Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij - proś a otrzymasz

"Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij" (zobacz jak skuteczna jest ta krótka modlitwa), gdyż : "Proście o cokolwiek byście chcieli, a będzie wam dane" (Jan 15)

Dwa lata temu zapisałam tu kilka ważnych dla mnie skutecznych modlitw i sposobów radzenia sobie z problemami. Nie sądziłam, że to się komuś przyda. Zaglądam tu gdy potrzebuję. Ku pokrzepieniu serca własnego znalazłam taki oto dowód jak Jezus działa, gdy się Jemu zaufa.
" Przeżywałam bardzo trudne chwile i nie radziłam sobie z nawarstwiającymi problemami. Wydawało mi się, że zwariuję. Nie mogłam spać ani jeść i na szczęście trafiłam na tą stronę. Zastosowałam się do wskazówek tu zawartych. Modliłam się. Przyznam szczerze, że od czasu do czasu wracał do mnie niepokój. Mówiłam wtedy "JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ". Znowu się uspokajałam. WSZYSTKO SIĘ DOBRZE SKOŃCZYŁO. Dziękuję za wskazówki. Pomogły mi spojrzeć na sens modlitwy z całkiem innej strony. Szczęść Boże Wszystkim, którzy to przeczytają. " Komentarz pochodzi z tego wpisu: JEZU UFAM TOBIE
Polecam co powiedział Jezus do sługi Bożego Dolindo Ruotolo Oto fragment zapisek z pism Sł Bożego Dolindo Ruotolo:

"
Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: "Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!" Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud.
Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! zamknij oczy i mów: "Ty się tym zajmij" Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencję miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy. Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim albo - gorzej - ufacie tylko interwencji człowieka.
A to właśnie stoi na przeszkodzie moim słowom i memu przybyciu.
Och! Jakże pragnę tego waszego zawierzenia, by móc wam wyświadczyć dobrodziejstwa i jakże smucę się widząc was wzburzonymi. Szatan właśnie do tego zmierza: aby was podburzyć, by ukryć was przed moim działaniem i rzucić na pastwę tylko ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, oprzyjcie się na Mnie, zawierzcie Mnie we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego zawierzenia Mnie, a nie proporcjonalnie do waszych trosk. Kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie, wylewam na was skarby moich łask. Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, któremu często przeszkadza szatan. Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu. Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij! Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach. Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na moją miłość!
Nie ma skuteczniejszej Nowenny od tej: „Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij”
„Trwajcie w Miłości Mojej... jeśli trwać będziecie we Mnie i trwać będą w was Moje Słowa, proście o cokolwiek byście chcieli, a będzie wam dane” (Jan 15).
Bł. Sługa Boży Dolindo Ruotolo, (1882-1970) tercjarz franciszkański, który został przeniesiony i pochowany w parafii MB Niepokalanej z Lourdes i św. Jana dei Vecchi w Neapolu. www.dolindo.org/english
WIĘCEJ TUTAJ

KAŻDĄ czynność zaczynaj od słów: JEZU UFAM TOBIE, a gdy sprawy się komplikują, dodaj: TY SIĘ TYM ZAJMIJ a zobaczysz cuda w swoim życiu.

Znalazłam dziś kolejne komentarze. Oto fragmenty:
Siostra Faustyna pisała, że oczy (spojrzenie) na obrazie "Jezu ufam Tobie" są takie same jak wtedy, gdy Pan Jezus umierał na krzyżu. Sami zobaczcie jak wielka miłość i dobroć jest w tych oczach. Zrozumiałam wreszcie co znaczy Masz za Obrońcę Boga. I zachwyciło mnie to. Cóż bowiem się może stać, gdy sam Bóg mnie broni.
Drugi fragment: Spróbujcie. Dajcie Bogu szansę działania. Zróbcie tak jak mówił Jezus.
Powiedzcie Mu przed każdą nawet najdrobniejszą czynnością " Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij" I to naprawdę działa. Tak jakby sam Bóg chciał uczestniczyć w każdej, ale to każdej minucie mojego (naszego) życia :) I to jest moje niesamowite ODKRYCIE ! I sądzę, że tak jak dla mnie było to trudne do uwierzenia (dopóki się sama nie przekonałam)tak sądzę, że nie byłam odosobniona w tym niedowierzaniu ( a może jakiejś nieświadomości, że taka bliskość Boga jest możliwa) WIĘCEJ TUTAJ

29.9.11

Cudowny Medalik - Paryż - Kaplica Cudownego Medalika

Kaplica Cudownego Medalika

Matka Boża ZAPRASZAŁA:

" Przychodźcie do stopni tego ołtarza. Tutaj łaski spłyną na każdego, kto o nie poprosi z ufnością i żarliwością"

Prośby, podziękowania, modlitwy i intencje możesz wysłać do Kaplicy Cudownego Medalika. Złożone zostaną one u stóp ołtarza w Kaplicy Cudownego Medalika.
Kaplica Cudownego Medalika mieści się w Paryżu. 140, rue du Bac 75340 Paris Cedex
Telefon: 45484361

Kaplica klasztoru Siόstr Miłosierdzia, której założycielem był św. Wincenty a Paulo, a gdzie w 1830 r. Matka Boża objawiła się Katarzynie Labouré ofiarowując światu Medalik Jej Niepokalanego Poczęcia

Dojazd do Kaplicy: 140, rue du Bac, metro: Sevres-Babylone lub Saint-Placide, autobus: 39, 63, 70, 84, 87, 94.

WIĘCEJ:


67 komentarzy:

 1. Boże, tylko z Twojej mocy i woli, moze być odsunięty od nas ten kielich goryczy. Jezu, Zajmij się losem naszej rodziny! przyjdź nam z pomocą, Oddajemy się Tobie z ufnością. Bądź wola Twoja!

  OdpowiedzUsuń
 2. Najdrozszy Jezu, moj Zbawco. Moje lzy nigdy nie wysychaja.Pragne ofiarowac Ci wszystko, lecznie mam nic. Wiec ofiarue Ci moja nicosc i pragnienie aby kochac Cie. Najdrozszy Jezu, ofiaruje Ci osobe ktora gleboko rani mnie.Krolu nad Krolami, Ksiaze Pokoju odnisc zwycieztwo nad wszystkimi moimi wrogami.Ci co nie kochaja mnie, nie kochaja Ciebie. Ofiaruje Ci mojego bez miloci meza. Prosze o jego nawrocenie aby nie musial odpowiadac jednego dnia jak bardzo nie kochal mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo przyjemny blog, będę odwiedzał go często;) Pozdrawiam i zapraszam również do siebie.
  Szczęść Boże.

  OdpowiedzUsuń
 4. O MARYJO BEZ GRZECHU POCZETA MODL SIE ZA NAMI KTORZY SIE DO CIEBIE UCIEKAMY

  OdpowiedzUsuń
 5. Mateczko ukochana upadam do Twoich stóp i błagam o ratunek dla mnie. Proszę nie odrzucaj mojej modlitwy . Błagam pomóż mi się podnieść z tej beznadziei. W Tobie moja nadzieja . Wiem ,że własnymi siłami niczego nie dokonam . Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twego Syna i zawsze zwyciężasz. Błagam uratuj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochaną Matko prosze o dary oświecenia i wchłonięcia wiedzy przed egzaminami. Błagam o pomoc na egzaminach w dniu 18 grudnia 2013 od godziny 11. Proszę o pozytywny wynik egzaminów które są bardzo ciężkie. Ufam i proszę o dary pomoc i dobry wynik

  OdpowiedzUsuń
 7. Jezu znowu łzy,ale to nie oznacza utraty ufności w Twoje działanie. to tylko emocje, które we mnie narastały. Ciągle wpatruję się w Twe oblicze z ufnością, ze przyjdziesz mi z pomocą i odsuniesz od mojej córki Hani zauroczenie tym dużo starszym, rozwiedzionym mężczyzną. Błagam wskaż mojej córce dobra drogę, wartości, ześlij na nią dary Ducha Świętego. Błagam Cie wszechmogący Jezu. Mnie przytul do swego serca bym nabrała sił na codzienność.

  OdpowiedzUsuń
 8. Maryjo prosze chron od narkotykow mojego wnuka ,pomoz przezwyciezyc w nim zlo i agrecje ,wlej laski swoje on sie zatracil

  OdpowiedzUsuń
 9. Jezu pomóż uratować moją rodzinę, Ty się tym zajmij.Wierzę, kocham, ufam.Nie opuszczaj mnie grzesznej proszę bądź z nami na zawsze, oddal zakusy złego, wyślij anioły niech się nami opiekują.Wybacz grzechy, zaniedbania i przewinienia.Bądź wola Twoja. AMEN

  OdpowiedzUsuń
 10. ezu znowu łzy,ale to nie oznacza utraty ufności w Twoje działanie. to tylko emocje, które we mnie narastały. Ciągle wpatruję się w Twe oblicze z ufnością, ze przyjdziesz mi z pomocą i odsuniesz od mojej córki Hani zauroczenie tym dużo starszym, rozwiedzionym mężczyzną. Błagam wskaż mojej córce dobra drogę, wartości, ześlij na nią dary Ducha Świętego. Błagam Cie wszechmogący Jezu. Mnie przytul do swego serca bym nabrała sił na codzienność. tak pisałam 2 lutego mamy listopadj ponawiam swoje wołanie do Ciebie. Stoję przyTobie ufnie i błagam pomóż

  OdpowiedzUsuń
 11. Blagam o cud w pewnej intecji maryjo wysluchaj mnie jezu ufam tobie ty sie tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 12. O powrót do zdrowia mamy Jozefy

  OdpowiedzUsuń
 13. Jezu zajmij się problemami mojej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 14. Modlitwa o uzdrowienie

  http://mimj.pl/spotkania-dla-mlodych/
  http://mimj.pl/spotkania-otwarte/

  Miejsce szczególnych łask i uzdrowień.
  Zapraszam wszystkich żeby tu przyjechać.

  OdpowiedzUsuń
 15. Jezu milosierny prosze odpedz odemnie te dreczace mysli ze wybralam zle imie dla coreczki prosze pomoz moi pokochac to imie jak kocham ja ,i odgo n mysli ze moglam je zmienic i pozwol mi zapomniec o tym kiedy patrze na nia Jezu ufam tobie ty sie tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jezu ty sie tym zajmij bo moje malrzenstwo przezywa kryzys mąż stracił wiarę i milosc do mnie mieszka z kochanka nawróć go błagam ratuj Jezu ufam tobie

  OdpowiedzUsuń
 17. Jezu pomóż mi pomyślnie wyjsć z tych kilku beznadziejnych sytuacji a w szczególności z tej najcięższej dla mnie
  Jezu Ty sie tym zajmij -ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 18. Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij. Proszę uratuj moje małżeństwo od rozpadu, uwolnij mojego męża od grzechu nieczystości i zdrady oraz od pokus cielesnych i duchowych. Napełnij jego serce miłością do rodziny i Boga. Uwolnij go od kochanki. Pomóż skończyć dom i wyjść z ogromnych długów.

  OdpowiedzUsuń
 19. Dobry Boże błagam okaż mi laskę o którą tak bardzo proszę. Daj mi szansę naprawienia tego wszystkiego. Proszę niech ta osoba do mnie napisze. JEZU UFAM TOBIE - TY SIĘ TYM ZAJMIJ
  Proszę o łaskę będę Twoją dłużniczką do samego końca.

  OdpowiedzUsuń
 20. Dobry Boże proszę okaż mi łaskę o którą tak bardzo proszę. Proszę spraw aby ta osoba do mnie napisała i żebyśmy mogli znowu być bliko. Daj szansę naprawienia mi tego wszystkiego błagam. Będę Twoją dłużniczką do samego końca.
  JEZU UFAM TOBIE-TY SIE TYM ZAJMIJ
  Błagam.

  OdpowiedzUsuń
 21. Panie Jezu miłosierny przepraszam za wszystko. Wybacz mi i niech inni mi wybaczą. Jezu rozwiąż moje problemy w pracy. Chroń mnie Jezu. Jezu ufam To Tobie. Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 22. Jezu miłosierny Ty wiesz jak mnie boli odwrócenie się moich dzieci od Ciebie,błagam wybacz mi moje błędy.Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 23. Najslodszy Jezu,dodaj mi siły i wytrwalosci abym dzielnie znosila codzienne upokorzenia. Czemu ludzie niszczą mi zycie? Tylko Ty jeden to wiesz. Zawierzam się Tobie i oddaje sie Twojej najpotezniejszej miłości. W tej krzywdzie musi być jakis głębszy sens. Pomóż mi to zrozumieć. Proszę o spokój ducha. Pomóż mi.Jezu ufam Tobie,Ty sie tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 24. Panie Jezu Miłosierny uratuj małżeństwo mojego syna Marcina z Moniką .Uzdrów mnie, mojego męża i udziel wszelkich łask zdrowia całej mojej rodzinie. Ufam Tobie. Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 25. Jezu ufam Tobie proszę Ty się tym zajmij by Sandra otrzymała łaskę macierzyństwa a jej matka by oddała jej dziecko i pomogła jej w wychowaniu.,Jezusie Ty się tym zajmij ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 26. Kochani proszę o modlitwę do Pana naszego o łaskę dla mojej siostry i mojej siostrzenicy i dla jej dziecka pomóżcie mi się dobrze modlić

  OdpowiedzUsuń
 27. Jezu naucz mnie słuchać Ciebie pozwól mi usłyszeć Ciebie pokaż mi drogę naucz mnie modlić się dobrze by moja modlitwa podobała Ci się

  OdpowiedzUsuń
 28. JEZU POMOCY TY SIĘ TYM ZAJMJ. JEZU TONĘ PROSZĘ PODAJ MI RĘKĘ. TY ZNASZ TY WSZYSTKO WIESZ NIE ZOSTSTAWUAJ MNIE BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM.

  OdpowiedzUsuń
 29. Jezu uratuj mojego męża i mnie ratuj naszą rodzinę.Pomóż mi zamknąć oczy i powiedziec Jezu ufam tobie Ty się tym zajmij Dziękuję za to że jesteś ze mną

  OdpowiedzUsuń
 30. Boże ratuj mnie.Ty się tym Zajmij.chce wrócić do polski do mojej ojczyzny.Błagam pomóż mi.Prosze i Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 31. Bądź wola Twoja. Jezu ufam Tobie. Zajmij się sprawami, o które się modlę. Zamykam oczy i proszę. Zajmij się tym:-)

  OdpowiedzUsuń
 32. Jeszcze dodam : Panie, Ty wiesz, że Cię kocham :-)

  OdpowiedzUsuń
 33. Jezu zajmij się tym wiesz że moja córka spodziewa się dziecka ale jest to ciąża zagrożona , proszę żeby dziecko żyło ,było zdrowe i dobrze się rozwijał , dodaj sił mojej córce Ufam Panie że nie zostawisz ich bez pomocy

  OdpowiedzUsuń
 34. Bądzi wola Twoja Jezu ufam tobie Boże błagam zajmi się sprawami mego męża i Syna do których się modlę Panie nie zostaf ich bez pomocy

  OdpowiedzUsuń
 35. Jezu ufam Tobie wez zamien złość w milosc u mojego syna. Niech pogodzi się z żoną...Blagam Jezu ufam Tobie wez to w swoje rece...Blagam wierze w Twoj cud...Badz wola Twoja.

  OdpowiedzUsuń
 36. Jezu wez problem naszej rodziny w swoje rece ...Blagam

  OdpowiedzUsuń
 37. Jezu wez w swoje rece. Mąż jest alkoholikiem. Blagam

  OdpowiedzUsuń
 38. Bądź wola Twoja nie mam juz sil dalej zyc. Ratuj mnie i rozwiaz problemy naszej rodziny...

  OdpowiedzUsuń
 39. jezu dziekuje Ci za piekny rok przepraszam za grzechy moje i moich bliskich teraz pozwol zanurzyc w Twojej sw krwi sienbie i moja Rodzine daj milosc wiare sina poblogoslaw potomstwe i prowadz w zdrowiu przez badania mni i moja corke m jezu wiem ze dasz mi to o co Cie błagam troszczisie o to przez Maryje i wszystkich sw jezu kocgam Cie badz znami jezu uslysz w swoim milosierdziu dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 40. Jezu proszę o uzdrowienie mego syna damiana i synowej żeby byli normalną rodziną bo zachowuja się jak opętani przez diabła proszę Cię Maryjo o uzdrowienie i jakiś cud bo ja już nie daje rady .Proszę jeszcze Maryjo o wyjście z bardzo dużych długów finansowych Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 41. Boże, Ty wiesz i widzisz wszystko co mnie spotyka.. pomóż proszę, bo jestem tylko człowiekiem..

  OdpowiedzUsuń
 42. Boże, Ty wiesz i widzisz wszystko co mnie spotyka.. pomóż proszę, bo jestem tylko człowiekiem..

  OdpowiedzUsuń
 43. Boże Ojcze,Jezu Miłosierny,Duchu Św.Maryjo Matko Jezusa oddaje Wam mojego jedynego syna ratujcie go.To dobry człowiek a tak się zagubił i tylko NIEBO może wyprostować jego drogę życia.

  OdpowiedzUsuń
 44. Jezu Troszcz się Ty, uratuj miłość Kasi i moją. Błagam Cię

  OdpowiedzUsuń
 45. Panie Jezu,proszę Cię o poprawę mojego związku,proszę aby wszystko się ułożyło, i było tak jak dawniej-idealnie,aby to wszystko o co Cię proszę,spełniło się,dobrze wiesz Jezu,że mi bardzo na tym zależy. JEZU UFAM TOBIE.

  OdpowiedzUsuń
 46. Jezu tracę nadzieję chęć do życia, błagam napełnij mnie siłą do przetrwania tych trudnych chwil. Pokładam ufność w Tobie i nie pozwolę by szatan odsuwał mnie od Ciebie choć bardzo się stara. Powierzam Ci Jezu moje problemy TY SIĘ TYM ZAJMIJ-UFAM CI.

  OdpowiedzUsuń
 47. Jezu, pomóż mi po stracie Synka, daj siłę, aby udźwignąć ten krzyż cierpienia, abym miała siły żyć dla Córeczki i męża... Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij...

  OdpowiedzUsuń
 48. Jezu Ufam Tobie Ty sie tym zajmij.Prosze pomoz mi wyzdrowiec cierpie z boli juz dlugo lekarze nie moga mi pomoc wciaz odsylaja.Mialam operacje a nadal zle sie czuje prosze pomoz mi.Prosze nie chce czuc juz bolu; ( nie chce cierpiec nic innego nie pragne, pragne Byc tylko zdrowa zdrowa zdrowa.Jezu ufam Tobie Ty sie Tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 49. Jezu ufam Tobie..Proszę obdarz naszą całą rodzinę zdrowiem.Pobłogosław naszemu małrzeństwu, aby nic go nie zachwiało..daj mojej żonie zdrowie i szczęście w życiu. Pomóż Nam w byciu dobrymi ludźmi. Obdaruj nasze małrzeństeo największym błogosławieństwem jakie jest dziecko. Kocham Cię...Ty się tym wszystkim zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 50. Czemu mnie nie wysluchales i nie zabrales mnie zamiast mojego szczeniaka. Moje zycie jest juz dla Ciebie nic nie warte. Rzucilem palenie, poscilem, modlilem sie wszystkie te dni co lezal biedny w lecznicy, zebys mi zycie odebral, a jego oszczedzil. Teraz wlasnie przestalem wierzyc w cokolwiek, a w Ciebie najbardziej.

  OdpowiedzUsuń
 51. Jezu oddaje się Tobie i zawierzam wszystko co mnie dreczy. Jezu ufam Tobie...Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 52. Jezu UFAM TOBIE TY SIE TYM ZAJMIJ.

  OdpowiedzUsuń
 53. Uwierzcie... Nie zajmie sie. Dawno juz zapomnial o nas.

  OdpowiedzUsuń
 54. Jezu dziękuję Ci. Wszystko zaczyna się układać. Już się nie lękam bo mam Ciebie. Nadal się modlę "Jezu Ufam Tobie. Ty się tym zajmnij" Bogu niech będą dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 55. Jezu dziękuję Ci. Wszystko zaczyna się układać. Już się nie lękam bo mam Ciebie. Nadal się modlę "Jezu Ufam Tobie. Ty się tym zajmnij" Bogu niech będą dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 56. Jezu ufam Tobie,błagam Ty się tym zajmij! Zagubiliśmy ścieżkę,po ktorej powinniśmy iść. Ratuj moją całą rodzinę. Ja nie wiem co robić,każdy mój krok wydaje się być zły bez względu na to,w którą stronę go uczynię... A pragnę tylko żeby wszyscy żyli w zgodzie i miłości bez wzajemnych żali i pretensji. Ratuj bo zginiemy!

  OdpowiedzUsuń
 57. Jezu kocham Cię, dziękuję za wszystko i przepraszam za grzechy. Proszę o zdrowie i pomyślność dla całej naszej rodziny i wszystkich bliźnich.

  Proszę o wyjście na prostą z finansami i zebranie dobrych owoców naszej pracy.

  Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij, proszę.

  OdpowiedzUsuń
 58. Panie Jezu jestem grzesznicą, nie zasługuje na nic ale bardzo mocno wszystkiego żałuję. Błagam o pomoc abym znowu mogła cieszyć się spokojnym życiem. JEZU UFAM TOBIE I BŁAGAM TY SIĘ TYM ZAJMIJ.

  OdpowiedzUsuń
 59. Panie Jezu dałeś mi wszystko na nowo.mam wszystko co do życia powinno wystarczyć,mimo to niewiem jak żyć,boję się żyć,martwię się o wszystko,tak bardzo pragnę Twojej pomocy,Jezu Ufam Tobie Ty Się Tym Zajmij

  OdpowiedzUsuń
 60. Jezu Ufam Tobie Zawierzam Ci moją rodzinę moje troski i zmartwienia mój kazdy dzień Dziękuję za kolejny poranek za usmiech mojego wnuka za pracę w ktorej moge pomoc drugiemu człowiekowi za kazdy dzień Jezu badz przy nas kazdego dnia czuwaj nad nami opiekuj się nami

  OdpowiedzUsuń
 61. Jezu Ty się tym zajmuje,pomóż mojej córce.kocham Cię i wierzę.

  OdpowiedzUsuń
 62. Jezu pomóż mojej córce w otrzymaniu pracy Jezu ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 63. Juzu ufam Tobie Ty się tym zajmij.Ty wiesz najlepiej co mi na sercu leży.Kocham i ufam że z Twoim wstawienictwem mogę wszystko poukładać w swim życiu.Juzu ufam Tobie Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 64. Boże Wszechmogący,przebacz mi i okaż mi Swe Miłosierdzie, żałuję wszystkich swoich grzechów i krzywd,których przyczyną jestem,za które spotkała mnie słuszna kara. Przyjmuję ją jako pokutę i zadośćuczynienie.Wiem, że musiało się tak stać, bym nawróciła się i odkryła potęgę Twej miłości do mnie. Proszę Panie i Nadziejo moja z ufnością zwracam się o łaskę przebaczenia. Proszę oszczędź moich rodziców i ocal rodzinę, którą skrzywdziłam, wysłuchaj mych modlitw i wstawiennictwa Orędowników, których Ty wybrałeś do świętości. Oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij, Ufam Tobie, daj mi siłę bym nie zeszła z obranej na nowo drogi, obiecuję wytrwać w mych postanowieniach, które ofiaruje Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 65. Boże proszę o uzdrowienie mojej córeczki Mileny z tej strasznej choroby nowotworowej proszę wstaw się za nią Niedawno urodziła syna pozwól jej cieszyć się życiem.Spraw by wyniki były dobre Błagam Cię Jezu wstaw się za nią

  OdpowiedzUsuń
 66. Jezu proszę o uzdrowienie mojej żony Beaty z choroby nowotworowej i o zmianę jej decyzji.Pracuję nad moim postępowaniem sprawy wydają się być beznadziejnymi ale Ciebie Boże proszę Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń