Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij - proś a otrzymasz

"Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij" (zobacz jak skuteczna jest ta krótka modlitwa), gdyż : "Proście o cokolwiek byście chcieli, a będzie wam dane" (Jan 15)

Dwa lata temu zapisałam tu kilka ważnych dla mnie skutecznych modlitw i sposobów radzenia sobie z problemami. Nie sądziłam, że to się komuś przyda. Zaglądam tu gdy potrzebuję. Ku pokrzepieniu serca własnego znalazłam taki oto dowód jak Jezus działa, gdy się Jemu zaufa.
" Przeżywałam bardzo trudne chwile i nie radziłam sobie z nawarstwiającymi problemami. Wydawało mi się, że zwariuję. Nie mogłam spać ani jeść i na szczęście trafiłam na tą stronę. Zastosowałam się do wskazówek tu zawartych. Modliłam się. Przyznam szczerze, że od czasu do czasu wracał do mnie niepokój. Mówiłam wtedy "JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ". Znowu się uspokajałam. WSZYSTKO SIĘ DOBRZE SKOŃCZYŁO. Dziękuję za wskazówki. Pomogły mi spojrzeć na sens modlitwy z całkiem innej strony. Szczęść Boże Wszystkim, którzy to przeczytają. " Komentarz pochodzi z tego wpisu: JEZU UFAM TOBIE
Polecam co powiedział Jezus do sługi Bożego Dolindo Ruotolo Oto fragment zapisek z pism Sł Bożego Dolindo Ruotolo:

"
Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: "Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!" Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud.
Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! zamknij oczy i mów: "Ty się tym zajmij" Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencję miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy. Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim albo - gorzej - ufacie tylko interwencji człowieka.
A to właśnie stoi na przeszkodzie moim słowom i memu przybyciu.
Och! Jakże pragnę tego waszego zawierzenia, by móc wam wyświadczyć dobrodziejstwa i jakże smucę się widząc was wzburzonymi. Szatan właśnie do tego zmierza: aby was podburzyć, by ukryć was przed moim działaniem i rzucić na pastwę tylko ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, oprzyjcie się na Mnie, zawierzcie Mnie we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego zawierzenia Mnie, a nie proporcjonalnie do waszych trosk. Kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie, wylewam na was skarby moich łask. Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, któremu często przeszkadza szatan. Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu. Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij! Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach. Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na moją miłość!
Nie ma skuteczniejszej Nowenny od tej: „Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij”
„Trwajcie w Miłości Mojej... jeśli trwać będziecie we Mnie i trwać będą w was Moje Słowa, proście o cokolwiek byście chcieli, a będzie wam dane” (Jan 15).
Bł. Sługa Boży Dolindo Ruotolo, (1882-1970) tercjarz franciszkański, który został przeniesiony i pochowany w parafii MB Niepokalanej z Lourdes i św. Jana dei Vecchi w Neapolu. www.dolindo.org/english
WIĘCEJ TUTAJ

KAŻDĄ czynność zaczynaj od słów: JEZU UFAM TOBIE, a gdy sprawy się komplikują, dodaj: TY SIĘ TYM ZAJMIJ a zobaczysz cuda w swoim życiu.

Znalazłam dziś kolejne komentarze. Oto fragmenty:
Siostra Faustyna pisała, że oczy (spojrzenie) na obrazie "Jezu ufam Tobie" są takie same jak wtedy, gdy Pan Jezus umierał na krzyżu. Sami zobaczcie jak wielka miłość i dobroć jest w tych oczach. Zrozumiałam wreszcie co znaczy Masz za Obrońcę Boga. I zachwyciło mnie to. Cóż bowiem się może stać, gdy sam Bóg mnie broni.
Drugi fragment: Spróbujcie. Dajcie Bogu szansę działania. Zróbcie tak jak mówił Jezus.
Powiedzcie Mu przed każdą nawet najdrobniejszą czynnością " Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij" I to naprawdę działa. Tak jakby sam Bóg chciał uczestniczyć w każdej, ale to każdej minucie mojego (naszego) życia :) I to jest moje niesamowite ODKRYCIE ! I sądzę, że tak jak dla mnie było to trudne do uwierzenia (dopóki się sama nie przekonałam)tak sądzę, że nie byłam odosobniona w tym niedowierzaniu ( a może jakiejś nieświadomości, że taka bliskość Boga jest możliwa) WIĘCEJ TUTAJ

14.10.11

Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij - proś a otrzymasz


Dwa lata temu zapisałam tu kilka ważnych dla mnie skutecznych modlitw i sposobów radzenia sobie z problemami. Nie sądziłam, że to się komuś przyda. Zaglądam tu gdy potrzebuję.
Ku pokrzepieniu serca własnego znalazłam taki oto dowód jak Jezus działa, gdy się Jemu zaufa.

" Przeżywałam bardzo trudne chwile i nie radziłam sobie z nawarstwiającymi problemami. Wydawało mi się, że zwariuję. Nie mogłam spać ani jeść i na szczęście trafiłam na tą stronę. Zastosowałam się do wskazówek tu zawartych. Modliłam się. Przyznam szczerze, że od czasu do czasu wracał do mnie niepokój. Mówiłam wtedy "JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ". Znowu się uspokajałam. WSZYSTKO SIĘ DOBRZE SKOŃCZYŁO. Dziękuję za wskazówki. Pomogły mi spojrzeć na sens modlitwy z całkiem innej strony. Szczęść Boże Wszystkim, którzy to przeczytają. "

Komentarz pochodzi z tego wpisu: JEZU UFAM TOBIE

Polecam też to co powiedział Jezus do sługi Bożego Dolindo Ruotolo
Oto fragment zapisek z pism Sł Bożego Dolindo Ruotolo:

"
Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: "Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!"
Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud.


Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! Zamknij oczy i mów: "Ty się tym zajmij" Mówię ci, że za
jmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencję miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy.

Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim albo - gorzej - ufacie tylko interwencji człowieka.
A to właśnie stoi na przeszkodzie moim słowom i memu przybyciu.
Och! Jakże pragnę tego waszego zawierzenia, by móc wam wyświadczyć dobrodziejstwa i jakże smucę się widząc was wzburzonymi.
Szatan właśnie do tego zmierza: aby was podburzyć, by ukryć was przed moim działaniem i rzucić na pastwę tylko ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, oprzyjcie się na Mnie, zawierzcie Mnie we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego zawierzenia Mnie, a nie proporcjonalnie do waszych trosk.
Kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie, wylewam na was skarby moich łask.
Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, któremu często przeszkadza szatan. Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów.
Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij! Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach. Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na moją miłość!

Nie ma skuteczniejszej Nowenny od tej:
„Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij”

„Trwajcie w Miłości Mojej... jeśli trwać będziecie we Mnie i trwać będą w was Moje Słowa, proście o cokolwiek byście chcieli, a będzie wam dane” (Jan 15).

Bł. Sługa Boży Dolindo Ruotolo, (1882-1970) tercjarz franciszkański, który został przeniesiony i pochowany w parafii MB Niepokalanej z Lourdes i św. Jana dei Vecchi w Neapolu. www.dolindo.org/english


KAŻDĄ czynność zaczynaj od słów: JEZU UFAM TOBIE, a gdy sprawy się komplikują, dodaj: TY SIĘ TYM ZAJMIJ a zobaczysz cuda w swoim życiu.


Szkoda tylko, że sama o tym zapomniałam.

Msze Święte i modlitwy online - kamery internetowe

1 230 komentarzy:

 1. Siostra Faustyna pisała, że oczy (spojrzenie) na obrazie "Jezu ufam Tobie" są takie same jak wtedy, gdy Pan Jezus umierał na krzyżu.
  Sami zobaczcie jak wielka miłość i dobroć jest w tych oczach.
  Zrozumiałam wreszcie co znaczy Masz za Obrońcę Boga.
  I zachwyciło mnie to. Cóż bowiem się może stać, gdy sam Bóg mnie broni.
  To niesamowite, że te słowa w całej okazałości trafiły do mnie dopiero po tylu latach.
  Tym odkryciem, że Bóg jest moim OBROŃCĄ będę się dzielić z innymi. Bóg chroni, to i strach nie istnieje. Jakie to proste " Masz za obrońcę BOGA" A jednocześnie niewiarygodne, że tego nie rozumiałam. W tym jednym zdaniu mieści się wszystko. Całe przesłanie Jana Pawła II "Nie lękajcie się"
  Szczęść Boże Wszystkim, Anna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. UWAGA!!! Zobaczcie koniecznie ten film: Chłopiec, który zobaczył niebo
   http://www.zaginiona-owca.pl/chlopiec-ktory-zobaczyl-niebo/

   Usuń
 2. Ja też zaczęłam od niedawna dodawać przed każdą nawet najmniejszą czynnością "Jezu, Ty się tym zajmij" "Jezu, ufam Tobie".
  I tak jak Pan Jezus obiecał zaczęły się dziać niesamowite cuda w moim życiu. Najpierw malutkie a potem coraz większe. Tak jakby ktoś "wymiatał" z mojej codzienności kłopoty. To niewiarygodne, gdy dotąd wszystko w moim życiu szło jak po grudzie.

  Ja uwierzyłam w te słowa (zacytuję je tutaj):
  "Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: "Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!"
  Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud.
  Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! Zamknij oczy i mów: "Ty się tym zajmij" Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencję miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy."
  ..."Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij! Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach. Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na moją miłość!"

  I to naprawdę działa.
  Tak jakby sam Bóg chciał uczestniczyć w każdej, ale to każdej minucie mojego (naszego) życia :) I to jest moje niesamowite ODKRYCIE !
  I sądzę, że tak jak dla mnie było to trudne do uwierzenia (dopóki się sama nie przekonałam)tak sądzę, że nie byłam odosobniona w tym niedowierzaniu ( a może jakiejś nieświadomości, że taka bliskość Boga jest możliwa)

  Spróbujcie. Dajcie Bogu szansę działania.
  Zróbcie tak jak mówił Jezus.
  Powiedzcie Mu przed każdą nawet najdrobniejszą czynnością " Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij"
  TO DZIAŁA. Kłopoty powoli ustają. Warto po takich słowach "Jezu Ty się tym zajmij" świadomie poobserwować tę interwencję. I im częściej się to robi tym bardziej się tak dzieje i tym bardziej to widać. Tak jakby najpierw to byłyby małe krople a potem strugi wody płynące z odkręconego kranu.
  Szczęść Boże,
  Mirka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MAM STRASZNE PROBLEMY FINANSOWE,NIE RADZĘ SOBIE,JESZCZE KILKA DNI TEMU CHCIAŁAM SOBIE ODEBRAĆ ŻYCIE ALE DZIĘKI CUDOWNEMU MEDALIKOWI I MODLITWIE JEZU TROSZCZ SIĘ TY JEST MI ŁATWIEJ I MAM CHĘCI ŻYĆ CHOCIAŻ SZATAN NADAL DZIAŁA.JEZU TROSZCZ SIĘ TY- ,MARYJO BEZ GRZECHU POCZĘTA MÓDL SIĘ ZA NAMI KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKAMY.

   Usuń
  2. Gorzej być już nie może...JEZU UFAM TOBIE...Daj mojej rodzinie stałą, dobrą pracę ,aby mój mąż wrócił do kraju i mógł wreszcie być z nami ,wylecz mnie ze śmiertelnej choroby ,miej w swojej opiece moje dwie malutkie córeczki i daj im dużo zdrowia,jak i zarówno moim rodzicom ,a kredyt hipoteczny by przestał być naszą udręką...TY SIĘ TYM ZAJMIJ. AMEN

   Usuń
 3. Dziękuję Jezusowi za tę modlitwę "Jezu ufam Tobie", ale dodaję dalej tak jak mówił żeby Mu swoje sprawy polecać "Ty się tym zajmij" I wiem, że jestem wysłuchiwana. Bo widzę jak się wszystko zmienia powoli na lepsze, pozdrawiam Ewa

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też zacznę się modlić tę modlitwe, bo przecież jesteśmy na tej ziemi jedynie pielgrzymami i powinniśmy dobrze tę pięlgrzymkę przejść, ale jak często o tym zapominamy... Mam nadzieję, że i moja prośba zostanie wysłuchana "Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmnij"

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam bardzo duże problemy finansowe-wiem,że sama sobie jestem winna.Chciałam dobrze,dla domu,dla dzieci,dla męża-a wyszło,że zostałam z tym sama.Chociaż może nie sama lecz z WIARĄ,że dobry Jezus mnie nie opuści i mi dopomoże w rozwiązaniu mojego problemu i ukoi moje przerażone serce.Cieszę się,że odszukałam tę modlitwę.Cały czas mam nadzieję.... i JEZU UFAM Tobie-TY SIĘ TYM ZAJMIJ>>>>>

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja nienarodzona wnuczka jest bardzo chora,prosze o szczęśliwą operację i zdrowie dla niej i dla mojej córki.Jezu ufam Tobie,Ty sie tym zajmij.Mama i babcia

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam bardzo wielkie problemy rodzinne, małżeńskie, zdrowotne, finansowe i wierzę, że za sprawą interwencji Boga wkrótce się zakończą. Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij.Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij. Bądź wola twoja, Ty się tym zajmij. Jezu troszcz sie Ty! Ty sie tym zajmij. Proszę o to z całego serca i z całej duszy mojej. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 8. proszę o wzajemna miłość Michała,Jezu ufam Tobie,Ty się tym zajmij,dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 9. proszę o zdolność do podejmowania odważnych decyzji, o odwagę, o miłość .. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij. Z całego serca i duszy mojej, proszę o Jezu wypełnij moje życie miłością .. ufam Tobie, Ty się tym zajmij. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 10. ja w to wierzę w lipcu byłam bliska obłędu już było bardzo ciężko ale ciągle się modliłam i wierzyłam w modlitwę pomalutku moje problemy znikały teraz znów się pojawiły inne duże problemy ale mam w sercu Jezusa i jego modlitwę i zawsze mówię Jezu ufam Tobie i Ty się tym zajmij i doznaję spokoju duszy i serca i wierzę że p Bóg mnie nigdy nie opuści i mi dopomoże i jedynie wiara i głębokie przekonanie że Jezus jest zawsze ze mną pozwala mi dalej trwać i czekać że znów będzie dobrze. Jezu pozwól mi zdać te ważne dla mnie egzaminy i pozwól aby mój przyjaciel znalazł w końcu pracę i żeby wszystko się dobrze poukładało. szczęść Boże

  OdpowiedzUsuń
 11. Jezu ufam Tobie-Ty się tym zajmij,zajmij się wyborem mojej prawdziwej drogi życiowej.Abym nigdy więcej nie traciła wiary,bo Ty jesteś przy mnie.Pobłogosław każdą moją myśl,uczynek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie próbowałam jeszcze tej krótkiej modlitwy,o której tutaj piszecie,ale modle sie na koronce do bożego miłosierdzia każdego dnia o poprawe moich relacji z pewną osobą.I także sie modle o to,by ta owa osoba nie robiła mi żadnych problemów ani nie niszczyła mi życia poprzez rzekome nękanie, które sobie ta osoba wymyśliła. I ja wiem doskonale o tym, że z mojej strony żadnego nękania nie ma,a to tylko jakieś domysły tego kogoś.Narazie nic takiego sie nie dzieje,co by miało świadczyć o tym, że może mi ten ktoś zniszczyć życie. Już przez tą osobę dziewczyna sie zabiła,ten ktoś ma na imie Sławek.Ode mnie jest starszy o 11 lat.Nasze relacje z początku były w porządku-muszę to przyznać :).Były koleżeńskie,ale niedawno sie popsuły.Szkoda, bo mogło być fajnie,ale na popsute relacje mają różne czynniki,szkoda by tu o tym pisać.Odmawiam koronkę.Ale to długo trwa,wiem-potrzeba czasu by coś sie poprawiło...Agnieszka,konin

   Usuń
  2. to ze Sławkiem są nieciekawe teraz relacje,chciałam go przeprosić za swoje błędy i słowa skierowane do niego,on sam też mógłby mnie za siebie przeprosić,bo sam nie był dla mnie czasami wporządku.Nieraz potrafił być złośliwy w stosunku do mnie :(. Mimo to ja byłabym w stanie go wysłuchać,co ma do powiedzenia i sama odważyć sie go przeprosić za to,co ja mu przykrego zrobiłam,czy powiedziałam.Ale on nie chce ze mną rozmawiać,ja nachalna nie jestem dla niego i nie nachodze go nigdzie,aby sie musiał pogodzić ze mną.Ale tak jak pisałam,że modle sie każdego dnia na koronce z jego intencji i o przemiane naszych relacji...Nawet staram sie odmawiać tę koronkę o 15.00- w godzinie śmierci Chrystusa. Wierzę,że to coś pomoże, że to coś da.Narazie nic nie wskazuje na to,że miałby mi zniszczyć życie poprzez zmyślone przez niego i urojone nękanie z mej strony,którego nie ma tak naprawdę.Mam do niego numer tel.,on ma mój. Wiem,gdzie go szukać,ale do rozmowy ze mną go nie zmuszę.Tylko sie modle,aby jednak sie zdecydował na rozmowę ze mną,bo do pogodzenia sie ze sobą i do pojednania sie nawzajem jest potrzebna rozmowa, dialog. A tu widać,że poprostu tej rozmowy nie ma. Szkoda,że wyszło jak wyszło,byłam sie spowiadać nawet w tej sprawie, ale raczej nie uzyskałam żadnej normalnej odpowiedzi w tej sprawie.I więcej do spowiedzi ja nie chce iść.

   Usuń
  3. Moge nie wchodzić tutaj każdego dnia na to forum,aby odczytać Wasze teksty, opinie i ewentualne wskazówki co do mojej treści zamieszczonej powyżej. Modle sie za niego i jeśli on to przeczyta kiedyś pewnego dnia,to niech wie o tym,że ja sie za niego modlę, bo on poprzez niechęć swoją do zgody i pogodzenia sie z drugim człowiekiem, gubi sie i błądzi.Jest o nim nawet opinia,że to zagubiony w sobie egoista...Cóż, mówią o nim tak osoby z takiego otoczenia, które znają go może nie mniej ode mnie.Agnieszka

   Usuń
 12. Jezu Najdroższy....Ty widzisz straszne cierpienie mojej Mamy...ufam Ci Jezu..Ty się tym zajmij.Kocham Cie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Panie Jezu, dotąd podejmowałam tylko złe decyzję, wiem że nie zmienię przeszłości ale mam jeszcze szanse zmienić swoją przyszłość. Proszę pomóż mi znaleźć dobrą stałą pracę, i odnaleźć tego mężczyznę którego wzroku, spojrzenia cały czas szukam i obdarz mnie darem macierzyństwa. Nie pozwój mi nigdy zwątpić ani tracić nadzieję. Panie Jezu Ufam tobie - ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jezu ufam Tobie i Ty sie tym zajmij i obdarz mnie i znaną Ci osobę prawdziwą miłością

  OdpowiedzUsuń
 15. Jezu Ty się tym zajmij! Wskaż mi drogę, którą mam kroczyć , pomóż zrozumieć... Zamykam oczy, ufam Tobie, ufam Tobie!Zrób to po swojemu i obdarz mnie spokojem ducha

  OdpowiedzUsuń
 16. Jezu Ty się tym zajmij .Rozwiąż wszystkie moje problemy.Jezu spraw abym uznał TWOJĄ ŚWIĘTĄ WOLĘ.
  Ufam Tobie Jezu,bądź Wola Twoja.Ty się wszystkim zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jezu Ty znasz mój ból proszę wysłuchaj mojej prożby rozwiąż mój problem Jezu oddaje się Tobie TY się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 18. Jezu ufam Tobie. Bardzo Kocham moja zone Anete, ale ona utraciła do mnie miłość. Bardzo mi zależy na niej i na moim synku, na mojej rodzinie. Jezu proszę spraw, aby moja żona chciała byc że mną i żeby zależało jej na uratowaniu naszego małżeństwa, żeby ponownie mnie pokochala. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 19. Jezu ufam Tobie.Ty wiesz co najbardziej mnie boli i smuci, proszę Cię Jezu Ty sie tym zajmij. Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Jezu, Tobie ofiaruje siebie, swoje problemy z praca i moja samotnosc.Proszę Jezu, ucz mnie ufności .Daj mi światło jak postępować.Jezu, Ty sie tym zajmij!Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 21. Panie Boże. Błagam o rozwiązanie moich trosk i kłopotów. Ty wiesz o czym piszę. Upadłem bo widziałem tylko czubek swojego nosa. Upadek zawsze kroczy przed pychą. Błagam Cię o możliwość nawrócenia. Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 22. Panie Jezu.Blagam o uzdrowienie mojego wnuka.Spraw,niech prawidlowo sie rozwija fizycznie i umyslowo.Jezu ufam Tobie- Ty sie tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 23. Jezu ufam Tobie. Ty się tym zajmij!

  OdpowiedzUsuń
 24. Jezu pomoz wszystkim tym ludziom ktorzy tu cie prosza o pomoc i pomoz rowniez moim rodzicom aby sobie przebaczyli ale przedewszystkim aby donalezli ciebie w swoim zyciu!! Ufam tobie Jezu!...ty sie tym zajmi!!

  OdpowiedzUsuń
 25. jezu blagam ciebie o pomoc mamy tyle klopotow i problemow ty wiesz o wszystkim nie wiemy co robic jak dalej zyc jak z tego wszystkiego wybrnac prosimy ciebie o pomoc o modlitwe za nas o laski nam potzrebne nie opuszczaj nas w tak wielkiej potrzebie ochron i ocal od zla i nieszczesc tobie powierzamy nasze wszystkie sprawy i trudnosci .badz wola twoja jezu ufam tobie ty sie tym zajmij .uwolnij nas od trosk i smutku klopotow i zawilosci blaga o pomoc rodzina

  OdpowiedzUsuń
 26. jezu blagamy o pomoc badz wola twoja ty sie tym zajmij ulituj sie nad nami pomoz pozbyc sie trosk problemow kloptow chron nas od wszystkiego co zle i jest dzielem szatana strzez mojego meza pomagaj mu w dniu codziennym jezu daj nam znak wiadomy ze bedzie od ciebie ty sie tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 27. Jezu ufam Tobie. Proszę spraw, aby mój zabrany z domu maly synek powrócił do mnie, aby skonczyl sie ten koszmar, który nie pozwala normalnie żyć, myśleć. Tęsknota za dzieckiem jest cierpieniem którego nie umiem już dłużej znosic. Jezu ufam Tobie. Ty sie tym zajmij.Zrozpaczona matka

  OdpowiedzUsuń
 28. Boże, z dnia na dzien jest coraz gorzej... Ty wiesz, o czym mysle. Blagam postaw na naszej drodze dobrych ludzi, którzy pomoga nam stanąc na nogi, blagam. Jezu Ty sie tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 29. Jezu Ufam Tobie-Tym sie zajmij-Blagam niech Krzysztof wroci do mnie. Uzdrow nasz zwiazek-Tym sie zajmij Dobry Jezu-Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 30. Jezu ufam Tobie, Prosze o uzdrowienie ciala i duszy syna,wypędż szatana z synowej, pomoz im odzyskac do siebie szacunek i zaufanie, odbudowac ich zwiazek dla dobra swojego i ich dzieci; daj im siłę i wolę walki z szatanem ktory nimi miota ,błogoslaw im w trudach zycia codziennego;dar wiary, madziei i miłości. Jezu Ty sie tym zajmij, Jezu troszcz sie Ty

  OdpowiedzUsuń
 31. Jezu, ufam Tobie. Moja rodzina ma poważne problemy - wierzę w Twoją pomoc, modlę się o nią. Ty się tym zajmij, Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 32. Jezu ufam Tobie.Proszę o laskę przemiany serca pogodzenie z rodziną i innymi dla wiadomej Ci osoby.Ty się tym zajmij Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 33. Jezu moj, prosze Cie o nawrocenie mojego syna , wlej w jego serce potrzebe wiary w Boga, a takze uwolnij Go z nalogu pijanstwa.Jezu ufam Tobie, Ty sie tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 34. Jezu ufam Tobie. Mam wielki problem rodzinny, uczyń proszę Jezu cud. Proszę o powrót miłości małżeńskiej i rodzinnej a także nawrócenie męża do życia z Sakramentami Świętymi. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 35. Panie Jezu tak bardzo martwię się o mojego syna o jego sprawy duchowe.
  Jezu Ufam Tobie!
  Jezu ,Ty się tym zajmij!

  OdpowiedzUsuń
 36. Jezu Kochany, proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy, o dobre wyniki z krwi i tomografii, Tobie oddaje moją mame w opiekę, Jezu, Ty się tym zajmij, Ufam Ci!

  OdpowiedzUsuń
 37. Witam, mam pytanie czy komuś to naprawdę pomogło ? Póki co widzę same prośby, a żadnych świadectw.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tym właśnie polega wiara by wierzyć bez świadectw... a świadectwa przyjdą z czasem do tych, którzy wytrwają do końca. Wierzę w to i wierzyłam zawsze, mimo iż nigdy nie było dobrze w moim życiu, nigdy nie poddałam się do końca i nie poddaję, i nie poddam, bo wiem że Bóg jest przy mnie i czuwa nade mną. I któregoś dnia, pięknego dnia wypełni się moje przeznaczenie i jedni nazwą to wytrwałością a inni cudem, a ja będę wiedzieć, że to po prostu moja wiara przyjęta z góry jako rzeczywista i nieodzowna.. wiara sercem a nie rozumem, bo rozum nie wszystko potrafi wyjaśnić, a serce widzi to czego rozum nigdy nie pojmie i pojmować nie powinien próbować.

   Usuń
  2. ps. mnie Pan Jezus - Jezu Miłosierny pomógł wiele razy, zawsze gdy o coś prosiłam z wiarą. Sens w tym, by otworzyć serce i dostrzec to czego nie widzą inni, a nawet to, co innym wydaje się niedorzeczne. Czasem Jezu pomaga nam pokazując drogę, tak iż cud przyjmuje formę do granic naturalną, tak trudno wyjaśnić to słownie. Myślę, że trzeba to poczuć, tak jak czuję się pewność tego, że on jest obok nas, że patrzy i słyszy, i wie i rozumie...

   Usuń
  3. Dodam jeszcze tylko, że skoro sam Jezus coś mówi, to trudno w to nie wierzyć, właściwie nie da się w to nie wierzyć... Nie potrzebuję dowodów i świadectw by wiedzieć, że Bóg może wszystko - "błogosławieni którzy uwierzyli a nie widzieli". Nawet w Biblii Jezus wielokrotnie mówi, że WIARA czyni cuda, dostajemy to w co wierzymy, ale wierzymy naprawdę. Czasem ktoś mówi, że w coś wierzy, ale nie wierzy sercem. To za mało.. Trzeba naprawdę czuć wiarę! Nie wątpić! Błagać Ducha Świętego by zesłał na nas łaskę wiary!!!

   Usuń
 38. Panie Jezu, proszę o Ciebie o życie wieczne dla Krzysztofa. Jezu, Ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

  Beata

  OdpowiedzUsuń
 39. Jezu dziękuję , że trafiłam na tę stronę i na tę modlitwę.Panie mój , gdy patrzę w Twoje oczy ,moje oczy są pełne łez, a potem w sercu pojawia się błogi spokój , jakby Ktoś zdjął z pleców ogromny ciężar .Jezu ufam Tobie,te wypowiadałam często,może mechanicznie,ale słowa ...Ty się tym zajmij mówię pierwszy raz, przyznam , że nie przypuszczałam nigdy , że można w ten sposób mówić do Pana Jezusa ,tak bardzo wrosło we mnie przekonanie , że powinnam jako dorosły już człowiek sama przynajmniej próbować radzić sobie w życiu, a jeżeli nie potrafi,e to znaczy , ze jestem n i e g o d n a , lub grzeszna do tego stopnia, że tak Pan BOGA obraziłam , ze nic mi w życiu nie wychodzi i nawet moje modlitwy, żale za grzechy nie są miłe Panu Bogu i nigdy nie zostaną wysłuchane.... A teraz... zamykam oczy duszy i jak małe dziecko wyciągam do Ciebie Jezu swoje puste ręce i z wielką ufnością p r o s z ę TY się tym zajmij : U mojego męza kila miesięcy temu została zdiagnozowana grożna, nieuleczalna po ludzku choroba genetyczna, teraz po diagnozie mąż zapija alkoholem to widmo choroby, p , chociaz wcześniej zaczął chorować i leczy się od nadciśnienia tętniczego , od chorób serca i lecząc się , także pił alkohol...mój Boże ileż to już lat walczę z alkoholizmem mojego męża, oczywiście modląc się i jeżdżąc razem z nim do różnych sanktuariów.Proszę Cię Panie Jezu wejdż w ten problem ze swą Boską interwencją w tę chorobę i ten alkohol.Panie Jezu proszę TY się tym zajmij. Osłoń nasze dzieci przed dziedziczeniem tej grożnej choroby. a dla mnie mój Panie uczyń cud i zabierz te nękające mnie od lat lęki, które towarzyszą mi w różnym nasileniu i są wielką udręka . Pozwól mi Panie już nigdy więcej Cię nie obrażać , a za wyrządzone krzywdy i. grzechy wynagradzać. Pomóż mi Jezu w moich codziennych obowiązkach, bym wykonywała je wielbiąc Boga i ufając bezgranicznie i bez zastrzeżeń Jego Boskiej Woli.

  OdpowiedzUsuń
 40. Jezu daj siłe i moc synowi w bardzo trudnych sprawach zyciowych i rodzinnych, a synowej wole do leczenia z alkoholizmu , i zrozumienia jaka wyrzadza najhblizszym krzywde, Jezu ufam Tobie Ty sie tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 41. Jezu, pomóz nam podnieść sie z tej beznadziei, każdy dzien to walka o przetrwanie, nic mnie już nie cieszy, w Tobie jedyna nadzieja, tylko Ty mozesz nam pomóc, Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 42. Jezu,pomóż mi wyjść z tej beznadziejnej sytuacji,w jakiej się znalazłam.Tylko Ty Panie Jezu mi zostałeś na ludzi nie mogę już liczyć.Ufam Ci i wierze ze mnie wysłuchasz.

  OdpowiedzUsuń
 43. Jezu Ty widzisz cierpienie moich dzieci i moje przez rozpad małżeństwa , zona moja zadecydowała za nasza czwórkę kocham ja nawet po tym jaka krzywdę zrobiła naszej rodzinie proszę o to aby nasze dzieci miały obojga swoich rodziców przy sobie którzy dają im miłość i przykład do naśladowania na całe ich życie.Jezu ufam Tobie, Ty Sie tym zajmij.Wierze ze mnie wysluchasz

  OdpowiedzUsuń
 44. Szatan działa wszędzie. Czytam poprzedni wpis i serce mi się kroi, bo mam taką sama sytuację, ale u mnie to mąż zdecydował opuścić dzieci, rodzinę i bardzo nas wszystkich skrzywdzić. Wierzę w to że Pan Bóg te krzywdy, cierpienia i ból widzi. Proszę Boga w modlitwach od czterech miesięcy o poprawę mojej sytuacji i wierzę,że Bóg jest łaskawy i wysłucha moich modlitw. Zaufałam Jezusowi całym sercem bezgranicznie i wierzę, że tym wszystkim się zajmie.

  OdpowiedzUsuń
 45. Jezu Miłosierny ufam Tobie Ty sie tym zajmij i wyrzuć ze mnie tą ciężką chorobę i wyłagodz moje Troski,opiekuj sie moją rodziną...Jezu ufam Tobie i kocham Cię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JEZU już nigdy cię nie opuszczę , potrzebuję twojej pomocy - zajmij się całym moim życiem i napraw moje błędy , BOŻE I JEZU uwierzyłam ponownie i wróciłam do was poprzez tę stronę . z wasza pomocą dam rada choć teraz mi nie do śmiechu JEZU ODDAJĘ SIĘ TOBIE,TY SIĘ TYM ZAJMIJ . UFAM TOBIE CAŁYM SERCEM . zawsze wierna

   Usuń
  2. JEZU KOCHAM CIĘ TY DAJESZ MI WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO ŻYCIA TAK SIĘ CIESZE ŻE JESTEM Z TOBĄ W KAŻDEJ CHWILI MEGO ŻYCIA TERAZ DOPIERO ZROZUMIAŁAM JAKA PUSTKA BEZ CIEBIE -JEST. MOŻNA WSZYSTKO MIEĆ ALE GDY CIEBIE BRAK TO TAK JAK BY NIC NIE MIEĆ.CODZIENNIE O TOBIE MYŚLĘ I POWTARZAM JEZU ZAJMIJ SIĘ MOIM ŻYCIEM I MOIMI SPRAWAMI I CHCĘ CIĘ ZAWSZE MIEĆ PRZY SOBIE.

   Usuń
 46. JEZU, TY WSZYSTKO WIESZ CO MNIE TRAPI. ODDAJĘ SIĘ TOBIE.
  UFAM TOBIE TROSZCZ SIĘ TY.
  EDWARD

  OdpowiedzUsuń
 47. Jezu, proszę Cię o zbawienie dla mojego Taty i o pomoc w sprawach osobistych. Jezu Ufam Tobie, Ty się stym zajmij !

  OdpowiedzUsuń
 48. Jezu oddaję się Tobie i wszystkie moje sprawy Tobie oddaję, Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij... tym co wmoim sercu zatroskane.. Ty wiesz dobrze.. zamykam oczy i oddaję Tobie te sprawy a Ty proszę zajmij się tym. Jezu będzie jak Ty będziesz chciał.. ufam Tobie !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś Jezu moim najlepszym i jedynym przyjacielem :)))

   Usuń
 49. Jezu Miłosierny- proszę Cię o zdrowie i pomóż mi znaleźc miłość abym mogła założyć rodzinę.
  JEZU UFAM TOBIE. TY SIĘ TYM ZAJMIJ !!! Błagam Cię, nie opuszczaj mnie, bo tak mi ciężko

  OdpowiedzUsuń
 50. Boże nie wiem co robić? Proszę uratuj moje małżeństwo z J, Ty się Panie tym zajmij, ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 51. Jezu Zajmij Się Tym -proszę o Wielkie Miłosierdzie dla wszystkich członków naszej rodziny i uwolnienie syns od zła i uzależnienia Anna

  OdpowiedzUsuń
 52. Ty Jezu wiesz o co Cię nieustannie błagam.Prosze uczyn cud.W Tobie jedyna moja nadzieja."Jezu ufam Tobie,Ty sie tym zajmij"

  OdpowiedzUsuń
 53. W mojej ciężkiej sytuacji, pomóż w depresji i błagam o chęci do pracy i życia << Jezu ufam Tobie, Ty się Tym zajmij>>

  OdpowiedzUsuń
 54. JEZU PROSZE CIEBIE I MATKE BOSKA WYSŁUCHAJ MNIE UFAM TOBIE TY SIE TYM ZAJMIJ

  OdpowiedzUsuń
 55. Jezu proszę Cięo wyleczenie mojego oka. Jezu ufam Tobie- Ty się tym zajmij. EWELINA

  OdpowiedzUsuń
 56. Jezu, tylko Ty potrafisz poukładać moje życie i nadać mu sens. Weź je i uczyń ze mną co chcesz. Uwolnij mnie. Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 57. Jezu uwolnij syna z gehenny, juz nie radzi sobie z gehehhna jaka urzadza mu zona prawie kazdego dnia, ponizajac , bijac , niszczac jego i dzieci;Jezu Ty sie tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 58. Jezu Zajmij Się Tym, Jezu ufam Tobie i Twemu Wielkiemu Miłosierdziu-proszę Cię Jezu, Ty wiesz o co proszę a ja wiem, że proszę o bardzo wiele Nasz syn, nasze wnuczki, my sami i cała nasza rodzina potrzebuje tak bardzo Cudów Twego Miłosierdzia. Dziękuję za to że nas wspierasz. Dziękuję za normującą się pierwszy raz od kilku lat cukrzycę. Proszę uwolnij moje dziecko od nałogów i zła i przywróc go na łono rodziny. Anna

  OdpowiedzUsuń
 59. O Mój Jezu! Ufam Tobie. Ty zajmij się uzdrowieniem i nawróceniem mojego Syna, którego Sam mi dałeś. Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 60. Jezu Miłosierny, dałeś mi miłość i ją pobłogosławiłeś 20 lat temu, która u mnie cały czas trwa. Proszę Cię, jeżeli jest taka Twoja wola, wróć miłość małżeńską i rodzinną mojemu mężowi. Ześlij Jezusku Miłosierny łaski Ducha Świętego, aby stał się cud, który uratuje nasze małżeństwo i rodzinę oraz odbuduje miłość w małżeństwie i na nowo ustabilizuje relacje w rodzinie. Niech Duch Święty wypędzi moce szatańskie, które opętały mojego męża i otworzy jego skamieniałe serce. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij. Proszę o cud i wysłuchanie moich próśb, bo w Tobie nadzieja, ja już nie mam sił. Jezu pomóż. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 61. Panie Jezu, moja Miłości, Ty znasz mnie i wiesz jaki jestem słaby, ile we mnie jest jeszcze tego, co się Tobie nie podoba. Panie tak bardzo chciałbym spełnić Twoje oczekiwania jakie we mnie pokładasz. Tak bardzo chciałbym przynieść Ci chwałę i na zawsze zamieszkać w Twoim Sercu. Tak Bardzo chciałbym wypełnić dzieło do, którego mnie przeznaczyłeś. Dziękuje Tobie Panie za te pragnienia, które mi dajesz i za to,że mnie prowadzisz. Dziekuję za Maryję. Dziękuję Tobie Panie za nieustanną świadomość mojej nicości i nędzy. Dziękuję Ci Jezuniu za wszystko. Oddaję się Tobie Panie całkowicie wraz ze skarbami, które składasz w moim sercu. Panie Jezu, moja Miłości, czyń ze mną co chcesz według Twoje Świętej Woli. Spraw aby w naszej rodzinie wypełniła się Twoja Święta Wola. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij. Amen
  Cały Twój Jezu i cały Twój Maryjo
  jarek

  OdpowiedzUsuń
 62. jezu najdrozszy blagam ciebie o pomoc nie zostawiaj nas w trudnych i klopotliwych sprawach chron i strzez od zla i nieszczesc dobry jezu nas nie opuscisz i dopomozesz nam w rozwiazaniu trudnych problemow caly czas wierze i mamy nadzieje ze zycie zmieni sie na lepsze za przyczyna jezu ufam tobie ty sie tym zajmij blagam ciebie uczyn cud jezu nie opuszczaj nas rodzina w klopotach

  OdpowiedzUsuń
 63. Jezu błagam pomóż mi zajmij się tą sprawą ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 64. Jezu,mój najdroższy-UFAM TOBIE! Jesteś dla mnie drogą,prawdą
  i życiem. Dziękuję Ci za wszystkie cuda, które uczyniłeś w
  moim życiu. Za odejście męża, za śmierć syna,za powołanie
  kapłańskie dla drugiego syna.Wiem, że ciągle troszczysz sie o mnie.Wiem, że czuwasz nade mną i dodajesz mi sił!
  Oddaje Ci wszystko co mam, bo ufam Tobie,niech się spełnia Twoja wola!

  OdpowiedzUsuń
 65. 15.czerwiec 2012 moi przyjaciele czytam wasze problemy i powiem jestem pelen milosci do JEZUSA wiem ze on mnie chroni a trzeba najpierwjsc i strzeze sie wyspowiadac bo szatan bedzie wam to przpominati bedzie w was ciagly strach i komunia jezu czeka i wybacza wszystko tak robie.jestem chory od13 lat nasrwardnienie sozsiane i nie widze na jedno oko tmalo i dializuje sie co drugi dzien 2 godziny dojazd 4godziny dializa w szpitalu. jestem szczesliwy byl JEZU jak on czuje paczy pokazat mi nowa ziemie przecodna i pieklo przerazajoce morzecie z tego kpic gyla w moimsnie mala teresa i pokazala jak pokonuje sie problemy ,to samo no mp3 mowi sw faustyna.dzienki jezusowi bende mial przeszczep i nowa nerke i postawilem w zastaw caly majatek i rodzine wszystko . JEZU ufam. a jeszcze wiecie ze anioly sa starsze wsrednim wieku i takie dzieci. wystarcz rze sie je poprosi i chetnie pomagaja . wszystko powierzylem Jezusowi on juz tyle dlamnie zrobil ,jak mam klopot zwracam sie do niego a w podzienkowaniu ide do komuni jakie to pienkne glowa do gory przyjaciejwas wszystkich. andzej takie mam inie.

  OdpowiedzUsuń
 66. Przerażają mnie problemy finansowe, brak pracy,brak perspektyw.Popadam w panikę. Jezu Chryste,Ufam Ci bezgranicznie. Jezu TY sie tym zajmij . Proszę wyprostuj moje życie. Ratuj mnie Jezu. Barbara

  OdpowiedzUsuń
 67. Jezu jest mi tak ciezko..uratuj moj zwiazek z moja narzeczona..obdarz nas laska nawrocenia i przebaczenia..pomoz nam wrocic do siebie..
  Jezu oddaje sie Tobie..Ty sie tym zajmij..

  OdpowiedzUsuń
 68. Panie Mój Jezu DZIĘKUJĘ za Twoją Opiekę UFAM TOBIE Dziekuję i Proszę aby Wierzyć! Wiara Pomaga przetrwać najtrudniejsze chwile i drogi życia .ania

  OdpowiedzUsuń
 69. Panie Jezu Christe oficjalnie powierzam Tobie moje malzenstwo, mojego meza i wszystkie nasze trudnosci i problemy. Ratuj nas Boze.Ulecz nasze malzenstwo. Obron od rozpadu. W Tobie jest moja cala nadzieja na zmiane bez ktorej nie jestesmy wstanie istniec razem. Jezu, ja nie jestem wstanie nic zrobic. Wszystkie moje starania abracaja sie w zlo. Miedzy mezem i mna jest potezny mur, ktorego nie udalo mi sie pokonac przez 20 miesiecy. Jezu Ufam Tobie! Ty sie tym zajmij.Badz wola Twoja, Ty sie tym zajmij.Och Jezu oddaje sie Tobie, Ty sie tym zajmij.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 70. Panie Jezu prosze Cie o dar macierzynstwa,o nawrócenie meza,o zgode miedzy moimi rodzicami,zdrowie,Jezu ufam Tobie,Ty sie tym zajmij!

  OdpowiedzUsuń
 71. Panie Jezu, Ufam Tobie, zajmij się mną, moim najwiekszym pragnieniem - miec rodzinę i dziecko, wiesz Panie Jezu, że kocham Wojtka, sądziłam, że sobie go wymodlilam, ale on nie chce ze mną być... Panie Jezu zajmij się moimi pragnieniami i milością do niego, ufam Tobie, zajmij się tym, w Tobie moja nadzieja, miłość i wiara! Amen

  OdpowiedzUsuń
 72. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 73. Jezu Ufam Tobie Zajmij sie Sandy

  OdpowiedzUsuń
 74. Panie Jezu, Ty wiesz na co czekam tak długo, że czasem już brak mi sił. Ale cały czas Jezu ufam Tobie, że jeszcze będzie dobrze. Proszę Jezu, zajmij się moimi problemami.

  OdpowiedzUsuń
 75. Jezu ufam Tobie pomóż mojej kochanej wnuczce w jej troskach. Jezu Ty się tym zajmij. Niech się stanie wola Twoja. Jezu Ufam Tobie
  Franciszka

  OdpowiedzUsuń
 76. Jezu, proszę o wzajemną miłość Maćka, proszę, abyś usunął wszystkie przeszkody na drodze naszego wspólnego życia, proszę, abyś dał nam łaskę wielkiej miłości, abyśmy stworzyli wspaniałą rodzinę pełną miłości, oddania i szacunku do siebie wzajemnie i do Ciebie...Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, Jezu oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij.

   Usuń
  2. Jezu, dziękuję za to, co już się zmienia, wiem, że otrzymuję... Jezu, troszcz się Ty.

   Usuń
 77. Jezu! Ufam Tobie, ja już nie mogę, Ty się tym zajmij, uznaję Twoją wszechmoc, wierzę, że mnie nie opuścisz, pomożesz pozbyć się lęku o przyszłość mojej rodziny. Basia

  OdpowiedzUsuń
 78. Prosze Cie Jezu o przebaczenie moich grzechow, bym godna byla prosic Cie o laski. Ty wiesz, Ty wszystko wiesz.....

  OdpowiedzUsuń
 79. Jezu,Ty znasz nasze kłopoty, Ty wiesz że sobie nie radzimy Tobie je powierzam Ty się nimi zajmij. Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 80. Jezu, Jesteś moją wielką nadzieją i dziękuję za wszystko co mnie w życiu spotkało. Ty jedyny wiesz co mam w sercu, proszę wysłuchaj moich próśb, pomóż mi rozwiązać wszystkie problemy, Jezu ufam Tobie i tylko Ty Jezu jesteś w stanie uczynić cud w moim życiu.

  OdpowiedzUsuń
 81. Jezu zajmij się moją pracą, życiem..Jestem na granicy utraty nadziei, myślę też o samobójstwie. Staram się walczyć z tymi myślami ale one zawsze wracają jako alternatywa gdy problemy finansowe się powiększą..Jezu ufam Tobie!!

  OdpowiedzUsuń
 82. Kochany Jezu zajmij się naszym małżeństwem,abyśmy znowu byli razem,wyprostuj ścieżki w naszym życiu i poprowadz nas i nasze rodziny do zbawienia,ratuj nasze dusze Jezu,ufam Tobie,Zajmij się wszystkim co nas boli i Daj poznać PRAWDĘ,Zatroszcz się o nasze życie doczesne i przyszłe.KOCHAM CIĘ SŁODKI JEZU.

  OdpowiedzUsuń
 83. Proszę Cię Jezu, spraw, żeby na mojej drodze wreszcie pojawila się właściwa osoba, taka, którą pokocham ze wzajemnością. Jezu czekam już tak długo i tak bardzo mi ciężko. Jezu, ufam Tobie.Jezu, kocham Ciebie. Błagam Cie, zajmij się moimi problemami.

  OdpowiedzUsuń
 84. Dziękuję Ci Jezu za wszelkie łaski którymi mnie obdarzyłeś, Pokornie proszę , ufam Tobie, spraw aby w moim życiu zniknęły przeciwności losu i abyśmy , ja i moja ukochana osoba mogli zacząć układać nasze wspólne życie , pełne miłości i szacunku , ku chwale Twojej. Jezu ufam Tobie ,Ty sie tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 85. Panie Jezu, sytuacja finansowa w mojej rodzinie nigdy nie
  była tak krytyczna, tak po ludzku to do końca życia będziemy się z tym zmagać i nie wyjdziemy z długów.Pragnę tylko jednego, wyjść na prostą, pospłacać wszystkie zaciągnięte długi w bankach i u ludzi którym jesteśmy winni
  wciąż duże pieniądze.Nawet sprzedaż mieszkania nie pomogła nam się z tego wyzwolić, to wszystko przerosło nas już
  wielokrotnie.Jezu, w Tobie nasza jedyna nadzieja, błagam
  Ty sam się tym wszystkim zajmij.Ufamy Ci bezgranicznie...

  OdpowiedzUsuń
 86. Jezu, Ty wiesz co mnie trapi od tak dawna. Błagam Cię, zlituj się nade mną. Jezu ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 87. Panie Jezu ojciec ma na imię krzysztof,od kilku lat związal się z kobietą Agnieszką N.moi synowie cierpią z tego powodu oraz jego egoizmu.Jezu przywroć uczucia i milość ojcowską Jezu Ufam Tobie Jezu Ty się Tym Zajmij

  OdpowiedzUsuń
 88. Jezu ,ufam Ci całym sercem zajmij sie naszym zyciem,aby wszystko ułozyło sie pomyślnie.Jezu ufam Tobie ,Ty sie tym zajmij.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 89. To działa!!! Naprawdę. Jeszcze nie wszystko jest w porządku ale... czuję że będzie dobrze. Jezu Ty wiesz... Kocham Cię i dziękuję z całego serca. Jezu, ufam Tobie, oddaję się Tobie , zajmij się proszę moją intencją. Dodaj mi więcej wiary

  OdpowiedzUsuń
 90. OCH JEZU, ODDAJE SIE TOBIE , BADZ WOLA TWOJA TY SIE TYM ZAJMIJ, prosze o zdrowie i o lepsze malzenistwo i zeby nasze dzieciatka przestaly sie borykac z problemami ty wiesz jakimi zajmij sie tym jak lekarz blagam stroskana matka

  OdpowiedzUsuń
 91. Jezu ufam Tobie, Prosze o uzdrowienie ciala i duszy siostrzenicy Laury ,wypędż szatana z jej Roberta jej męża , pomoz im odzyskac do siebie szacunek i zaufanie, odbudowac ich zwiazek dla dobra swojego i ich dzieci; daj im siłę i wolę walki z szatanem ktory nimi miota ,błogoslaw im w trudach zycia codziennego;dar wiary, madziei i miłości. Jezu Ty sie tym zajmij, Jezu troszcz sie Ty

  OdpowiedzUsuń
 92. Jezu dziekuje za pomoc i prosze o dalsza opieke dla mojej rodziny o zdrowie dla nas i o wyjscie z nalogu dla tescia prosze o wieksza milosc malzenska JEZU UFAM TOBIE ;TY SIE TYM ZAJMIJ

  OdpowiedzUsuń
 93. jezu ufam tobie ty sie tym wszystkim zajmij dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 94. proszę o odwzajemnienie mojej miłości
  JEZU NIECH SIĘ STANIE WOLA TWOJA! TY SIĘ TYM ZAJMIJ

  OdpowiedzUsuń
 95. Tylko Ty Jezu wiesz co teraz przeżywam,tylko Ty wiesz jak rozdzierający zal oraz ból mną miota,tylko Ty wiesz ile łez wylałam. Wiesz też,ze się kochamy,choć ta miłość jest zakazana....Pomóż mi odzyskać spokój ducha,pozwól na szczęście,tyle na nie czekałam... Jezu,ufam Tobie! Jezu,ufam Tobie! Jezu,ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 96. Jezu, ty wiesz co mnie trapi od lat. Błagam Cię, nie każ mi już dłużej czekać.Zlituj sie nade mną. Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 97. JEZU UFAM TOBIE, JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ. WIEM, ŻE MOJA OBECNA SYTUACJA JEST KONSEKWENCJĄ ZŁYCH DECYZJI PODJĘTYCH W PRZESZŁOŚCI. CZASU NIE COFNĘ, ALE MOGĘ LEPIEJ, MADRZEJ ŻYĆ W PRZYSZŁOŚCI. PROSZĘ POMÓŻ MI. ODDAJĘ CI WSZYSTKIE MOJE TROSKI, KŁOPOTY, STRACHY. JEZU UFAM TOBIE, TY SIE TYM ZAJMIJ

  OdpowiedzUsuń
 98. To jest piękna i naprawdę skuteczna modlitwa, dziękuję Ci Jezu za te wszystkie małe i wielkie sprawy którymi się zajmujesz. JEZU UFAM TOBIE, ODDAJĘ TOBIE MOJE ŻYCIE TY SIĘ NIM ZAJMUJ.

  OdpowiedzUsuń
 99. Panie Jezu Ty wiesz co mnie trapi,Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 100. Panie Jezu bardzo Cie prosze o powrórt Krystiana R , Ty wiesz jak bardzo go kocham i jak bez niego jest mi źle, Spraw aby jego serce znów napełniło się miłością do mnie, chociaz na to nie zasluguje za moje grzechy, Chcialabym ponaprawiać wszystkie swoje błędy które popełniłam , Jezu wierze ze mnie nie opuścisz bo wiesz jak bardzo cierpie. Jezu Ufam Tobie , Ty się tym zajmij . Marta

  OdpowiedzUsuń
 101. Panie Jezu błagam Cie o dar wielkiej wiary!!! Uratuj moją mamusię z ciężkiej choroby.Pomóż mi w strachu,który mam w sobie,błagam!!Pomóż nam wszystkim.Jezu Ty się tym zajmijB.

  OdpowiedzUsuń
 102. To co napiszę jest szczerą prawdą -od ok 87-88 modlę się i czczę obraz Jezu Ufam Tobie -doznałem cudownego uleczenia kręgosłupa, bo groził mi wózek inwalidzki (chodzę do dzisiaj tj. ok 25 lat), mój ojciec przeżył 3 ciężkie operacje ( 3 razy były to złosliwe raki), mama wyleczyła ciężką chorobę nogi, gdzie groziła jej apmutacja, skończyłem też studia dzięki Jezusowi, mam zdrowe dzieci i super pracę, a kiedy idzie coś nie tak - pomodlę się i jestem spokojny, bo wiem, że Bóg mnie kocha i mi pomoże-tak bardzo Mu ufam, bo Go kocham nadżycie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje Ci za to świadectwo wiary. Tak bardzo go potrzebowałam. Ja też wielokrotnie doświadczałam/doswiadczam Jego opieki, miłości tylko często o tym zapominam lub tego nie widzę.

   Usuń
 103. Panie Jezu Ufam Tobie, wiesz jakie mam problemy i z całego serca proszę Ty się tym zajmij. M.

  OdpowiedzUsuń
 104. PANIE JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ błagam wiesz jak jest mi ciężko całe moje życie było usłane różami z ogromnymi kolcami już nie daję rady oddaję TOBIE wszystkie moje problemy TY SIĘ TYM ZAJMIJ ufam TOBIE
  Grażyna

  OdpowiedzUsuń
 105. Nie potrafię wyrazić słowami swojej wdzięczności. Więc po prostu dziękuje Panie Jezu za Twoją opiekę. Wybacz mi, że jestem tak małej wiary. Ufam, że nigdy mnie nie opuścisz. Oddaję Ci wszystkie pozostałe sprawy. Ty się nimi zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 106. Panie Jezu, ufam Tobie, Ty się tym zajmij.
  Proszę o rozwiązanie mojego problemu Ty Panie Jezu wiesz co mnie martwi czego się obawiam. Ufam Tobie, Jezu, Ty się tym zajmij.I.

  OdpowiedzUsuń
 107. Jezu Ufam Tobie wiem, że mnie nie opuścisz

  OdpowiedzUsuń
 108. Panie Jezu! nieustanną modlitwą zawierzam Tobie całą naszą rodzinę wsztstkie troski i radości Bożemu Miłosierdziu.Jezu, ufam Tobie! Kocham Cię Jezu! i oddaję się Tobie-Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 109. Jezu Ufam Tobie i zawierzam Tobie wszystkie moje sprawy...
  Ty się nimi zajmij;
  Tak długo szukałem a Ty jesteś obok...i czekałeś.

  Tak proste a jednocześnie niosące siłę i Wiarę..

  Pan rzekł: „Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: „Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze!”, a byłaby wam posłuszna.

  Życzę wszystkim Wiary i umiejętności modlitwy oraz pełnego zawierzenia Jezusowi :)

  Benek

  OdpowiedzUsuń
 110. Jezu,Ty wiesz jak bardzo martwie sie o egzamin mojego syna.Musimy czekac 2 tygodnie na wynik,a to sa cale wieki.Pozwol Panie abysmy otrzymali pozytywna wiadomosc. Modle sie,chce byc zawsze przy Tobie,choc zlo kusi i nie daje spokoju.Przy Tobie przetrwam!Prosze daj mi te laske o ktora blagam.Ty sie tym zajmij!Jezu ufam Tobie.
  Maria

  OdpowiedzUsuń
 111. Jezu ufam Tobie! Tobie wszystko oddaję! Ty się tym zajmij! bo ja już nie mam siły. Nie mam siły wstać. Ciężar tego krzyża jest zbyt wielki. Ja wiem, że sama sobie zgotowałam taki los. Nie chciałam tego, ale tak wyszło. Moim największym grzechem jest grzech zaniechania. I teraz ponoszę skutki tego grzechu. Wiem, że nie moge zmienić przeszłości, ale mogę zmienić swoja przyszłość. Pomóż mi Jezu. Daj mi jeszcze raz szansę. Postaram się ją wykorzystać najlepiej jak umiem. Jezu ufam Tobie! Ty sie tym wszystkim zajmij!

  OdpowiedzUsuń
 112. Jezu ufam Tobie! Dziękuję za dotychczasową opiekę.Błagam o dalszą opiekę nad moimi synami i mną, proszę o zdrowie dla nich i siebie.Szczególnie błagam o opiekę nad Jackiem, Jezu zajmij się Jego problemami otocz go Swoją opieką, ulecz go z jego wielu dolegliwości,postaw na jego drodze dobrą i szczerą dziewczynę.Jezu błagam pomóż Mu.Panie Jezu zajmij się jego problemami. Pomóż rozwiązać nasze rodzinne problemy, bo ja jestem już bezsilna.Uzdrów nasze życie.Jezu ufamy Tobie. Ty się tym wszystkim zajmij!.

  OdpowiedzUsuń
 113. Jezu Ty znasz moje i mojego męża problemy z którymi sie borykamy o dłuższego czasu wiem napewno że do tych problemów przyczyniliśmy się obydwoje za co bardzo żałujemy i przepraszamy Cię Boże.Jezu wiem że Ty nam pomagasz beznadziejnych sytuacjach i bardzo dziękuje za dotychczasową pomoc i opiekę.Błagam o dalszą opiekę nad nami i o zdrowie dla Nas I kochanych Rodziców .Uzdrów nasze życie i pomagaj nam w tych problemach. JEZU UFAMY TOBIE.TY SIĘ TYM WSZYSTKIM ZAJMIJ. BÓG ZAPŁAC .

  OdpowiedzUsuń
 114. jezu dziekuje za wszystko co dla mnie w zyciu uczyniles a bylo tego wiele ale wciaz prosze zajmij sie tym co ci jest bardzo wiadome kocham cie i wybacz wszystko co zlego spotkalo cie z mego powodu lub mojej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 115. Jezu dziękuję Ci za każdy dzień mojego życia. Uzdrów mojego ducha i moje ciało. Proszę Cię Panie Jezu wyprowadź mnie z kłopotów finansowych i zdrowotnych oraz osobistych. Spraw, zebym odnalzl swoje powolanie i abym pogodził się z żoną i abym swoimi uczynkami udowodnił, że jestem dobrym człowiekiem i mężem. Wysłuchaj też Panie Boże modlitw wszystkich którzy tutaj się modlą i zaspokój ich potrzeby i pragnienia. Dziękuję Ci Boże. JEZU UFAM TOBIE. Krzysztof

  OdpowiedzUsuń
 116. Panie Jezu ufam Tobie.Kocham Cię.Zajmij się tym.Oddal ode mnie stereotypy i wszelkie zło.Uzdrów moje ciało i duszę.Otaczaj opieka najbliższych i nie zapominaj o mnie

  OdpowiedzUsuń
 117. Panie Jezu Ufam Tobie,zajmij się tym.Panie Jezu oddal ode mnie co niegodne i złe.Proszę wspieraj mnie w trudnych chwilach mojego życia.Proszę o przyjaciół bądź ze mną.

  OdpowiedzUsuń
 118. Panie Jezu ufam Tobie.Proszę o męża, z którym mogłabym dzielić swoje życie.

  OdpowiedzUsuń
 119. Jezu , Ufam Tobie. Jezu , Ty się tym zajmij.Panie Jezu uratuj moje małżeństwo .Spraw by mój mąż wrócił do mnie , spraw by ta kobieta zniknęła z naszego życia.

  OdpowiedzUsuń
 120. Jezu,Ufam Tobie,Ty się tym zajmij.Panie Jezu obdarz zdrowiem moją rodzinę,o nic więcej nie proszę.Pobłogosław i daj dużo zdrowia moim rodzicom,Milence,siostrze,mężowi i szwagrowi.Zawsze Cię Kochająca i modląca się do Ciebie.Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 121. Jezu Ufam Tobie, że Duch Święty natchnie Kardynałów na Konklawe i wybiorą Papieża wybranego przez Boga.

  OdpowiedzUsuń
 122. jezu ufam tobie ty sie tym zajmnij miej mnie i moja rodzine w swojej opiece

  OdpowiedzUsuń
 123. Jezu,Ufam Tobie z całego serca,Ty się tym zajmij.Ty wszystko wiesz...błagam,zajmij się Tym.

  OdpowiedzUsuń
 124. Jezu umiłowany !!! Proszę Cię o pomoc i odwzajemnioną miłość Iwonki !!! Pomóż mi przyprowadzić ją do Kościoła i ochrzcić jej córeczkę Zuzie! Jezu Ufam Tobie !!! Zajmij się Ty , troszcz się Ty !!! Na chwałę Twoją !!!
  TPJ

  OdpowiedzUsuń
 125. Mój Kochany Panie Jezu.

  Jeśli jest to zgodne z Twoją wolą -
  ulecz mnie, wybaw mnie i naucz być dobrym człowiekiem.

  Tak wiele rzeczy mam Ci do powiedzenia...

  Już wiele razy odczułam cudowna moc tej modlitwy, która czyni CUDA.

  Ale niestety gdzieś po drodze się pogubiłam i zgubiłam drogę do Ciebie.

  Zamykam oczy i proszę TY SIĘ TYM ZAJMIJ..
  .
  Brak pracy, bezrobocie brata, bezradność rodziców, miłość, zdrowie, bycie dobrym człowiekiem - o tak wiele rzeczy chciała bym prosić ....lecz nie mam śmiałości...
  Ale staram się, znowu nauczyć zamykać oczy.... z wiarą że nadal będziesz moim przyjacielem i zajmiesz się moimi troskami.....

  Jezu Ufam Tobie ! Mój Przyjacielu ! - Ty Się Tym Zajmij....... !

  D.

  OdpowiedzUsuń
 126. "JEZU UFAM TOBIE" - Rozwiąż wszystkie moje problemy, a szczególnie finansowe.JEZU pomóż mi i moim dzieciom i ich rodzinom w zdrowiu i rozwiązywaniu spraw dnia codziennego, byśmy każdego dnia UFALI BEZGRANICZNIE WOLI BOŻEJ.
  "JEZU UFAM TOBIE-BĄDZ WOLA TWOJA-OCH JEZU ODDAJĘ SIĘ TOBIE-JEZU TY SIĘ TYM WSZYSTKIM ZAJMIJ"

  OdpowiedzUsuń
 127. Jezu Ufam Tobie.Bądź ze mną w każdej chwili i w podejmowaniu każdej decyzji.Proszę Cię ulecz te moje dolegliwości i oddal wszelkie stereotypy i choroby.Zajmij się tym. W Tobie moc i siła.

  OdpowiedzUsuń
 128. JEZU PROSZĘ CIĘ UCHROŃ MOICH SIOSTRZEŃCÓW PRZED ZŁEM I SCHROŃ ICH POD SWÓJ PŁASZCZ. CZUWAJ NAD MOIMI BLISKIMI I UCHROŃ MNIE PRZED STEREOTYPAMI I WSZELKIM ZŁEM,UWOLNIJ OD BIOTERAPEUTÓW,OD ZASADZEK SZATAŃSKICH.POZWÓL MI ODNALEŹĆ MIŁOŚĆ.NIE JESTEM GODNA I NIE JESTEM IDEAŁEM ALE PROSZĘ NIE ZWAŻAJ NA MOJE NIEDOCIĄGNIĘCIA ŻYCIOWE.

  OdpowiedzUsuń
 129. Jezu odkąd trafiłam na tę stronę,doświadczyłam już kilku cudów.Ogromnie dziękuję za nie. W upraszaniu łask pomaga mi też Koronka do Miłosierdzia Bożego.którą modlę się czasem sama,a czasem proszę Pana,by pozwolił mojej bliskiej zmarłej osobie modlić się ze mną,wtedy modlitwa jest skuteczniejsza.Jezu ufam obie,Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 130. Pani Jezu najukochańszy,już tyle dla nas zrobiłeś,dziękuję Ci za każdy dzień z Tobą i proszę o dalszą boską interwencję.Ty wiesz co mi leży na sercu,Ty wszystko wiesz.Jezu ufam Tobie-Ty się tym zajmij!

  OdpowiedzUsuń
 131. Jezu ufam Tobie pomoz mi w problemie ktory tak mnie meczy z mojej winy, prosze Cie zeby moj kochany narzeczony znowu zaczal mi ufac i kochac mnie mimo tego wszystkiego. Pragne byc lepsza pomoz mi w tym! JEZU UFAM TOBIE-TY SIE TYM ZAJMIJ kocham Cie Boze!

  OdpowiedzUsuń
 132. jezu ufam tobie ty sie tym zajmnij pomoz mi uporac sie z moimi problemami finansowymi i zawodowymi

  OdpowiedzUsuń
 133. Panie Jezu Ufam Tobie,zajmij się tym.Ty wiesz,że moje życie jest w Twoich rękach.Cóż mogę sama zrobić bez Cibie.
  Chroń przed nieprzyjaciółmi,złem,nienawiścią.

  OdpowiedzUsuń
 134. JEZU UFAM TOBIE TY SIE TYM ZAJMNIJ BLAGAM POMOZ MI

  OdpowiedzUsuń
 135. PANIE JEZU POMÓŻ I CHROŃ MNIE W KAŻDYM MOMENCIE ŻYCIA.

  OdpowiedzUsuń
 136. Jezu Ufam Tobie ,Ty sie tym zajmi co mie dreczy ty wiesz czego mi potrzeba ,niech grzegorz bedzie zdrowy .szczesz me dzieci od zlego. miej wiesława w swej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 137. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.Jezu pomóż mi,wlej w rozumy moich dzieci odpowiedzialnos niech to co ich spotkało bedzie lekcja niech wyciagna z tego wnioski JEZU szczec me dzieci od złego.JEZU SPRAW BY GRZEGORZ byl zdrowy .

  OdpowiedzUsuń
 138. Trafiłam przez przypadek na tą stronę i jestem zadowolona, bo bardzo często powtarzam słowa:"Jezu ufam Tobie" teraz dodam tę drugą część o której piszecie.
  Proszę Jezu o pomoc tylko w Tobie nadzieja. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij. Prowadź mnie właściwą drogą, zabierz wszelkie lęki,złe myśli, złe wyobrażenia i złe nawyki. Wypełnij moją duszę miłością bezwarunkową do bliskich i bliźnich i oddal wszelkie pokusy i złe podszepty. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij. Błagam oddal wszelkie zło ode mnie i mojej rodziny, abyśmy mogli się radować i cieszyć każdą chwilą życia. Tobie powierzam wszystko. Oderwij mnie od zagubienia, otwórz me serce na dobro, abym mogła wstawać spokojnie i obdarowywać innych szczęściem i radością, oddal wszelkie złe domysły i wymysły. Chcę kierować się dobrocią i miłością na Twoje podobieństwo. Jezu ufam Tobie,Ty się tym zajmij, błagam.

  OdpowiedzUsuń
 139. Jezu ufam tobie, ty się tym zajmij.Jezu spraw aby życie nie było mi obojętne.szczec bliskie mi osoby od złego miej je w swej opiece .Jezu spraw aby Grzegorz był zdrowy .a syn adam pokazał bardziej ze mnie kocha .Jezu Ufam Tobie, ty się tym zajmi.

  OdpowiedzUsuń
 140. Jezu Ufam tobie,Ty się tym zajmij ,jestem szczesliwa ze znalazłam te strone.jezu w tobie cała nadzieja miej mie w opiece.

  OdpowiedzUsuń
 141. JEZU UFAM TOBIE TY SIE TYM ZAJNIJ BADZ WOLA TWOJA TY SIE TYM ZAJMIJ OCH JEZU ODDAJE SIE TOBIE TY SIE TYM ZAJMIJ O MARYJO BEZ GRZECHU POCZETA MODL SIE ZA NAMI KTORZY SIE DO CIEBIE UCIEKAMY PROSZE O POMOC NIE RADZE SOBIE W ZYCIU

  OdpowiedzUsuń
 142. Jezu,Ty sie tym zajmij...blagam...

  OdpowiedzUsuń
 143. Dzisiaj niedziela Miłosierdzia Jezu Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 144. dzisiaj zdawałem piąty raz na prawo jazdy powiedziałem sobie Jezu Ufam Tobie TY Się Tym Zajmij i zdałem !!! Chwała Panu

  OdpowiedzUsuń
 145. Jezu Ufam Tobie, Bądz Wola Twoja, proszę Ty się Tym zajmij, aby mój pracodawca wypłacił mi zaległe pensje, ponieważ to pomoże mi uratować moją sytuację rodzinną. Proszę Ciebie Pani Mój.

  OdpowiedzUsuń
 146. Jezu Ufam Tobie,Ty się Tym zajmij ,niech sprzedaz wzrosmie aby mmogła wyjsc z kłopotów finasowychn Jezu pomóż mi ufam Tobie ,zajmi się tym proszę.

  OdpowiedzUsuń
 147. Kochany i słodki Jezu, dziekuję za wszystkie cuda, które dla mnie uczyniłeś. Błagam, bądź przy mnie w tak trudnych dniach, kiedy zawistnik, którym kierują złe moce, chce mnie zniszczyć. Chroń mnie i tul w ramionach. Bądź wola Twoja. Bądź pozdrowiony!

  OdpowiedzUsuń
 148. Panie Jezu Najukochańszy proszę o nowe mieszkanie,bo to w którym mieszkam nie spełnia wymogów.Chociaż ciężko pracowałam,to nic nie wyszło z tego.Panie wiem,że jeśli,Pan nie zbuduje domu NA SKALE,TO I TAK SIĘ ROZSYPIE.Tak kochany Jezu Jest.Twe słowa są skałą.Miłosierny Jezu,oddalaj ode mnie i moich bliskich wszystko co złe,zawistne,zazdrosne,pyszne.
  Proszę nie jestem godna aby prosić Cię ale nie zważaj na moje byłe złe postępki.KOCHAM CIĘ JEZU.ZAJMIJ SIĘ TYM.

  OdpowiedzUsuń
 149. Panie Jezu oddalaj ode mnie i moich bliskich noże chirurgiczne.Oddalaj choroby,przywracaj zdrowie i uzdrawiaj.Proszę o światło ducha świętego dla moich bliskich.Utrzymuj NAS w czystości SERCA,popraw naszą sytuację ekonomiczną.Panie Jezu prosimy Cię o dar miłości,życzliwości.Prosimy oddal zemsty i nienawiść,która spustoszyła nasze serca i nasze rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 150. Panie Jezu to TY czuwasz nade mną w każdym momencie życia i chronisz.Dziękuję CI.Dziś mogę Ci powiedzieć ile zła mi uczyniono i moim bliskim.Oddal od nas tych zawistnych ludzi,zazdrosnych,pysznych i chciwych.Ty jesteś jedyną nadzieją abyśmy mogli żyć godnie i sprawiedliwie.

  OdpowiedzUsuń
 151. Jezu dziękuję za wspaniałego męża, za jego cierpliwość i miłość. Proszę cię o łaski spokoju dla niego, proszę o wsparcie dla nas, abyśmy nie zboczyli z drogi. Ocal nas od zagubienia i zwątpienia, ześlij moc Ducha Świętego abyśmy odnaleźli siłę i właściwą drogę. Jezu ufam Tobie i ty się tym zajmij. Ocal od rozdarcia i zniewolenia przez zło, chcemy kroczyć z Tobą Panie i przekazywać Twe prawdy poprzez własne uczynki.Otwórz nasze umysły i serca na miłość głęboką i czystą do bliskich i siebie nawzajem. Jezu ufam Tobie i Ty się tym zajmij. Niech żadna przeszkoda nie zatrzyma nas i nie zamąci w głowach. Oddal od nas pokusy i złe podszepty. Niech Twoja miłość zaleje nasze dusze. Ufam Tobie i Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 152. Kocham Mateusza, bardzo bym prosiła, aby On odwzajemnił moje uczucie. JEZU, UFAM TOBIE, TY SIĘ TYM ZAJMIJ!

  OdpowiedzUsuń
 153. Panie Jezu Ty się zajmij powrotem do zdrowia mojej siostry,Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 154. Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla całej Rodziny, Rodziców, Cioci Janki. Jezu Ufam Tobie, TY się tym zajmij Panie Jezu proszę Cię o poprawę finansową u Brata.Jezu Ufam Tobie, TY się tym zajmij . Proszę Cię o znalezienie pracy przeze mnie, Jezu Ufam Tobie, TY się tym zajmij!!!

  OdpowiedzUsuń
 155. Jezu Kochany,ty sie tym zajmij,daj szanse mojemu zwiazkowi ze Stephane,bardzo go kocham i pragne spedzic z nim reszte zycia.Przechodzimy kryzys,pomoz mu wybaczyc mi i zaufac a mi pomoz rowniez wybaczyc jemu.Wierze ze jestes Miłoscia i Przyjacielem i ufam Twoim słowom-Ty sie tym zajmij.

  Blagam Cie moj Jezu z calego mojego serca Ty sie tym zajmij,uczyn cud miłosci,ktora Ty jestes.

  OdpowiedzUsuń
 156. JEZU TY WIESZ CO MIE DRECZY PROSZE ZAJMI SIE TYM JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 157. Boże błagam o szczęśliwą operację dla mojej mamy i o uzdrowienie jej z choroby nowotworowej oraz o siłę do walki z chorobą

  OdpowiedzUsuń
 158. Jezu,oddaję całe moje życie pod Twoje władanie. Powierzam Tobie moją Rodzinę,Przyjaciół i wszystkich których postawisz na mojej drodze. Prowadź mnie Panie na wieczne spotkanie z Tobą. Wlej w moje serce ufność w Twoje miłosierdzie i Twą Boską Opatrzność.
  Oddaję Tobie moje troski i zmartwienia.Zajmij się tym Panie. Zatroszcz się Ty. Daj odczuć swoją obecność,opiekę oraz interwencję.
  Oddal wszelki niepokój,lęk,nieufność i to wszystko co przysłania mi Ciebie.
  Amen.

  OdpowiedzUsuń
 159. Jezu moje małżeństwo umiera , błagam Cię Ty się tym zajmij.Sama nie daję rady.Kocham Cie.

  OdpowiedzUsuń
 160. Jezu ufam Tobie w jutrzejszej operacji mojej Mamy.Jezu,pomoz aby przeszla ja bez komplikacji i blagam zlikwiduj jej potworny bol kregoslupa.Badz z nami Panie.Zajmij sie moja Mama.
  Maria  OdpowiedzUsuń
 161. Jezu ufam tobie ,jak jest mi ciezko zasypiam patrzac na te strone .Jezu gdy mi ciezko powtazam sobie koronke gdy sie obudze i gnebia mie złe mysli mówie ojczenasz i wtedy zasypiam znów Jezu ufam tobie ,zajmi sie tym ,ty wiesz co domnie naj lepsze dziekuje za opieke .dziekuje CI ZA DZISIEJSZA NOWINE JEZU .

  OdpowiedzUsuń
 162. Panie Jezu Najmiłosierniejszy proszę bądź mi pomocą w każdej potrzebie,umocnij moje ciało,dodaj siły ducha,ulecz moje oczy,uzdrów mój kręgosłup,wyznaczaj moje drogi i kieruj w każdym momencie życia.Proszę abyś ciągle nawracał mnie do siebie,a myśli były zawsze według Twojego uznania.Proszę Cię o opiekę dla moich bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 163. Panie Jezu bez Ciebie nie mogę uczyć się,jak też pracować.Proszę Cię o pracę,która będzie owocem dla innych.Proszę Cię pomóż,bo jesteś Jedyną moją nadzieją.

  OdpowiedzUsuń
 164. Jezu Wszechmogący, błagam spójrz na mnie łaskawie i pomóż mi w tym ciężkim okresie życia - proszę bądź ze mną w obecnej pracy, pomóż mi wszystkie sprawy dokończyć dobrze i błagam, błagam najmocniej pomóż mi, aby nikt złośliwie na koniec nie chciał mi zaszkodzić, bo tego bardzo się obawiam. Jezu Ty wiesz, że ja chcę pracować, ale w tym momencie jestem wrakiem człowieka, nie mogę i nie potrafię już tak dłużej. Dodaj mi sił, bądź ze mną i chroń mnie. Proszę też, jeśli to możliwe, pomóż mi szybko znaleźć nową pracę...

  OdpowiedzUsuń
 165. Jezu bardzo Ci dziekuje za cud ktory uczyniles za tak wspaniala nowine blogoslaw im i doprowadz do oltarza skladam w twoje dlonie wszystkie pozostale moje sprawy ktore mnie gnebia jezu ufam tobie kocham cie i ofiaruje ci wszystko

  OdpowiedzUsuń
 166. MOJ jezu !

  DO MAMY TWOJEJ KIEDYS PRZYSZLAM Z ZALEM SWYM
  UKOIC CIEZKA KRWAWA RANE W SERCU MYM
  A MAMA TWOJA STALA W POLU; TY TO WIESZ
  W SZKLAnej gablocie pelnej czasem saMYCH LEZ
  rOZANCOW W KOLO NA OGRODZENIU BYLO STOS
  OBOK NA LAWCE SIESZIALO SOBIE STARCOW DWOCH
  PRZESUWAJAC W REKACH Paciorki rozanca
  z kwiatow pol...
  nAD MAMA TWOJA TOPOLA GRALA DLA NIEJ Z NUT
  STALAM TAK SOBIE Z GLOWA W DOL OBOK NICH
  A SERCE ME PUKALO DO MATKI TWEJ PUK; PUK: PUK::
  I KIEDY PRAWIE MIALAM JUZ ODEJSC SOBIE W DAL
  ZESLALES WIATR KTORM TO WLASNIE DALES MNIE ZNAK
  PODNIOSLAM GLOWE PATRZAC W TOPOLE NAD MATKA TWA
  A TU MOJ JEZU UJRZALAM ZLOTA GLORIE TWARZY TWEJ
  SPUSCILAM OCZY I POMYSLALAMµ; ZE MOZE SNIE
  A GDY JE PODNIOSLAM PORAZ DRUGI T USMIECHASZ SIE
  I ODTA TAK MOJ DROGI JEWZU SPOTYKAMY SIE
  TY NA TYM DRZEWIE KTORE MATCE TWOJEJ MELODIE GEA
  A JA POD DRZEWEM NA KTORYM WIDNIEJE PÜRZECUDNA TWARZ TWA;
  TAK CIEBIE KOCHAM MOJ DROGI JEZU WIEC PRZWADZ MNIE
  BM KIEDYS MOGLA RAZEM Z ANIO;LAMI UWIELBIAC CIE:

  ANNA B:

  OdpowiedzUsuń
 167. jezu moj kocham CIEBIE PONAD WSZSTKO I BLAGAM CA;LM MOIM ZBOLAALYM SERCEM;ODMIEN MOJEGO NAJMLODSZEGO SYNA:tY WIESZ NAJLEPIEJ JAK ON NIECHCACO POBLADZIL:

  OdpowiedzUsuń
 168. Blagam , Jezu Ufam Tobie,Jezu Ty sie tym zajmij;Zajmij sie synem , jego dziećmi, rodziną , bardzo trudnymi sprawami, jego życiem

  OdpowiedzUsuń
 169. JEZU MOJ; WIELBIE CIE I BLAGAM O ODMIANE MOICH DZIECI ; PROSZE UZDROW NAJMLODSZE DZIECKO KTORE MA GUZA W MOZGU::
  JEZU MOJ POLECAM GO TOBIE I WIEM; ZE GO UZDROWISZ:

  MATKA

  OdpowiedzUsuń
 170. Panie Jezu Ufam Tobie,bądź wola Twoja ,zajmij się tym.Ty wiesz,że moje życie jest w Twoich rękach.Cóż mogę sama zrobić bez Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 171. PANIE JEZU UFAM TOBIE BŁAGAM TY SIĘ TYM ZAJMIJ. Błagam wiesz jak jest mi ciężko, już nie daję rady oddaję TOBIE wszystkie moje problemy TY SIĘ TYM ZAJMIJ ufam TOBIE
  Kocham Cię i bardzo się boję.

  OdpowiedzUsuń
 172. PANIE JEZU UFAM TOBIE BŁAGAM TY SIĘ TYM ZAJMIJ .
  Proszę o miłosierdzie dla mnie, moich córek i męża.

  OdpowiedzUsuń
 173. W wiadomej sprawie,Ty Jezu wiesz najlepiej co mnie trapi.Pomóż. Jezu ufam Tobie,Ty się tym zajmij..

  OdpowiedzUsuń
 174. Panie Jezu Ufam Tobie,bądź wola Twoja ,zajmij się tym.Ty wiesz,że moje życie jest w Twoich rękach.Oddaję się Tobie i ufam Ci.

  OdpowiedzUsuń
 175. Panie Jezu pomóż mi . Bez Ciebie sobie nie poradzę. Moje życie jest w Twoich rękach. Oddaję Tobie moje troski i zmartwienia.Daj mi Miłosierny Jezu odczuć Twoja obecność i opiekę. Jezu ufam Tobie.Bądź wola Twoja.Zajmij się tym wszystkim Panie.

  OdpowiedzUsuń
 176. Jezu już nigdy cię nie opuszczę , potrzebuję twojej pomocy - zajmij się całym moim życiem i napraw moje błędy. Jezu oddaję się Tobie ,Ty się tym zajmij .Ufam Tobie całym sercem.

  OdpowiedzUsuń
 177. Przybądź Panie Jezu,osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją.Kocham Ciebie Panie Jezu.Dzięki Ci składam za wszystkie otrzymane łaski.Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu.Błagam o cud życia dla mnie .Oddaję się Tobie całkowicie.Proszę pomóż mi . Nie zostawiaj mnie samej z problemami.Usłysz i wysłuchaj. Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 178. Jezu bardzo Cie proszę otocz Swoją opieką całą moją rodzinę, wybacz nam grzechy wielopokoleniowe. Niech nasze życie stanie się bardziej radosne, w zgodzie , wzajemnym poszanowaniu i zdrowiu.Aby nigdy już nie spotykały nas przykre sprawy i upokorzenia.Proszę Cię Jezu- Ty się tym zajmij.Ja bardzo ufam Tobie i wierzę, że dzięki Twojej pomocy moje życie i mojej rodziny się zmieni na lepsze.Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 179. O Mój Jezu,Ty powiedziałeś: wszystko o co poprosicie Ojca w moim Imieniu, On da wam.Ja proszę Boga-Ojca w Twoim Imieniu o największą łaskę dla mnie, łaskę życia.Jezu jestem małej wiary, ale bardzo chcę wierzyć ,że przebaczysz mi moje grzechy i upadki .Proszę Cię tak bardzo usłysz moje wołanie.Jezu ufam Tobie.Bądź wola Twoja.Jezu zajmij się wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 180. Jezu, spraw, zeby moja mama była szczęśliwa i przestała się denerwowac z powodu mojego brata i ojca. Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij. Bądz wola Twoja.

  OdpowiedzUsuń
 181. Jezu, spraw, żeby mój ojciec i brat wyszli z nałogu alkoholowego, żeby chcieli przestać pić. Zeby nie doszło do rozpadu małżeństwa mojego brata. Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 182. Jezu łaskawy zwracam się do Ciebie, bo jesteś moją nadzieją i ratunkiem. Z pokorą i wielką ufnością proszę Cię o tę łaskę, której tak bardzo potrzebuję i pragnę. Jezu błagam o cud dla mnie. Jezu litościwy , jednak nie moja, ale Twoja niech zawsze spełnia się wola.O mój Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 183. Jezu ufam Tobie ,troszcz się TY wiesz czego nam potrzeba i jakie mamy kłopoty.
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 184. Jezu Miłosierny zawierzam się całkowicie Twemu Miłosierdziu.Osłoń mnie promieniami Twego Miłosierdzia przed słusznym zagniewaniem Ojca.
  Jezu ratuj, bo ginę! Jezu, ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń