OdpowiedzUsuń
 123. jezu znowu z głebi duszy wolam badz wola Twoja Ty sie tym zajmij i pomoz tej milosci .Ufam i wierze że jestes z nami wierze w Twoje miLosierdzie i wierze w to że niezostawisz nas samymi ze wprowadzisz Laske , mądrosc i milosc w ten zwiazek i dprowadzisz do szczesliwego zakonczenia badz wola Twoja KOcham cie coraz mocniej a Ty pomoz mi zawsze w tym wytrwac.

  OdpowiedzUsuń
 124. JEZU UFAM TOBIE ...AMEN

  OdpowiedzUsuń
 125. JEZU NIECH BĘDZIE WOLA TWOJA , TROSZCZ SIĘ TY, TY SIĘ TYM ZAJMIJ.P

  OdpowiedzUsuń
 126. JEZU NIE MOJA WOLA TYLKO TWOJA NIECH SIĘ SPEŁNIA W MOIM ŻYCIU I MOJEJ RODZINY. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO I PROSZĘ O DALSZĄ POMOC.

  OdpowiedzUsuń
 127. JEZU TY NAJLEPIEJ WIESZ CO JEST DOBRE DLA NASZEJ RODZINY I JAK BARDZO POTRZEBNE JEST UMOCNIENIE WIARY W RODZINIE MOJEJ CORKI I DLA WNUKA.RATUJ NAS OD ZŁEGO.POMOZ MI ROZWIAZAC W PRACY TRUDNE PROBLEMY.JEZU UFAM TOBIE.JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ I NIECH SIĘ DZIEJE TWOJA WOLA DOBRY JEZU.

  OdpowiedzUsuń
 128. Jezu Ty sie tym zajmij.Pomoz mi znalezc prace.Jezu Synu Dawida zlituj sie nade mna.Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 129. Jezu ufam Tobie. Wszystkie ludzkie wysiłki zawiodły, proszę pomóż mi w sprawach, które leżą mi na sercu od tak dawna. Tylko Ty możesz mi pomóc. Jezu Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 130. jezu blagam zajmij sie tym o co cie wciaz tak bardzo prosze zajmij sie tez moim i corki zdrowiem zaopiekuj sie moimi wynikami. Bądz wola Twoja kocham cie mojJezu

  OdpowiedzUsuń
 131. Panie Jezu błagam o zdrowie dla moich synów i mnie,proszę zajmij się naszym życiem, pomóż rozwiązać nasze rodzinne problemy, postaw na drodze Jacka dobrą dziewczynę,pomóż Rysiowi uporać się z problemami rodzinnymi. Weź w opiekę moich synów i mnie. Kieruj naszym życiem abyśmy nie błądzili. Jezu kochamy Ciebie. Jezu ufamy Tobie. Jezu Ty się tym zajmij. Grażyna

  OdpowiedzUsuń
 132. Jezu Najświętszy błagam spraw aby moje życie, moja rodzina podążała za Tobą. W moim życiu w chwili obecnej jest tyle haosu. Spraw abym zanlazła dystans do spraw doczesnych i abym skupiła sie na tym co najważniejsze, na modlitwie i rozmowie z Tobą. Spraw abym rozwiazała mój ważny problem w pracy, o którym stale myślę i który nie pozwala mi na modlitwę do Ciebie uwolnioną od stresów spraw przyziemnych. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 133. jezu prosze Cie zajmij sie tym co mi bardzo lezy na sercu tylkoTy mozesz wtej sprawie zadziałac bardzo Cie prosze i ufam Tobie oddaje cała moja rodzina pod Twoja i Twojej matki i św Jozefa opieke dziekuje Ci za wspaniałego papieza że już nie jesteśmy sami na tej ziemi kocham Cię iufam Tobie pomnazaj z silą w nas wiare

  OdpowiedzUsuń
 134. Panie Jezu Ufam Tobie zajmij się tym.Oddal ode mnie stereotypy i wszelkie choroby.Panie Jezu proszę pomóż mi wydostać się z tych sideł szatańskich.

  OdpowiedzUsuń
 135. Panie Jezu Ufam Tobie Panie Jezu Ty się tym zajmij błagam już nie mam siły,walczyć z przeciwnościami losu. Panie Jezu błagam pokieruj tak moimi krokami abym mogła wrócić do normalnego życia. Panie Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij.
  Grażyna

  OdpowiedzUsuń
 136. Jezu nawróć Michała, błagam Cię, spraw by do mnie wrócił i spraw byśmy byli znowu kochającą się parą. Jezu ufam Tobie...Ty się tym zajmij.
  e.

  OdpowiedzUsuń
 137. JEZU UFAM TOBIE TY SIE TYM ZAJMIJ JEZU BLAGAM POMOZ MI

  OdpowiedzUsuń
 138. JEZU UFAM TOBIE TY SIE TYM ZAJMIJ BADZ WOLA TWOJA TY SIE TYM ZAJMIJ OCH JEZU ODDAJE SIE TOBIE TY SIE TYM ZAJMIJ O MARYJO BEZ GRZECHU POCZETA MODL SIE ZA NAMI KTORZY SIE DO CIEBIE UCIEKAMY POMOZ MI ZNALEZC ROZWIAZANIE MOICH PRPBLEMOW

  OdpowiedzUsuń
 139. JEZU OTOCZ MNIE SWOJA OPIEKA PRPWADZ MNIE PRZEZ ZYCIE W WIERZE I CHRON MNIE OD ZLEGO JEZU UFAM TOBIE TY SIE TYM ZAJMIJ

  OdpowiedzUsuń
 140. Moja rodzina najbliższa przeżywa ogromne trudności. Jezu, Ufam Tobie, Ty się tym Zajmij.Błagam.

  OdpowiedzUsuń
 141. JEZU UFAM TOBIE, ZAWIERZYŁEM I WYSŁUCHAŁEŚ MNIE.BĄDŹ W SERCACH MAŁGOSI I MOIM NA ZAWSZE.TRWAJ PRZY NAS I SPRAW BYŚMY WYTRWALI.P

  OdpowiedzUsuń
 142. JEZU POMOZ MI W MOIM ZAGMATWANYM ZYCIU WYPROWAC MNIE NA PROSTA DROGE DAJ MI CHEC DO ZYCIA BO JA STRACILAM CHRON MNIE OD ZLEGO OTOCZ MNIE SWOJA OPIEKA JEZU UFAM TOBIE TY SIE TYM ZAJMIJ BADZ WOLA TWOJA TY SIE TYM ZAJMIJ OCH JEZU ODDAJE SIE TOBIE TY SIE TYM ZAJMIJ

  OdpowiedzUsuń
 143. OCH JEZU! PROSZĘ CIĘ ZA MOIMI KOLEGAMI ZWOLNIONYMI Z PRACY. OTOCZ ICH OPIEKĄ, UDZIEL POTRZEBNYCH ŁASK. PANIE JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZJMIJ!

  OdpowiedzUsuń
 144. Jezu ufam Tobie. Ty się tym zajmij. Pomóż mi zostać mamą tu na ziemi, zaopiekuj się moimi Aniołkami i wszystkimi innymi. Jezu pomóż ukoić ból serca wszystkim kobietom, które straciły swoje dzieci. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 145. Jezu ufam Tobie. Ty się tym zajmij. Pomóż pogodzić się Grzesiowi i Basi.I oby ich związek oparł się na szczerej wzajemnej miłości. A Barbarze daj opamiętanie aby przyzwoicie postępowała w swoim życiu. Bardzo proszę Ty się tym zajmij. Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 146. DRogi Jezu daj mi sile zaufac CI tak jak chcesz.NIe opuszczaj mnie i rozwiaz wszystkie moje sprawy.spraw by nie czula sie tak zle.tesknie za kims MAriuszem.. prosze polacz nasze losy...p

  OdpowiedzUsuń
 147. JEZU POMOZ MI BLAGAM CIE

  OdpowiedzUsuń
 148. Panie Jezu, proszę Cię z całego mojego serca, Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 149. Jezu, Ty Jesteś moją nadzieją i ratunkiem.Weź moje problemy. Kieruj moimi krokami. Ty Jesteś moim Panem i Zbawicielem, rozwiązaniem wszystkich problemów.Jezu, ufam Tobie.Proszę Cię z całego serca Ty się tym zajmij.Wybacz mi. Przepraszam .kocham Cię

  OdpowiedzUsuń
 150. Panie Jezu, ufam Ci bezgranicznie, zamykam oczy i proszę Ty się tym zajmij! Bądź Wola Twoja! A.U.

  OdpowiedzUsuń
 151. Jezu Miłosierny, pomóż mi odmienić moje życie, udziel mi potrzebnych łask, o które Cię pokornie proszę. Udziel mi łaski wiary silnej, pozbawionej lęku, dodaj mi odwagi aby walczyć z chorobą. Bądź zawsze ze mną, proszę Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 152. Przybądź Panie Jezu,osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją.Kocham Ciebie Panie Jezu.Dzięki Ci składam za wszystkie otrzymane łaski.Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu.Błagam o cud życia dla mnie .Oddaję się Tobie całkowicie.Proszę pomóż mi . Nie zostawiaj mnie samej z problemami.Usłysz i wysłuchaj. Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 153. Jezu spraw aby Jurek żył jeszcze znami, nie pozwól aby tak szybko odszedł.On powinien jeszcze żyć jak najdłużej. Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij.Niech będzie woka Twoja

  OdpowiedzUsuń
 154. Jezu proszę Cię spraw aby mój syn traktował mnie jak matkę i okazywał szacunek. Wierzę ,że mi w tym pomożesz bo ufam Tobie.Ty sie tym zajmij mój kochany Jezu. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 155. Panie Jezu. W Twoim sercu zapisane jest moje imię. Proszę Cię o pracę i Ty kochany wiesz o jaką Cię proszę, proszę Cię o rozwiązanie spraw materialnych i w Twoje ręce oddaje przyszłe małrzenstwo mojego syna, jesli z góry widzisz że kiedyś się rozwiodą,błagam nie dopuść do ślubu. A teraz zamykam oczy i mówię, Bądż wola Twoja,Och Jezu,oddaję się Tobie. Ty się tym zajmij. Kocham Cię mój Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 156. Mój kochany Jezu znowu zwracam się do Ciebie z gorącą prośbą.Ojciec moich dzieci bardzo źle mnie traktuje, ciągle na mnie krzyczy i o wszystko obwinia. Proszę Cię spraw aby zaczął odnosić się do mnie z szacunkiem na jaki zasługuję.Jezu ufam Tobie. Ty się tym zajmijja już mam dosyć tych ciągłych upokorzeń.proszę Cię pomóż mi i Ty się tym zajmij.
  Dziękuję LP

  OdpowiedzUsuń
 157. O Mój Jezu,Ty powiedziałeś: wszystko o co poprosicie Ojca w moim Imieniu, On da wam.Ja proszę Boga-Ojca w Twoim Imieniu o największą łaskę dla mnie, łaskę życia.Jezu jestem małej wiary, ale bardzo chcę wierzyć ,że przebaczysz mi moje grzechy i upadki .Proszę Cię tak bardzo usłysz moje wołanie.Jezu ufam Tobie.Bądź wola Twoja.Jezu zajmij się wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 158. Jezu tak bym chciała aby poprawiła się moja sytuacja materialna bo już mam dosyć życia w ciągłym ubóstwie i upokorzeniu. Jakie to przykre jak człowieka nie stać na godne życie. Pomóż mi Jezu, ufam Tobie - Ty się tym zajmij.Proszę Cię z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 159. Jezu łaskawy zwracam się do Ciebie, bo jesteś moją nadzieją i ratunkiem. Z pokorą i wielką ufnością proszę Cię o tę łaskę, której tak bardzo potrzebuję i pragnę. Jezu błagam o cud dla mnie. Jezu litościwy , jednak nie moja, ale Twoja niech zawsze spełnia się wola.O mój Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 160. JEZU UFAM CI TY SIE TYM WSZYSTKIM ZAJMIJ

  OdpowiedzUsuń
 161. Jezu Miłosierny zawierzam się całkowicie Twemu Miłosierdziu.Osłoń mnie promieniami Twego Miłosierdzia przed słusznym zagniewaniem Ojca.
  Jezu ratuj mnie, bo ginę! Jezu, ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 162. Jezu pelny Milosierdzia Ty znasz moj bol serca,Ty wiesz,ze cierpie.0ddaje Ci Panie wszystko,bo Ty wiesz najlepiej jak rozwiazac moje problemy.Ufam Ci bezgranicznie I wierze ze Ty Panie zajmiesz sie tym.Calkowicie zdaje sie na Twoja wole Panie.Amen

  OdpowiedzUsuń
 163. Jezu Miłosierny proszę Cię o przebaczenie wszystkich moich grzechów. Błagam Cię o Twoje miłosierdzie dla mnie.Codziennie proszę Cię o szansę na nowe życie.Bardzo ufam ,że mnie wysłuchasz i nie zostawisz mnie samej.Błagam ulituj się nade mną.

  OdpowiedzUsuń
 164. Jezu, Twoje oczy to sama dobroć. Dziękuję Ci za to, że jesteś obrońcą tych, którzy w Tobie pokładają ufność. Teraz czuję i rozumiem czym jest Twoje miłosierdzie, bo dotąd błądziłam po omacku w ciemności, licząc tylko na siebie. Depresja, która paraliżowała moje postrzeganie świata nagle zniknęła jak zły sen. Dzięki ufności jaką w Tobie pokładam sprzeciwiłam się złym myślom, które niczym chwast rozpościerały się w moich myślach i wszystko co działo się wokół mnie wydawało się nie do udźwignięcia. Teraz jestem szczęśliwa, bo odnalazłam Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 165. Panie Jezu Miłosierny bardzo pogubiłam się w tym moim życiu. Błagam Cię o pomoc , bo sama sobie nie poradzę. Proszę pokornie pomóż mi w mojej sytuacji po ludzku beznadziejnej.Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Błagam Cię niech moje życie się zmieni , bo nie mam już siły tak dalej żyć.Proszę nie opuszczaj mnie.Jezu ufam Tobie. Zajmij się wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 166. Jezu pomóż mi, aby zycie było dla mnie bardziej sprawedliwe.Nie chcę aby rodzina mnie tak wykorzystywała ja też mam swoja godność.Pomóż mi Jezu ja bardzo Tobie ufam - Ty sie tym zajmij.Proszę cię Jezu. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 167. Jezu najdobrotliwszy, dodaj mi siły i uczyń cichy cud dla mojego chłopaka, który jest chory. Nie zostawiaj nas samych. Nic się nie dzieje bez przyczyny. Bądź dla nas oparciem.

  Jezu, już teraz wiem jaki ciężki był Twój Krzyż i jakie rany zadawała korona cierniowa na Twojej głowie. "Jezu Ufam Tobie, Ty się tym zajmij." Jeżeli chcesz żebyśmy razem z chłopakiem dźwigali Twój Krzyż, niech Będzie wola Twoja. Spójrz na nasze serca, ześlij potrzebne nam łaski. Niech spłynie Twoje miłosierdzie na nas. Tak bardzo tego potrzebujemy.

  OdpowiedzUsuń
 168. JEZU bądź wola Twoja, obmyj mnie w Swojej ŚWIĘTEJ KRWI, uczyń cud w mym życiu i spraw by moja ufność rosła.Jezu Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 169. Jezu proszę Cię zajmij sie sprawą z nieporozumieniem z moją " przyjaciółką". Żeby ona zrozumiała,że źle postępuje.Proszę Cię Jezu

  OdpowiedzUsuń
 170. Jezu Najmiłosierniejszy . Panie mój i Zbawicielu oddaję się całkowicie Twemu Nieskończonemu Miłosierdziu. Świadoma swej grzeszności drżę ze strachu , ale ufam że wybaczysz mi moje winy i okażesz mi swoje miłosierdzie. Jezu mój Wybawicielu przyjdź do mnie i uratuj mnie. Usłysz Panie Jezu moje wołanie do Ciebie i zmiłuj się nade mną.Jezu ufam Tobie .Zajmij się wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 171. jEzu dziekuje ci za cuda ktore dla mnie i moich dzieci uczyniłes rozpal w nas wiare i doprowadz do slubu by nie trwali w grzechu daj nam zdrowie zalecz moja i corki chorobe badz z nami nie opuszczaj nas bardzo Cie kocham jestes moim najlepszym przyjacielem i pozostan nim i z nZmiłuj sie nad naNaucz mnie głębokiej modlitw i moje dzieci i naucz mnie zyciem dziekowac

  OdpowiedzUsuń
 172. Jezu Miłosierny błagam na kolanach zmiłuj się nade mną . Proszę nie odrzucaj modlitwy mojej. Tak bardzo żałuję i przepraszam Cię za wszystko co było złe .
  Panie Jezu pokornie w wielkiej rozpaczy proszę Cię uczyń cud w moim życiu. Powierzam Ci moje życie i błagam tak bardzo błagam o litość. Jezu oddaję się Tobie. Jezu ufam Tobie . Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 173. Jezu, tak bardzo przepraszam Cię za moje grzechy,proszę wybacz mi. Błagam Cię wysłuchaj moich modlitw,mojego zawierzenia się Twojemu Sercu.Ty wiesz w jakiej jestem sytuacji,bo Ty wszystko wiesz. Błagam pomóż mi,bądż ze mną,prowadż i zaradż wszystkiemu.Jezu ufam Tobie. Ty się tym zajmij. Kocham Cię i błagam o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 174. Jezu Miłosierny błagam pomóż mi w mojej niedoli, bo ja już nie mam siły żyć. Ciężar tego krzyża jest zbyt wielki. Ja wiem, że sama sobie zgotowałam taki los. Nie chciałam tego, ale tak wyszło.Bardzo tego żałuje. Moim największym grzechem jest to ,że za mało słuchałam Cię Panie.I teraz ponoszę skutki tego grzechu. Wiem, że nie zmienię przeszłości, ale mogę zmienić swoją przyszłość. Pomóż mi Jezu. Daj mi jeszcze szansę na nowe życie .Jezu ufam Tobie! Oddaję się Tobie.Ty się tym wszystkim zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 175. Jezu Miłosierny jesteś moją nadzieją i ratunkiem. Ukochany Jezu nie pozwól mi zginąć w tej mojej wielkiej rozpaczy i strapieniu.Bądź moim Obrońcą.Wybacz mi moje winy i okaż mi swoje miłosierdzie. Tak bardzo żałuję i przepraszam Cię.Błagam pokornie uczyń cud w moim życiu. Powierzam Ci moje życie i błagam tak bardzo błagam uratuj mnie. Jezu oddaję się Tobie. Jezu ufam Tobie.Jezu Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 176. Ukochany Jezu...Dziękuję Ci za Twoją Miłość, tak niepojętą... Dziękuję Ci za Twą nieustanną Obecność i troskę, za Twój Pokój jaki wlewasz w moje serce... Moje dziecko nie chodzi już od dwóch miesięcy, ale ja ufam, że Ty się zajmujesz i to prowadzisz...Wszyscy wokół się zamartwiają, a ja mam pokój od Ciebie...Ufam Ci Panie, że Ty się tym zajmujesz... Dziękuję... Kocham Cię, wielbię Cię, Ty jesteś moim Panem, wszystko oddaję Tobie...

  OdpowiedzUsuń
 177. Jezu błagam Cię spraw aby nie wyrzucili nas z tego domu źli ludzie .Proszę Cię ja ufam Tobie - Ty sie tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 178. I widzisz Jezu gdybym miała pieniądze to nie musiałabym słuchać takich upokożeń tylko podziękowałabym i poszła jak najdalej. Proszę Cię gorąco pomóż mi. Jezu ja ufam Tobie- Ty się tym zajmij. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 179. Jezu Miłosierny dziękuję ,że mi pomagasz, że mnie wysłuchujesz, że mnie umacniasz ,ale ja pokornie błagam o więcej,dużo więcej ja błagam o cud w moim życiu. Przepraszam. Bądź wola Twoja.Jezu ufam Tobie. Ty się tym zajmij Panie Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 180. Jezu, naucz mnie ufności bez względu na sytuacje , wiesz , że bardzo tego pragnę i boję się kiedy tak płacze z bezsilności , a Ty oczekujesz absolutnego zaufania. Wtedy właśnie mam obawy czy wysłuchasz,bo wiara moja słaba. UFAM TOBIE .

  OdpowiedzUsuń
 181. Jezu 19 maja 2013 21:20 prosiłam Cię abyś nie zabierał Jurka, by żył z nami jeszcze. Ale widzialam jak on cierpi i coraz bardziej przyzwyczajalam sie do myśli,że lepiej dla niego byłoby gdyby ... odszedł. Stało się , dziś o godz 20 otrzymalam przykrą wiadomość od syna,że właśnie Jurek zmarł. Jezu wybacz mu wszystkie jego grzechy i przyjmij go do siebie - to byl dobry czlowiek tylko zagubiony. Ufam Ci Jezu- Ty się tym zajmij.Niech będzie wola twoja. Dziękuję i za te trzy miesiące.

  OdpowiedzUsuń
 182. Wybacz i uratuj JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 183. Milosierny Jezu prosze zajmij sie moim mezem ktory nie kocha mnie. Prosze wlej w niego laski mu potrzebne I milosc, bo on nie moze byc dla mnnie mezem ja go nie obchodze ani moje choroby I potrzeby. Panie Jezu Ty widzisz wszystko. Prosze nawroc jego serce, aby poznal co to milowac blizniego aby wypelnial swoje sluby do mnie. Jego zatwardziale serce zmien. Rusz jego sumieniem. Amen

  OdpowiedzUsuń
 184. Jezu spraw by Małgosia przystąpiła do sakramentu pojednania by pokuta , którą odprawi zmieniła jej życie by nabrała ufności w Twoją miłość i zwróciła oczy na dobro jej ofiarowane uczucie i moją miłość szczerą.Spraw ten cud uzdrowienia i wzajemnego oddania na całe życie.UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 185. Jezu dziękuje za opiekę , dodaj wiary i ufności na dalsze lata życia.

  OdpowiedzUsuń
 186. Jezu ufam Tobie. Oddaję się Tobie.Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń