Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij - proś a otrzymasz

"Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij" (zobacz jak skuteczna jest ta krótka modlitwa), gdyż : "Proście o cokolwiek byście chcieli, a będzie wam dane" (Jan 15)

Dwa lata temu zapisałam tu kilka ważnych dla mnie skutecznych modlitw i sposobów radzenia sobie z problemami. Nie sądziłam, że to się komuś przyda. Zaglądam tu gdy potrzebuję. Ku pokrzepieniu serca własnego znalazłam taki oto dowód jak Jezus działa, gdy się Jemu zaufa.
" Przeżywałam bardzo trudne chwile i nie radziłam sobie z nawarstwiającymi problemami. Wydawało mi się, że zwariuję. Nie mogłam spać ani jeść i na szczęście trafiłam na tą stronę. Zastosowałam się do wskazówek tu zawartych. Modliłam się. Przyznam szczerze, że od czasu do czasu wracał do mnie niepokój. Mówiłam wtedy "JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ". Znowu się uspokajałam. WSZYSTKO SIĘ DOBRZE SKOŃCZYŁO. Dziękuję za wskazówki. Pomogły mi spojrzeć na sens modlitwy z całkiem innej strony. Szczęść Boże Wszystkim, którzy to przeczytają. " Komentarz pochodzi z tego wpisu: JEZU UFAM TOBIE
Polecam co powiedział Jezus do sługi Bożego Dolindo Ruotolo Oto fragment zapisek z pism Sł Bożego Dolindo Ruotolo:

"
Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: "Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!" Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud.
Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! zamknij oczy i mów: "Ty się tym zajmij" Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencję miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy. Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim albo - gorzej - ufacie tylko interwencji człowieka.
A to właśnie stoi na przeszkodzie moim słowom i memu przybyciu.
Och! Jakże pragnę tego waszego zawierzenia, by móc wam wyświadczyć dobrodziejstwa i jakże smucę się widząc was wzburzonymi. Szatan właśnie do tego zmierza: aby was podburzyć, by ukryć was przed moim działaniem i rzucić na pastwę tylko ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, oprzyjcie się na Mnie, zawierzcie Mnie we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego zawierzenia Mnie, a nie proporcjonalnie do waszych trosk. Kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie, wylewam na was skarby moich łask. Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, któremu często przeszkadza szatan. Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu. Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij! Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach. Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na moją miłość!
Nie ma skuteczniejszej Nowenny od tej: „Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij”
„Trwajcie w Miłości Mojej... jeśli trwać będziecie we Mnie i trwać będą w was Moje Słowa, proście o cokolwiek byście chcieli, a będzie wam dane” (Jan 15).
Bł. Sługa Boży Dolindo Ruotolo, (1882-1970) tercjarz franciszkański, który został przeniesiony i pochowany w parafii MB Niepokalanej z Lourdes i św. Jana dei Vecchi w Neapolu. www.dolindo.org/english
WIĘCEJ TUTAJ

KAŻDĄ czynność zaczynaj od słów: JEZU UFAM TOBIE, a gdy sprawy się komplikują, dodaj: TY SIĘ TYM ZAJMIJ a zobaczysz cuda w swoim życiu.

Znalazłam dziś kolejne komentarze. Oto fragmenty:
Siostra Faustyna pisała, że oczy (spojrzenie) na obrazie "Jezu ufam Tobie" są takie same jak wtedy, gdy Pan Jezus umierał na krzyżu. Sami zobaczcie jak wielka miłość i dobroć jest w tych oczach. Zrozumiałam wreszcie co znaczy Masz za Obrońcę Boga. I zachwyciło mnie to. Cóż bowiem się może stać, gdy sam Bóg mnie broni.
Drugi fragment: Spróbujcie. Dajcie Bogu szansę działania. Zróbcie tak jak mówił Jezus.
Powiedzcie Mu przed każdą nawet najdrobniejszą czynnością " Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij" I to naprawdę działa. Tak jakby sam Bóg chciał uczestniczyć w każdej, ale to każdej minucie mojego (naszego) życia :) I to jest moje niesamowite ODKRYCIE ! I sądzę, że tak jak dla mnie było to trudne do uwierzenia (dopóki się sama nie przekonałam)tak sądzę, że nie byłam odosobniona w tym niedowierzaniu ( a może jakiejś nieświadomości, że taka bliskość Boga jest możliwa) WIĘCEJ TUTAJ

21.5.09

Święta Rita, Patronka w sprawach trudnych i beznadziejnych.

BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH

O potężna i sławna Święta Rito, oto u Twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do Ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.
Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną Orędowniczkę, więc Ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ Ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.
O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)
Nie pozwól mi odejść od Ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu Niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z Twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez Ciebie, wierną Oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby On odrzucić Twą prośbę i nie wysłuchać jej?
Cała moja nadzieja jest więc w Tobie i za Twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć Twego serca i wielką potęgę Twego wstawiennictwa.
O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna Oblubienica, Święta Rita.
O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś Jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić Jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.
A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona.
Amen.

Nie ma skuteczniejszej Nowenny od tej: „Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij”.
„Oddaj się Mojemu Sercu... a zobaczysz” ( z pism Bł. Sł.Bożego Dolindo Ruatolo)
Więcej TUTAJ

MODLITWA DO ŚWIĘTEJ RITY I

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie Świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana Oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką Ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.
Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki.
Amen!

MODLITWA DO ŚWIĘTEJ RITY II

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom w rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie .....
Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba.
Amen!

MODLITWA KOŚCIOŁA

Najłaskawszy Boże, który wsławiasz św. Ritę nie niknącym blaskiem cudów, spraw , prosimy, abyśmy za Jej wstawiennictwem mogli otrzymać to, o co Cię błagamy.
Nie gardź, wszechmogący Boże, sługami Twoimi, którzy do Ciebie uciekają w swoich utrapieniach, ale dla chwały Twojej i za wstawiennictwem św. Rity łaskawie przyjdź nam z pomocą w utrapieniach naszych.
Przez Chrystusa Pana naszego.
Amen!

MODLITWA NA RÓŻNE OKOLICZNOŚCI

O Święta Rito, nasza Patronko także w sprawach niemożliwych, Opiekunko w sprawach beznadziejnych, aby Bóg uwolnił mnie z obecnego mojego utrapienia i oddalił lęk, który dręczy moje serce.
Przez udręki, które sama tak często doświadczałaś w podobnych wypadkach, miej dla mnie, Twojej czcicielki współczucie, która z ufnością prosi o Twoje wstawiennictwo u Bożego Serca naszego Jezusa Ukrzyżowanego. O Święta Rito, kieruj moimi intencjami w tych moich pokornych modlitwach i gorących pragnieniach. Naprawiając przeszłe grzeszne życie moje i po otrzymaniu odpuszczenia wszystkich grzechów moich, mam wielką nadzieję, że kiedyś w niebie będę się cieszyć Bogiem razem z Tobą przez cała wieczność.
Amen!

Święta Rito, Patronko w sprawach beznadziejnych - módl się za nami
Święta Rito, Patronko w sprawach niemożliwych - przyczyń się za nami
3 razy: Ojcze Nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu ...


NOWENNA DO ŚWIĘTEJ RITY

Na pierwszy dzień

Święta Rito, pragniemy naśladować Twe cnoty i otrzymać za Twym pośrednictwem łaskę życia wiecznego. Dzięki składamy Bogu, że Cię od dzieciństwa obsypał swymi łaskami i wsławił imię Twoje. O, jakże jesteśmy niepodobni do Ciebie, pełni próżności ziemskiej odpychamy wszystko, co wzniosłe, żyjemy w grzechach, lękamy się pokuty.
O Święta Rito, która tyle możesz przed Bogiem, wyproś nam nawrócenie i szczery żal za grzechy, byśmy Cię odtąd naśladowali w cnocie pokory i pokuty, i zasłużyli sobie na nagrodę w niebie, przyobiecaną cichym i tym, którzy płaczą.
Uproś nam również łaskę... (wymieniamy ją)

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

Antyfona: Obdarzyłeś, Panie, Służebnicę Twoją Ritę znakiem miłości i męki Twojej. Módlmy się: Ojcze Niebieski, Ty dałeś Świętej Ricie udział w męce Chrystusa, udziel nam łaski i siły do znoszenia naszych cierpień, abyśmy mogli głębiej uczestniczyć w misterium paschalnym Twojego Syna. Który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Na drugi dzień

Bóg wybrał Cię, Święta Rito, za jaśniejący wzór dla dziewic, żon, wdów i zakonnic. Zostawiłaś najpiękniejszy przykład żony, zmuszona żyć z mężem pełnym pychy, znosząc w pokorze i cichości wyrzuty, zniewagi, a nawet i bicie. Słodyczą i cierpliwością zmieniłaś porywczość swego męża w łagodną uległość.
O, gdyby i dziś żony chciały naśladować Twe ciche i pełne słodyczy życie, łagodzić serca swych porywczych nieraz mężów, gdybyśmy wszyscy umieli żyć z naszymi krewnymi i bliźnimi według praw Bożych i miłości chrześcijańskiej, ubyłoby tyle niezgód prowadzących niekiedy do opłakanych następstw.
Błagamy Cię, o Święta Rito, wyproś nam wszystkim u Boga dary Ducha Świętego, abyśmy kiedyś mogli wielbić wraz z Tobą Dawcę wszelkiego dobra w królestwie wiecznego pokoju.
Uproś nam również łaskę... (wymieniamy ją).

Ojcze nasz... Zdrowaś Mary­jo... Chwała Ojcu...

Antyfona…

Na trzeci dzień

Jakże bolesna była dla Ciebie, o Święta Rito, wiadomość o zamordowaniu Twojego męża. Zapłakałaś gorzkimi łzami na myśl, że dusza jego nieprzygotowana stanęła przed sądem sprawiedliwego Boga. Nie myślałaś o sobie, lecz polecałaś ustawicznie miłosiernemu Bogu duszę zamordowanego męża, błagając o przebaczenie dla jego morderców, a poznawszy, że mali jeszcze synowie Twoi pragną pomścić śmierć ojca, błagałaś Boga, by ich raczej zabrał ze świata, niż mieliby krwawym czynem zemsty splamić swe sumienie.
Bóg Cię wysłuchał, zabierając obu synów w młodym wieku. Po ich stracie, dzięki składałaś Jezusowi, że ich powołał do siebie przed dokonaniem zbrodni. Jakże my wobec tego przykładu jesteśmy nędzni, nie umiemy przebaczyć najmniejszej obrazy ani zdobyć się na ofiarę dla duszy własnej, jak i dla duszy bliźniego.
O Święta Rito, uproś nam u Boga gotowość przebaczania nieprzyjaciołom naszym, abyśmy sami stali się godniejszymi przebaczenia grzechów naszych i cieszyli się nagrodą wieczną w niebie.
Uproś nam również łaskę... (wymieniamy ją).

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

Antyfona…

Na czwarty dzień

0 święta Rito, jakże wielka była miłość Twa dla Boga i bliźniego. Któż może wyobrazić sobie Twe najgorętsze uczucia i rzewne łzy, któreś wylała, myśląc o męce Twego Ukrzyżowanego Oblubieńca? Kto pojmie ten święty zachwyt w obcowaniu z Bogiem, w którym znajdowano Cię często? Kto wypowie Twą miłość dla bliźnich, biednych i chorych, między którymi byli bardzo smutni i nieszczęśliwi, a Tyś ich objęta miłosierdziem serca Twego?
My zaś tak często zajęci jesteśmy sobą, nie staramy się, by zaopatrzyć potrzeby duchowe i cielesne bliźnich naszych.
Wybłagaj nam, o Święta Rito łaskę, by serca nasze pałały czystą miłością bliźniego, abyśmy Ciebie naśladowali i od tej chwili złączeni byli z Tobą tą odwieczną miłością, która Cię czyni pełną chwały i szczęścia w niebie.
Uproś nam również łaskę... (wymieniamy ją).

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

Antyfona…

Na piąty dzień

Od dzieciństwa znałaś, o Święta Rito, niebezpieczeństwa natury ludzkiej, jak pycha, zmysłowość i takim wstrętem do tego złego byłaś przejęta, iż wytrwałaś w łasce na Chrzcie Świętym otrzymanej. Idąc za wolą rodziców, poślubiłaś męża. Zwolniona przez śmierć męża i dzieci od obowiązków żony i matki, błagałaś gorąco Pana Jezusa, byś mogła być przyjęta do klasztoru i pomimo trzykrotnej odmowy, prawie cudownie przyjęta zostałaś. Bóg uczynił zadość Twoim pragnieniom i związałaś się na wieki z Jezusem ślubami czystości, ubóstwa i posłuszeństwa.
O szczęśliwa Rito, wejrzyj na nas, będących pod ciężarem namiętności i grzechów, które nas prowadzą do wiecznej zguby. Wybłagaj nam, o Święta Rito, łaskę rozmiłowania się w dobrach niebiańskich, abyśmy kiedyś oczyszczeni z grzechów, pałający serdeczną miłością ku Bogu, mogli zasłużyć sobie na nagrodę przyobiecaną tym, którzy umieli wzgardzić fałszywymi i marnymi dobrami tego świata.
Uproś nam również łaskę... (wymieniamy ją).

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

Antyfona…

Na szósty dzień

Podziwem przejęci, rozważamy, o Święta Rito, Twe życie, które było jakby ciągłą modlitwą. Ciało Twe umartwiałaś postami, krótkie chwile snu spędzałaś na twardym posłaniu. Wszystkie umartwienia czyniłaś dla zwalczenia pożądliwości. My postępujemy często zupełnie przeciwnie. Zamiast uciekać się do modlitwy i pokuty, szukamy uciech, które nas odwracają od Boga.
Dziś jednak, uznając konieczną potrzebę pokuty i modlitwy, błagamy Cię, o Święta Rito, abyśmy walcząc z naszymi wadami, wyrzekli się ich na zawsze i stali się godnymi cieszyć się wraz z Tobą szczęściem wiecznym w niebie.
Uproś nam również łaskę... (wymieniamy ją).

Ojcze nasz... Zdrowaś Mary­jo... Chwała Ojcu...

Antyfona…

Na siódmy dzień

Święta Rito, Ty całą duszą pragnęłaś podzielić boleść cierniowej korony Chrystusa i zostałaś wysłuchana. Boski Oblubieniec w nagrodę Twego współczucia i miłości, z jaką rozważałaś Jego mękę, zranił Cię cudownie w czoło cierniem swej korony. Do końca życia, to jest lat piętnaście, nosiłaś tę ranę na czole, dziękując Chrystusowi za tę wielką łaskę.
My zaś, zamiast znosić cierpliwie nasze krzyże i troski, którymi Bóg nas nawiedza, smucimy się i narzekamy.
O Święta Rito, uproś nam u Jezusa łaskę cierpliwego znoszenia wszystkich utrapień doczesnych, abyśmy przez modlitwę i poddanie się woli Bożej godni byli radować się z Tobą w wieczności.
Uproś nam również łaskę... (wymieniamy ją).

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

Antyfona…

Na ósmy dzień

Boski Twój Oblubieniec, o Święta Rito, chcąc Cię bardziej uświęcić i uczynić podobną sobie, dopuścił, byś dotknięta była przez ostatnie cztery lata życia Twego ciężką chorobą. Jakież wspaniałe przykłady poddania się woli Bożej i cierpliwości zostawiłaś nam, o Święta Rito. Przykra tylko była dla Ciebie myśl, że jesteś ciężarem dla swych sióstr zakonnych. Zapowiedź bliskiego wyzwolenia z więzienia ciała i przejścia do wiecznej ojczyzny napełniła Twe serce radością. Oddałaś piękną swą duszę w ręce Jezusa, Oblubieńca swego.
Cóż się stanie z nami, grzesznikami, w chwili śmierci? Z nami, którzy nie umiemy i nie chcemy znosić spokojnie żadnej choroby?
Miej litość nad nami, o Święta Rito! Wyproś nam u Jezusa zupełne poddanie się woli Bożej i cierpliwość w ostatniej chorobie oraz szczęśliwą śmierć, abyśmy z Tobą złączeni mogli wielbić Boga na wieki.
Uproś nam również łaskę... (wymieniamy ją).

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

Antyfona…

Na dziewiąty dzień

Twoja głęboka pokora, o Święta Rito, wyjednała Ci wielką chwałę w niebie, jaką teraz posiadasz. Dla tej pokory chciał Twój Boski Oblubieniec wsławić Cię także na ziemi. Toteż zaraz po Twej śmierci zdziałał za twym pośrednictwem wiele cudów. Ludzie z daleka i bliska tłumnie cisnęli się do twego grobu, ogłaszając Cię Świętą. To pobożne mniemanie potwierdził także wyrok namiestnika Chrystusowego, który Cię również świętą ogłosił.
Odtąd chwała Twoja szerzy się wśród wiernych po całym świecie i masz przywilej być zwaną „Orędowniczką w sytuacjach beznadziejnych" i „Świętą do spraw trudnych".
O pełna chwały Rito, zlituj się nad nami! Wyjednaj nam łaskę poznania tej prawdy, że prochem jesteśmy i nic sami nie możemy. Broń nas od wiecznego potępienia, które jest udziałem pysznych i zbuntowanych aniołów, i pomóż nam, abyśmy wraz z Tobą w niebie cieszyli się chwałą przyobiecaną pokornym.
Uproś nam również łaskę... (wymieniamy ją).

Ojcze nasz... Zdrowaś Mary­jo... Chwała Ojcu...

Antyfona…

TRIDUUM DO ŚWIĘTEJ RITY ( lub Nowenna)

I

O wieka głosicielko chwały Chrystusa, Święta Rito, jednoczę się z Tobą, aby dziękować Bogu i wychwalać Go przez całą wieczność za mnóstwo otrzymanych łask, którymi zostałaś ubogacona. Ty kochałaś Jezusa Ukrzyżowanego, a On dał dowód swojej miłości ku Tobie, obdarzając Cię cierniem. Jezus Chrystus ustanowił Cię Opiekunką potężną dla wypraszania łask, nawet w sprawach beznadziejnych, przeto nazwana zostałaś Świętą od spraw niemożliwych.
Proszę Cię przez tę miłość, którą serce Twoje kochało Chrystusa, abyś mi wyprosiła u Boga tę łaskę, której tak bardzo potrzebuję. Wystarczy, abyś powiedziała jedno słowo za mną do miłosiernego Zbawiciela, a wszystko otrzymam. Najłaskawszy Jezus nie potrafi Ci niczego odmówić, o co prosisz, bo Tyś żadnej ofiary nie odmówiłaś, o którą Cię prosił.
Widzisz, jak wielka jest moja potrzeba, jak pilna ta łaska, o którą proszę.
Jestem pewna, że za Twoją przyczyną otrzymam od Jezusa to, o co proszę.

3 razy: Ojcze nasz ..., Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

II

Ukochana Święta Rito, wysławiam Cię i błogosławię nie tylko za Twoją moc cudotwórczą, do której uciekają się nieszczęśliwi, ile raczej za heroizm Twoich cnót. Błogosławię Cię, wzorze dusz niewinnych, serc czystych, prostych i dziecięcych, tak miłych Chrystusowi. Błogosławię Cię o wzorze małżonek i matek chrześcijańskich, o Męczennico cierpliwości i żarliwości o zbawienie wieczne dla dusz Twojego męża i synów. Błogosławię Cię, o Seraficko Oblubienico Chrystusa, której życie było zawsze ukryte z Chrystusem w Bogu.
O umiłowana Córo św. Augustyna, w Tobie składam moją nieograniczoną ufność, bowiem jeśli Pan Bóg dał Cię za wzór dla wszystkich stanów, wszystkich stanów jesteś potężna Opiekunką.
A jak w jakimkolwiek stanie będąc, na Ciebie muszę patrzeć, aby Cię naśladować, podobnie w Tobie muszę złożyć całą moją ufność, że wyprosisz mi u Boga każdą łaskę, która dla mojego stanu jest potrzebna.

3 razy: Ojcze nasz ..., Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu ...

III

O ukryta Męczennico pełnienia domowego i klasztornego obowiązku, Święta Rito, jakieś doskonałe było Twoje poddanie się Woli Bożej, a jednak jak gorzkie były Twoje łzy, jak głęboki ból zadany śmiercią męża i ukochanych synów i Ty, która znasz srogość bólu, możesz mi współczuć i osuszyć moje łzy. Poddaję się pod rozporządzenia Boga, Ojca kochającego, całuję rękę, która z miłości ku mnie karci mnie. I kiedy z Chrystusem powtarzam: Nie moja, ale Wola Boża niech się stanie, z tym samym Chrystusem muszę powiedzieć: Duch ochoczy, ale ciało słabe: niech odejdzie ode mnie ten kielich. Uznaję , że słusznie spada na mnie kara za grzechy moje.
Ale Ty Święta Rito, niewinna, przejednaj Chrystusa, uproś zmiłowanie i przebaczenie.
Za Twoją przyczyną mam nadzieję otrzymania łaski, o którą gorąco błagam.

3 razy: Ojcze nasz ..., Zdrowaś Maryjo ..., Chwała Ojcu ...

Litania do Św. Rity

Kyrie elejson,
Chryste elejson,
Kyrie elejson,
Chryste usłysz nas,
Chryste wysłuchaj nas,
Ojcze z nieba Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Maryjo, módl się nad nami.
Niepokalana Dziewico,Królowo nieba i ziemi, módl się za nami.
Matko Serca Najświętszego, módl się za nami.
Wszyscy święci, Aniołowie i Archaniołowie, módlcie się za nami.

Święta Rito, Patronko w sprawach rozpaczliwych, módl się za nami.
Święta Rito, wzorze pokory, módl się za nami
Święta Rito, wzorze w zdaniu się na wolę Bożą, módl się za nami
Święta Rito, miłośniczko ukrzyżowanego Zbawiciela, módl się za nami
Święta Rito, oblubienico cierpiącego Zbawiciela, módl się za nami
Święta Rito, któraś z męką Chrystusową współcierpiała, módl się za nami
Święta Rito, ukoronowana cierniem przez Anioła, módl się za nami
Święta Rito, któraś rany korony cierniowej na czole znosiła, módl się za nami
Święta Rito, któraś niezachwianie Miłosierdziu Bożemu ufała, módl się za nami
Święta Rito, któraś nigdy w skuteczność modlitwy nie zwątpiła, módl się za nami

Abyśmy siebie samych zaprzeć się umieli, uproś nam Święta Rito.
Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusa Pana, uproś nam Święta Rito.
Abyśmy nieprzyjaciół naszego zbawienia pokonać umieli, uproś nam Święta Rito.
Abyśmy umieli zdać się na wolę Bożą, uproś nam Święta Rito.
Abyśmy złe skłonności nasze poskromić umieli, uproś nam Święta Rito.
Abyśmy wiarę niezachwianą w sercu zachowali, uproś nam Święta Rito.
Aby serca gorliwością o chwałę Bożą pałały, uproś nam Święta Rito.
Abyśmy anielską cnotę czystości umiłowali, uproś nam Święta Rito.
Abyśmy bliźnich naszych w Bogu umiłowali, uproś nam Święta Rito.
Aby Bóg Miłosierny wielkich świętych w naszej ojczyźnie wzbudzić raczył, uproś nam Święta Rito.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

K: Módl się za nami Święta Rito!
W: Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusa Pana.

Módlmy się: Wszechmogący wieczny Boże, który w nieskończonym miłosierdziu swoim za wstawiennictwem Świętej Rity wysłuchujesz nas i w takich okolicznościach, gdy już według ludzkiego rozumienia żadnej nie ma nadziei; użycz nam, prosimy Cię, przez tę miłość, którą serce Świętej Rity dla Ciebie pałało, abyśmy się stali godnymi zmiłowania Twojego, aby niewierni poznali, że Ty, o Boże miłosierny, pokornym i skruszonym łaski dajesz, a dla słabych i bezbronnych jesteś tarczą i obroną.
Przez Chrystusa Pana naszego.
Amen!


HISTORIA ŚWIĘTEJ RITY

Święta Rita jest patronką w trudnych okolicznościach, bo przychodzi z pomocą w rzeczach, które sądząc po ludzku są niemożliwe. Święta Rita jest jedną z najbardziej popularnych Świętych na świecie. Urodziła się około 1380 roku, w RoccaPocena niedaleko Cascia(Włochy).
Według podania miała być dzieckiem wymodlonym przez pobożnych rodziców. Jako jedyne i ukochane dziecko rodziców, odznaczających się cnotą miłosierdzia. Tak Bóg kierował losami Rity, że jest wzorem dla rozmaitych stanów. Jest wzorem dla panien, bo od dziecka kochała modlitwę, praktykowała umartwienia, odmawiała sobie wszystkiego, nawet pożywienia, by móc wspierać obficiej ubogich. Marzyła o wstąpieniu do klasztoru. Ulegając jednak woli rodziców wyszła za mąż, aby być znów wzorem i przykładem dla mężatek i matek. Mąż Rity miał gwałtowny charakter i był postrachem dla całej okolicy. Rita swoją łagodnością i dobrocią -odmieniła serce męża. Został on zamordowany w takiej chwili, kiedy pojednał się już z Bogiem. Dwaj synowie chcieli pomścić śmierć ojca, jednak dzięki modłom pobożnej matki przebaczyli zabójcy i wkrótce obaj zmarli. Rita postanowiła wtedy wstąpić do zakonu. Dwukrotnie odmówiono jej przyjęcia. Pewnej nocy okazali jej się trzej święci, do których miała szczególniejsze nabożeństwo: św. Jan Chrzciciel, św. Augusty, św Mikołaj z Tolentino. Wprowadzili ją do klasztoru, ciężka żelazna brama rozwarła się i Siostry Augustanki tym razem zgodziły się ją przyjąć do swojego zgromadzenia. Gdy została zakonnicą, oddawała się umartwianiu i pokucie, zatapiała w rozważaniu Męki Pańskiej. Pewnego dnia modliła się gorąco, by ją Pan Jezus przypuścił do udziału w swej Męce. Z korony cierniowej odłączył się jeden kolec i utkwił w jej czole. Wywiązała się jątrząca rana. Dla większego jej upokorzenia Bóg dopuścił, że rana wydawała przykrą woń. Przez kolejne 15 lat, które Rita spędziła w odosobnieniu, ze względu na przykrą woń, rana zagoiła się tylko raz. Wtedy kiedy postanowiła wybrać się do Rzymu, by uczestniczyć w odpuście jubileuszowym. Po powrocie rana na nowo się otworzyła. Bóg potwierdził świętość Rity tak za życia, jak i po śmierci. Pewnego razu znajoma zapytała ją, czy może się jej czymś przysłużyć. Rita odpowiedziała: "idź do mego ogrodu w RoccaPocena i tam zerwij dla mnie różę". Było to w styczniu, a zima była wyjątkowo ostra. Na zamarzniętym krzaku faktycznie rosła pięknie rozkwitnięta róża. Rita z radością wzięła ten kwiat, jako symbol miłości od swego Niebieskiego Oblubieńca.
Umarła w opinii świętości 22 maja 1447 roku.
Liczne cuda działy się po Jej śmierci. Ciało pozostało giętkie. Gdy za Jej przyczyną ma się stać nowy cud - to ciało Jej wydaje miłą woń.
Papież Urban VIII ogłosił ją błogosławioną w 1627 roku. Wtedy Rita otworzyła oczy, które miała dotąd zamknięte i takie już pozostały.
Kanonizował ją Papież Leon XIII 24 maja 1900 roku.
Jej Święto obchodzi się 22 maja.

Każdą czynność zaczynaj od słów: JEZU UFAM TOBIE, a gdy sprawy się komplikują dodaj: TY SIĘ TYM ZAJMIJ a zobaczysz cuda w swoim życiu.


Ku pokrzepieniu mojego serca, żebym sama nie zapominała.

„Trwajcie w Miłości Mojej... jeśli trwać będziecie we Mnie i trwać będą w was Moje Słowa, proście o cokolwiek byście chcieli, a będzie wam dane” (Jan 15).


Msze Święte i modlitwy online - kamery internetowe

317 komentarzy:

 1. swięta Rito spraw aby mnie i Z połaczyła prawdziwa miłośc i doprowadziła do zawarcia sakramentu małzeństwa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieje, ze Wam sie udalo. Z calego serca zycze Wam powodzenia.niech Wasze serduszka ogarnia milosc i daje Wam radosc z samych siebie. Pomodlcie sie prosze za mnie o G.B. nasze drogi tak sie nagle rozeszly a ja pelna ufnosci w Panu wierze, ze jeszcze sie zlacza. Nie ma nic gorszego niz kochac a nie byc kochana...JEZU UFAM TOBIE...

   Usuń
  2. Zobaczcie koniecznie ten film:

   http://www.zaginiona-owca.pl/chlopiec-ktory-zobaczyl-niebo/

   cuda się zdarzają;)

   Usuń
  3. Mojego męza i moje również,a skoro modlitwy o jego powrót się nie spełniają,modle się o to by wjechał we mnie samochód na ulicy.....

   Usuń
  4. Swieta Rito prosze wypros u Serca Jezusowego laske uzdrowienia mojej cioci Marysi z choroby nowotworowej i o zdrowie dla mojej mamy Teresy by usapily wszelkie dolegliwosci . Jezu ufam Tobie

   Usuń
 2. Święta Rito, pomóż mi proszę zaliczyć trzy przedmioty w tej sesji, których się boję...

  OdpowiedzUsuń
 3. Prosze Cie Swieta Rito o wstawiennictwo w trudnych sprawach życiowych i rodzinnych syna, modlę sie goraco o Twoja pomoc;

  OdpowiedzUsuń
 4. Wstawiaj sie Swieta Rito za rodzina syna, ich bardzo trudna sytuacje zyciowa, uzdrowienie ich duszy i ciala,wole walki z szatanem ktory nimi miota ,dobre i rozsadne decyzje zyciowe ,;sw Rito Patronko do spraw beznadziejnych wstawiaj sie za nimi

  OdpowiedzUsuń
 5. Święta Rito proszę o wstawiennictwo do Serca Jezusowego prosząc w moich trudnych sprawach życiowych o pracę którą tak długo szukam oraz o spotkanie mojej drugiej połówki aby to wszystko okazało się łatwe do zrealizowania, wstawiaj się za mną patronko spraw beznadziejnych

  OdpowiedzUsuń
 6. Święta Rito proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów
  i o siłę do walki z przeciwnościami losu.
  Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 7. Swieta Rito prosze,blagam o uzdrowienie naszego zwiazku abysmy mogli cieszyc sie ponownie nasza miloscia. Daj mi sily przetrwac nasze rozstanie i pomoz Krzysztofowi odmienic jego serce do mnie i aby wrocil do mnie. Patronko spraw beznadziejnych wysluchaj moje blaganie i wstawiaj sie za nimi.

  OdpowiedzUsuń
 8. ŚW.RITO PROSZE CIE O POMOC TY WISZ JAKIE MAM PROBLEMY Z SYNEM I CÓRKĄ
  NIECH MOJE DZIECI POPATRZA SERCE JEZUSA ,ORAZ WNUCZKI .DOPOMORZ SW.RITO OD SPRAW TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH

  OdpowiedzUsuń
 9. Prosze Sw. Rite i kazdego, kto przeczyta mój wpis o modlitwę za mojego ojca który jest alkoholikiem i zniszczyl naszą rodzinę, za moje brata który takze jest alkoholikiem a teraz przebywa w wiezieniu.Aby wyszedl z niego i zaczał nową , lepszą droge zycia.I za moja mamę, ktora choruje na schizofrenia i najbardziej w swiecie potrzebuje spokoju, ktorego w naszym domu nigdy nie było.
  I za mnie, bo życie sie we mnie wypaliło i wiara i sens.Nie umiem sie juz sama modlic, pomozcie mi.
  Sw,Rito błagam o pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja który piłem i rozwalałem swoją rodzinę, aż do skutku tak że żona ma mnie dosyć, będę się modlił za Ciebie i Twoją rodzinę, cóż powiedzieć, szkoda że tak późno człowiek zaczyna myśleć niszcząc dokoła to co kocha...

   Usuń
  2. Św. Rito prosze cie o to aby w mojej rodzine zpanowal spokoj i charmonia aby sie nam wszystko poukladalo zebym mogla tu dalej zostac i rozwijac wraz ze swoja rodzina, ktora barzdo kocham .

   Usuń
 10. Nie wiem jak Pani jest na imie, bede sie modlila za pania, zeby Pan Bog dal Pani duzo sily i wytrwalosci.

  OdpowiedzUsuń
 11. Swieta Rito, prosze Cie o zdrowie....

  OdpowiedzUsuń
 12. Swieta Rito Wielka nadziejo i opiekunko
  wszechmocna pomoz Mojej Olence odzyskac zdrowie i sile do pokonania choroby
  Ufamy ci bezgranicznie bo jestes wszechmocna i masz serce pelne milosci dobroci nieskonczonej..

  Jezu ufam Tobie i

  OdpowiedzUsuń
 13. Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo w Bogu i Tobie znanej intencji. Jezu, ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Swieta Rito blagam Cie ,aby moja siostra sie ze mna pogodzila

  OdpowiedzUsuń
 15. Święto Rito proszę wstaw się za zmarłym Krzysztotem

  żona

  OdpowiedzUsuń
 16. Panie Jezu Miłosierny i Święta Rito prosze pomóżcie mi. Bez was sobie nie poradzę. Jezu ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 17. Jezu ufam Tobie. Pomóż mi i Ciebie święta Rito proszę o dobrą pracę dla męża

  OdpowiedzUsuń
 18. Święta Rito
  Błagam Cię o zgodę i miłość w małżeństwie mego ukochanego syna Pawła i jego żony Asi,nie pozwól aby ich małzeństwo się rozpadło.
  Asię i jej mamę Anię czekają poważne operacje w najbliższym czasie,proszę Cię otoczje opieką i spraw aby uwierzyły w miłosierne serce Pana Jezusa.

  OdpowiedzUsuń
 19. Błogosław Nam Święta Rito.
  A dla wszystkich, którzy potrzebują dowodów Twojej nieustannej opieki powstała piękna książka (http://www.sklep.deon.pl/produkt/art,47589,cuda-swietej-rity.html), opisująca cuda wyproszone u Pana za Twoim świętym pośrednictwem.

  OdpowiedzUsuń
 20. Swieta Rito, proszę wysluchaj mej prośby i wstaw się proszę za mną, moim mężem i moimi synami. Wypros dla nas u Pana łaskę wiary, miłości i przebaczenia abyśmy mogli być rodzina Bogiem mocna. Proszę wypros łaskę uleczenia naszych serc, umysłów i naszych dusz. Przez Chrystusa Pana Naszego Amen

  OdpowiedzUsuń
 21. Dziś jest rocznica śmierci Swiętej Rity

  OdpowiedzUsuń
 22. Swięta Rito pomóż uwolnic od nałogu i zła syna i synową i przywróć ich na łono rodziny Proszę błogosław naszej całej rodzinie Liczymy na Boże Miłosierdzie bo bez niego niewiele znaczymy. Chroń nas i wypraszj łaski u Jezusa Miłosiernego i pomóż zaopiekować się dziewczynkami by wyrosły na dobrych i wartościowych ludzi.Wierzę że wyprosisz nam dużo dobra Anna

  OdpowiedzUsuń
 23. Św Rito, znów przychodzę do Ciebie, by prosić Cie o wstawienictwo w mojej intencji. Proszę Cie wysłuchaj mnie i zanieś maoje prośby do Boga, Wiem że nie zawiedziesz mnie jak zwykle...:) Gosia

  OdpowiedzUsuń
 24. św rito błagam cię wyproś nam by Łukasz wrrócił do mnie i naszych dzieci, byśmy w wzajemnej miłości storzyli szczęśliwą rodz i udane małżeństwo

  OdpowiedzUsuń
 25. Święta Rito zwracam się do ciebie z prosba aby moja córka odrzuciła nienawiśc do mnie i nawrociła się do boga.Błagam też o cud uratowania jej małzenstwa,aby zrozumiała jaką krzywdę nam wyrzadza.

  OdpowiedzUsuń
 26. Święta Rito.Módl się o opamiętanie mojego syna Krzysztofa.Niech nie niszczy swojego małżeństwa.niech ufa swojej żonie Krystynie. Niech nie robi swoim synom krzywdy.Bądz razem z moim synem Krzysztofem i jego rodziną i módl się o jego spokojne myśli.Proszę i dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 27. Swieta Rito blagam cie cie wstaw sie za mna i moim mezem o laski ktorych bardzo potrzebujemy a takze o zrowie dla calej naszej rodziny. Prosze cie pomoz nam w naszej beznadziejnej sytuacji aby Pan Bog obdarzyl nas laskami o ktore bardzo prosimy. Prosze cie abysmy mogli stworzyc prawdziwa rodzine.

  OdpowiedzUsuń
 28. PANIE BOŻE W TRÓJCY ŚWIĘTY JEDYNY ,ŚWIĘTA MATKO BOŻA MARIO I ŚWIĘTY JÓZEFIE ORAZ ŚWIĘCI MICHALE,RAFALE,GABRIELU,ORAZ MÓJ I MOJEJ ŻONY I NASZYCH RODZICÓW ŚWIĘCI ANIOŁOWIE STRÓŻOWIE ORAZ ŚWIĘCI:TOMASZU APOSTOLE,JANIE APOSTOLE,MATEUSZU APOSTOLE ORAZ ŚWIĘCI MARKU I ŁUKASZU EWANGELIŚCI ORAZ ŚWIĘCI:FRANCISZKU Z ASYŻU,ANTONI Z PADWY,OJCZE PIO,LEONARDZIE,KRZYSZTOFIE ,BENEDYKCIE,
  ŚWIĘTY JANIE BOSKO I ŚWIĘTY JANIE PAWLE II,REMIGIUSZU,ORAZ ŚWIĘTE:MARIO MAGDALENO,ZOFIO,WIARO,NADZIEJO,MIŁOŚCI,HELENO,IRENO, TERESO OD DZIECIĄTKA JEZUS,FAUSTYNO KOWALSKA, POMÓŻCIE I MÓDL CIĘ,ORĘDUJCIE I WSTAWIAJCIE ORAZ WSPIERAJCIE NAS I ZA NAMI I ZA MNĄ:TOMASZEM I MOJĄ ŻONĄ SOPHIE I NASZYM DZIECKIEM ORAZ JEGO RODZINĄ JEŚLI BĘDZIE MU DANE ABY W WOLI BOŻEJ I ŁASCE I POWOŁANIU WŁASNYM JĄ MIAŁ ORAZ ZA NASZYMI RODZICAMI I RODZINAMI A TAKŻE ZA MOJEJ ŻONY SIOSTRĄ CELINĘ I JEJ BYŁEGO MĘŻA FRANCISZKA ORAZ ZA JEJ SYNA ADRIANA I JEGO W PRZYSZŁOŚCI RODZINĘ,A TAKŻE ZA CAŁY KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAŃSKI : RZYMSKO-I GREKO- KATOLICKI,WSPÓLNOTY CHRZEŚCIJAŃSKIE NA WSCHODZIE I ZACHODZIE I POŁUDNIU W AZJI , KOŚCIÓŁ PRAWOSŁAWNY,W TYM SZCZEGÓLNIE ZA OJCA ŚWIĘTEGO ,PATRYJARCHÓW:BISKUPÓW KOŚCIOŁA PRAWOSŁAWNEGO I KOŚCIOŁÓW WSCHODNIOCHRZEŚCIJAŃSKICH W TYM ZA BISKUPÓW ,KAPŁANÓW, OSOBY ZAKONNE I RODZINY W POLSCE,WE FRANCJI,NA UKRAINIE I W EUROPIE,W AZJI,W AMERYKACH I NA ŚWIECIE.ORAZ ZA MĄDRE,ODPOWIEDZIALNE I KIERUJĄCE SIĘ REALNIE I RZECZYWIŚCIE DLA DOBRA MORALNEGO I NATURALNEGO I SOCJALNO-RODZINNEGO ORAZ Z POSZANOWANIEM WOLNEJ WOLI I PRAWDY I WOLNOŚCI I GODNOŚCI OBYWATELI I ICH RODZIN W TYM LUDZI WIERZĄCYCH I PRAKTYKUJĄCYCH Z RODZINAMI RZĄDY W POLSCE,WE FRANCJI,W EUROPIE,W AZJI,W AMERYKACH,W AFRYCE I NA CAŁYM ŚWIECIE. A TAKŻE ZA PRACODAWCÓW I ICH RODZINY O POTRZEBNE TAKŻE DLA NICH ŁASKI BOŻE I WSZELKIE DOBRO.ORAZ O OCHRONĘ OD ZŁA WSZELKIEGO I O POTRZEBNE ŁASKI BOŻE I ŻYCIE I ZDROWIE I MIŁOSIERDZIE BOŻE DLA WSZYSTKICH POTRZEBUJĄCYCH ŻYJĄCYCH I DZIECI NOWO NARODZONE ORAZ O POTRZEBNE ŁASKI BOŻE I MIŁOSIERDZIE BOŻE DLA WSZYSTKICH Z NASZYCH RODZIN JAK I WSZYSTKICH ZMARŁYCH W CHRYSTUSIE I DUSZ CZYŚĆCOWYCH I ZA DZIECI NIENARODZONE.

  OdpowiedzUsuń
 29. Św.Rito, wstawiaj się za mną u Jezusa, abym mogła założyć szczęśliwą rodzinę, dostać stałą pracę oraz o tak potrzebnie zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny. Proszę Cię,łącz się ze mną w modlitwach do Pana.

  OdpowiedzUsuń
 30. wiem ze to prawda jest tyluniedowiarkow , mowia ze ,padlo mu na mozg ale ja widzialem jezusa byl we snie i ta twarzioczy niesamowite nie mam slow i nie wiem jakto opowiedziec ale to niewarzne poprostu jestem szczesliwy jak do jezusa sie zwracam .wiem ze to on .ja jestemchory na stwardnienie rozsiane i sie dialieuje nie przejmujesie tym przepraszam za pismo, pozdrowienia dla czytajacych...

  OdpowiedzUsuń
 31. święta Rito, moja sytuacja jest bardzo trudna. jedyna nadzieja, jaką dla siebie widzę, to twoja pomoc. bardzo Cię o to proszę.

  OdpowiedzUsuń
 32. Swięta Rito moja sytuacja jest bardzo trudna, pomóż uwolnic od nałogu i zła mojego syna,proszę o uzdrowienie jego duszy, nawrócenie się, pomóż zdobyć mu pracę , przywróć go na łono jego rodziny. Proszę błogosław mojej całej rodzinie. Liczę na Boże Miłosierdzie to jedyna nadzieja. Proszę wyproś łaski u Jezusa Miłosiernego

  OdpowiedzUsuń
 33. Sw Rito blagam, Ty znasz sytuację syna i jego rodziny , wstawiaj sie za nimi do miłosiernego i wszechmocnego Boga , On jedynie w tej rozpaczliwej sytuacji Tylko może pomoc , wszystko w Jego wszechmocy , Blagam o modlitwy

  OdpowiedzUsuń
 34. Święta Rito błagam pomóż mi zapomnieć o mojej byłej dziewczynie. Jest mi bardzo ciężko i trudno, nie mogę sobie już dać rady :( ona już zakończyła ze mną związek na zawsze a ja ciągle o niej myślę i dręczą mnie myśli samobójcze :( proszę Cię Święta Rito dopomóż, bo sam sobie nie poradzę. Ja już nie mogę tak dalej żyć.

  OdpowiedzUsuń
 35. Swieta RITO MODL SIE ZA Sandy

  OdpowiedzUsuń
 36. Sw Rito, prosze wstaw sie za mna u Boga, on zna moje problemy, jest ich bez liku, juz nie daje rady, prosze pomoz odzyskac znow rodzine, zmien serce zatwardziałego meza, pomoz znalezc lepsza prace, chron moje dzieci przed złem.Sw. Rito pomoz aby znow chciało mi sie zyc!pomoz mi odnalezc sens w tym zagubionym zyciu
  Anna

  OdpowiedzUsuń
 37. Św Rito, znów przychodzę do Ciebie, by prosić Cie o wstawienictwo w mojej intencji. Proszę Cie wysłuchaj mnie i zanieś maoje prośby do Boga, Wiem że nie zawiedziesz mnie jak zwykle...:) Gosia

  OdpowiedzUsuń
 38. Św. Rito, proszę o wstawiennictwo w mojej intencji.J

  OdpowiedzUsuń
 39. Św . Rito proszę Cię o to bym wrócił na swoje byłe stanowisko w pracy .

  OdpowiedzUsuń
 40. Święta Rito i wszyscy, którzy to przeczytacie i znajdziecie chwilę-błagam o choćby jedno Zdrowaś Maryjo. Proszę ze łzami w oczach...ta sprawa jest po ludzku nie do rozwiązania...K. Z którym byłam 5 lat z którym planowaliśmy ślub i dzieci odszedł z dnia na dzien mowiąc ze mnie po prostu nie kocha. Nie umiem sobie z tym poradzić, ja chcę go namężą i ojca moich dzieci...dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie-on twierdzi ze to koniec i mam zapomnieć. Prosze Sw. Rito wejdz w ta sytuacje, poproś Maryję i Boga aby odmienili plany K. aby wrócił do mnie...abysmy stworzyli trwały i szczesliwy zwiazek, zebysmy zostali małzeństwem. Błagam cię;( JEZU UFAM TOBIE.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety kazdy dzwiga swoj krzyz sam...i taka jest prawda...widac sam Bog ma inny plan co do ciebie...z naszych ludzkich naziemnych planow nigdy nic nie wyjdzie-bedzie i tak jak ma byc jak sam Bog tego chce...nic nie dzieje sie bez przyczyny..

   Usuń
 41. Bardzo proszę św Rite o wstawiennictwo a wszystkich czytajacych o modlitwe, moja sprawa jest drobna i praktycznie przegrana, ale bardzo proszę o ten mały cud, jednoczesnie dizekując za dotychczasowe łaski i obiecuje pokorę i pokute

  OdpowiedzUsuń
 42. Sw.Rito błagam cie o wstwiennictwo za nas do Najswietszej Rodziny o pomoc w sprawie finansowej ktora gnebi nas od dłuzszego czasu . WTobie jedyna nadzieja.

  OdpowiedzUsuń
 43. Święta rito proszę Cię o uwolnienie od wszelkiego zła, które otacza mnie i moją rodzinę oraz o zdrowie dla nas i przebaczenia wszytkich grzechów. W Tobie mam ufność

  OdpowiedzUsuń
 44. ŚWIĘTA RITO BŁAGAM CIĘ O WSTAWIENNICTWO ZA NAS O POMOC W SPRAWIE FINANSOWEJ KTÓRA GNĘBI NAS OD DŁUŻSZEGO CZASU. W TOBIE JEDYNA NADZIEJA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pieniadze w zyciu to nie wszystko,mozna miec pieniadze i byc nieszczesliwym,ciezko chorym ,kaleka...mozna nie miec pieniedzy-byc biednym,wrecz ubogim-i byc najszczesliwszym na swiecie.....wiec co wybralabys-badz bys wybral????

   Usuń
 45. Święta Rito proszę abyś uporządkowała moje życie bo sama tego chyba nie potrafię,proszę o opiekę nad moim synkiem,proszę o pomoc w znalezieniu pracy i żeby znów w moim życiu powróciła wiara.

  OdpowiedzUsuń
 46. Święta Rito błagam Cię o pomoc w mojej beznadziejnej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 47. co mam zrobić aby moje relacje z pewną osobą sie poprawiły i polepszyły? bo pojawiły sie pewne nieporozumienia i chciałabym je jakoś naprawić. Ale jak?

  OdpowiedzUsuń
 48. zwłaszcza że ta osoba nie chce ze mną gadać

  OdpowiedzUsuń
 49. piszcie na nr 723 969 726. Czekam na porady i wskazówki, co robić???

  OdpowiedzUsuń
 50. modle sie na koronce do bożego miłosierdzia każdego dnia w tej sprawie,by te relacje sie poprawiły, ale narazie nic sie nie dzieje. I tak dalej sie modle każdego dnia, także o 15.00.

  OdpowiedzUsuń
 51. chociaż wcześniej ta osoba (mężczyzna) miała wyjechać w lipcu i miałam tej osoby więcej nie zobaczyć, ponieważ wtedy było różnie. Modliłam się wtedy też na koronce, aby ten ktoś został i po 3-4 miesiącach modlitwa została wysłuchana. A teraz sie modle,aby te relacje między nami sie poprawiły i polepszyły.Bo jak narazie to jest atmosfera poniżej zera.Myślicie,że jak dalej będę odmawiać tą koronkę,to sie poprawią?odp na mój nr,jaki podałam wyżej, ten 723...czekam

  OdpowiedzUsuń
 52. ja sie modliłam, aby ten ktoś miał zostać, bo miał wyjechać za granice, ale sie modliłam na tej koronce i to pomogło, że ten ktoś został. Ale teraz nie jest za ciekawie, bo ten ktoś nie chce ze mną gadać. Ja chciałam naprawić swoje zachowanie względem niego, przeprosić tą osobę, ale nie chce ze mną rozmawiać, dlatego sie modle w tej intencji, by sie pogodzić.

  OdpowiedzUsuń
 53. wolę być wporządku i dlatego tak o tym wspominam i piszę Wam, Drodzy Czytelnicy, aby ta osoba mogła sie ze mną pogodzić, ale nie chce. Zatwardziały człowiek z niego...

  OdpowiedzUsuń
 54. jest ten ktoś starszy ode mnie o jakieś 11 lat. Z początku było dobrze między nami (nie łączyła nas miłość, czy seks, tylko przyjacielskie stosunki itp.). Jakiś czas było wporządku, potem coś zaczęło sie psuć między nami, a szkoda. Teraz nie wiem, jak to wszystko naprawić. Ale sie modle za tą osobę. Chociaż o tym nie wie.

  OdpowiedzUsuń
 55. pozdrawiam i czekam na esy od Was.

  OdpowiedzUsuń
 56. 518-014-887 nr Sławomir Polaszek.

  OdpowiedzUsuń
 57. podałam numer swój gdzieś wcześniej ten 723969726,jak przeczytacie moje powyższe teksty, to napiszcie,co robić!!!
  Poradzcie mi coś w tej sprawie,jakie macie inne sposoby na to,by te relacje były już ok.

  OdpowiedzUsuń
 58. 518-014-887 sławomir polaszek do mnie też piszcie smsy, czekam

  OdpowiedzUsuń
 59. Św.Rito prosze Cie o wstawiennictwo do Pana,chcialabym aby moja corka dostala prace,i zeby w jej malzenstwie zagoscil spokoj wszystko zrobie aby jej pomoc przy dziecku,chociaz jestem szarym czlowieczkiem nie odrzucaj mej prosby,a ja moge sie Tobie odwdzieczyc tylko modlitwa i dobrymi uczynkami.Jezu ufam Tobie,Ty sie tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 60. Sw Rito bardzo Cię proszę o znalezienie pracy w zawodzie która jest mi tak bardzo potrzebna... A także o zdrowie i wyjście z mojego "nałogu". Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij...

  OdpowiedzUsuń
 61. Swieta Rito blagam Cie o pomoc w sprawie Ci wiadomej. Pozwol wyjsc mi z tego strasznego marazmu. Niech te straszne mysli mnie opuszcza a nadzieja i milosc jakie wiaze z moich ukochanym beda znow odwzajemnione. Blagam Cie...Przysiegam na wszystko, ze sie poprawie a jesli zawiode Ciebie i Jezusa zabierzcie to o co Was tak blagam

  OdpowiedzUsuń
 62. Św. Rito błagam i wstawienictwo u Boga i Jezusa by potrafili mi wybaczyć moje błędy. Błagam o nawrócenie i pomoc w mej sprawie. BLAGAM O WSTAWIENICTWO. Jezu UFAM TOBIE, ZAJMIJ SIĘ TYM.

  OdpowiedzUsuń
 63. Św.Rito od spraw trudnych i beznadziejnych spraw,aby Mirek się ze mną umówił,aby jego serce otworzyło się na moje .Proszę Cię Bardzo Pomóż Mi.Amen

  OdpowiedzUsuń
 64. Sw Rito spraw abym była mamą

  OdpowiedzUsuń
 65. Św.Rito...Ty wiesz czego ja potrzebuję :( Proszę wstaw się za mną, aby Bóg mi wybaczył zło, jakie wyrządziłam..aby wyrzucił z mego serca zawiść, zazdrość, a dał mi pokorę...żebym już nikogo nie krzywdziła :( Proszę Cie o zdrowie dla p. Marzeny, o optymizm dla niej, o to, aby jej choroba nie postępowała...przecież cuda się zdarzają...proszę o to z głębi mojego serca :( I o zdrowie dla M. i to, żeby M. mi wybaczył, żebyśmy sobie razem wybaczyli to co złego wyrządziliśmy sobie...Wierzę, że mi pomożesz, Ty, Św. Rito i Ty Jezu...Jezu ufam Tobie...zajmij się tym..proszę...

  OdpowiedzUsuń
 66. matko, ojcze, św rito pomóżcie mojej siostrze, jej barki juz za dużo dźwogają, sprawcie by wszystkie problemy znalazły dobre rozwiazanie, by odzyskała spokój duszy i ciała i mogła reszte zycia spędzić będąc zdrową i szczęśliwą.

  OdpowiedzUsuń
 67. Sw Rito prosze Cie o dzieciatko.Jezu ufam Tobie....

  OdpowiedzUsuń
 68. Wielka Święta. Podziwiam Twoje życie. Dziękuję za Twoje wstawiennictwa do Boga. Nie jestem godna, aby mnie wysłuchał. Poproś Najwyższego, aby to co mam w sercu się spełniło. ON wie co mam w sercu.

  OdpowiedzUsuń
 69. Proszę Cie św Rito wyproś dla mnie moją wymarzoną stałą pracę i płacę prosze.

  OdpowiedzUsuń
 70. Kochana Święta Rito, najgoręcej, z całego serca dziękuję Ci za wszystkie cuda, które dokonały się za Twoim wstawiennictwem, opiekę i otuchę. Wszystkich niedowiarków, którzy to czytają zapewniam, że doznałam pomocy Świętej Rity. Wyprosiłam też skuteczną pomoc u Jana Pawła II, Świętego Judy Tadeusza, Świętego Józefa z Kupertynu i oczywiście Najświętszej Panny Maryji. To czego zaznałam było niewyobrazalne. Siła modlitwy jest niezmierna, a cuda naprawdę się dzieją! Uwierzcie i módlcie się gorąco. Wszystkim Czytającym życzę rozwiązania wszelakich problemów, miłości i spokoju. Szczęść Boże!

  OdpowiedzUsuń
 71. Św. Rito uproś mi u Serca Jezusowego i Jego Matki Przenajświętszej tę łaskę, bym wyzdrowiła, bym nie musiała iść na operację amen

  OdpowiedzUsuń
 72. Kochana Święta Rito błagm Cię proszę o wstawiennictwo i opiekę nad naszymi sprawami związanymi z chorobą taty.Pomóż mojej siostrze w załatwienie wszyskich spraw finansowych związanych z leczeniem taty. Proszę Cię Świętz Rito pomóż nam rozwiązać nasze problemy.

  OdpowiedzUsuń
 73. Św Rito prosze o Twoją opieke i wstawiennictwo Ty wiesz jak bardzo potrzebna mi jest Twoja pomoc o która sie zwracam nie opuszczaj Mnie i rodziny Amen

  OdpowiedzUsuń
 74. świętaRito,blagam wysluchaj mojego wolania,pomoz naprawic mi moj blad,obiecuje poprawe,pomoz nam z partnerem wrocic do siebie,wybaczyc wszystkie rany...tak bardzo go kocham.BLAGAM POMOZ,UFAM...

  OdpowiedzUsuń
 75. Święta Rito proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów
  i o siłę do walki z przeciwnościami losu.Prosze również o wygraną o jaką cię praszę
  Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 76. Dziękuję Ci Święta Rito za nieustającą pomoc i wysłuchanie moich próśb :-) dzięki Tobie ja i moje życie stało się lepsze. Bądź przy mnie nadal, wspieraj, pomagaj, chroń....

  OdpowiedzUsuń
 77. Św.Rito patronko od spraw trudnych i beznadziejnych,pomóż mi w pracy ,aby moje problemy się zakończyły,aby moje życie stało się lepsze.Spraw,aby w moim życiu pojawił się mężczyzna,abyśmy stworzyli szczęśliwy związek.Św.Rito Patronko od rzeczy niemożliwych pomóż mi Monika.

  OdpowiedzUsuń
 78. Św. Rito, dopomóż mi w tych trudnych chwilach. Wspomóż moją mamę w szukaniu pracy, aby dostała swoją wymarzoną; abym ja dostała się do dobrego liceum;o zdrowie dla całej rodziny i łaskawość Pana dla nas wszystkich na tym świecie.
  Dopomóż.

  OdpowiedzUsuń
 79. Św. Rito, proszę Cię o pomoc w nauczeniu mnie zawierzania swojego życia Jezusowi, abymógł czynić w nim cuda , aby mógł przemieniać moje życie. Proszę Cię o wstawiennictwo w ważnej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 80. Święta Rito,uproś u Pana Boga łaskę dla mojego syna,aby w jego trudnej sprawie wszystko potoczyło się pomyślnie dla niego.Błagam Cię, dopomóż mu.

  OdpowiedzUsuń
 81. Święta Rito, uproś u Pana Boga, aby moja córka była zdrowa i mogła urodzić dziecko. Błagam Cię.

  OdpowiedzUsuń
 82. Święta Rito, błagam Cię dopomóż, aby mój mąż nie miał problemów w wiadomej sprawie.Zajmij się proszę tym problemem.

  OdpowiedzUsuń
 83. Święta Rito, proszę o zdrowie dla moich bliskich i dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 84. Święta Rito proszę o miłość,zdrowie o męża.

  OdpowiedzUsuń
 85. Święta Rito błagam Cię o pomoc w rozwiązaniu moich problemów. Wyjednaj u Boga potrzebne łaski. Już kiedyś pomogłaś mi wyjść z trudnej sytuacji za co jestem bardzo wdzięczny jak również będę to pamiętał do końca życia i wychwalał Twoje Święte imię.
  Jezu Ufam Tobie, Błagam Cię Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 86. Święta Rito proszę Cię oto aby mój syn zdał maturę i egzamin zawodowy .Miej Go w swojej opiece w dorosłym życiu aby podejmował słuszne decyzje i nie zbłądził .Jezu Ufam Tobie Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 87. Święta Rito! proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów rodzinnych
  i o siłę do walki z przeciwnościami losu. Proszę również o wiarę , pokój, miłość dla naszej rodziny. Święta Rito, wypraszaj u Pana Błogosławieństwa dla nas w wiadomej sprawie.
  Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 88. Święta Rito proszę cię o rozwiązanie moich trudnych spraw finansowych proszę o mądrość i wytrwałość przede wszystkim dla mojego męża, który jest na skraju załamania i dla mnie żebym była dla niego podporą. proszę również o większą wiarę i ufność Panu Bogu. JEZU UFAM TOBIE, TY SIĘ TYM ZAJMIJ. dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 89. prosze czuwaj nade mna i moim malenstwem ktore nosze pod serduszkiem, zeby wszytsko dobrze sie skonczylo i dziecko urodzilo sie w terminie i zdrowe, blagam Ciebie o to!! Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 90. Święta Rito pomóż mi wydostać się z tych sideł szatańskich.Proszę cie oddal ode mnie stereotypy i wszelkie choroby.Uzdrów moje ciało i duszę.

  OdpowiedzUsuń
 91. SWIETA RITO POMOZ MI ROZWIAZAC MOJE DUZE PROBLEMY

  OdpowiedzUsuń
 92. św.Rito od pół roku mieszkamy osobno,praktycznie nie mamy ze sobą kontaktu.Wyjechał za granice z inną ,wciąż bardzo go kocham.Czy istnieje jakakolwiek nadziej na uratowanie mijego małżeństwa?Czy może zdarzyć się cud???Błagam daj zak,odpowiedz .Rito pomóż,połącz nas znów pragnę odzyskać sens życia.Pomózcie mi....

  OdpowiedzUsuń
 93. Jezu ,św.Rito wolę umrzec niż żyć bez niego.Wciąż mi się śni ,tak bardzo go kocham ..pomóż mi umrześ zmiłuj się

  OdpowiedzUsuń
 94. Jezu szukam odpowiedzi,ratunku .Jestem ślepa na Twoje czyny???Pomóż mibłagam,przecież to co dla człowieka jest nie możliwe Ty możesz uczynić...Daj znac,że mnie słyszysz

  OdpowiedzUsuń
 95. Święta Rito Ty, która cierpiałaś i wiem,że pomagasz w trudnych beznadziejnych sprawach, proszę przyjdź z pomocą i pomóż mi,bo ogarnia mnie beznadziejność.Proszę pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 96. Swięta Rito nigdy do Ciebie się nie modliłam i o nic nie prosiłam ale dzisiaj błagam o dobre uczciwe życie dla moich dzieci i męża. Kocham ich bardzo i gdybym mogła oddałabym bez wahania życie za nich. Dawqno już oddałam siebie i moich bliskich Bogu. Zawierzxyłam wszystko co mam. każdego dnia to czynię . Dzisiaj błagam o dobre wybory dla Mateusza mojego syna o dobrego męza dla córkii jej spokojne życie, Jestem chora nie wiem jak długo będę z nimi. Proszę o siły dla ukochanego męża mojego najlepszego przyjaciela. Błagam nie zostawiaj ich samych . opiekuj się nimi błagam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś pomodlę się w Twojej intencji i o łaskę zdrowia dla Ciebie. Wiedz, że nie jesteś sama...

   Usuń
 97. Św. Rito, dzięki Tobie zrozumiałam, swoje błędy. Przepraszam.
  Bądź nadal moim wsparciem, Tobie ufam.

  OdpowiedzUsuń
 98. Święta Rito, proszę Cie spraw, aby mój były chłopak M. do mnie wrócił.

  OdpowiedzUsuń
 99. Aby powróciło dawne uczucie, które pokona wszystkie przeciwności.

  OdpowiedzUsuń
 100. 12 kwietnia 2013, 10:08
  Benedykt XVI doświadcza "szoku emerytalnego". Szykuje się do powrotu do Watykanu
  Foto: US DoD / Wikipedia Były papież ma szykować się do powrotu do Watykanu
  Emerytowany papież Benedykt XVI, przebywający w Castel Gandolfo, przygotowuje się do powrotu do Watykanu pod koniec kwietnia lub na początku maja - pisze "Corriere della Sera". Watykan dementuje też pogłoski, jakoby Joseph Ratzinger był poważnie chory. Doskwierać ma mu po prostu wiek.

  Włoski dziennik poinformował, że do emerytowanego papieża dołączył w ostatnich dniach jego brat, ksiądz Georg Ratzinger. We wtorek będą razem świętować 86. urodziny Benedykta XVI.
  Koniec wakacji w rezydencji

  Językowa rewolucja w Watykanie: papież unika języków obcych
  Rewolucja...
  czytaj dalej »
  Zbliża się jednocześnie termin przeprowadzki. Emerytowany papież za kilkanaście dni opuści letnią rezydencję i po pobycie pod Rzymem, który rozpoczął się z chwilą abdykacji 28 lutego, powróci do Watykanu. Zamieszka w budynku dawnego klasztoru klauzurowego w Ogrodach Watykańskich, gdzie kończy się właśnie remont.

  Gazeta zwraca uwagę na to, że do Castel Gandolfo przyjechała też dawna sekretarka Josepha Ratzingera, Birgit Wansing, która jako jedyna jest w stanie odczytać jego napisane odręcznie teksty. To oznacza zaś, że były papież powrócił do pracy i pisze.

  To nie choroba, ale wiek

  Tematem dyskusji jest stan zdrowia Benedykta XVI, który wywołał poważne zaniepokojenie 23 marca, gdy pokazano nagrania filmowe z historycznego spotkania z jego następcą, Franciszkiem. Joseph Ratzinger był wówczas bardzo osłabiony i zeszczuplał, szedł z trudem. W hiszpańskiej prasie pojawiły się pogłoski o jego poważnej chorobie.

  Większość Polaków pozytywnie o odejściu Benedykta XVI
  73 proc. Polaków...
  czytaj dalej »
  - Jego problemy ze zdrowiem są wyłącznie związane z wiekiem - oświadczył rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi. Zapewnił, że nie ma mowy o żadnej specyficznej chorobie.

  Szkodliwy brak zajęcia

  "Emerytalny szok" - tak kondycję Benedykta XVI wytłumaczył na łamach największej włoskiej gazety profesor Attilio Maseri, kardiolog Jana Pawła II i królowej Elżbiety II. Wyjaśnił, że utrata sił i wyraźny spadek formy papieża Ratzingera, jaki można było zobaczyć trzy tygodnie po jego abdykacji, to właśnie rezultat nagłego zaprzestania bardzo aktywnego trybu życia po 8 latach pontyfikatu.

  - Gdy nagle dochodzi do przerwy w takiej aktywności, pojawia się faza swoistego załamania, pogorszenia stanu zdrowia, po której następuje powolny powrót do formy - podkreślił profesor Maseri.

  Włoskie media informują, że papież Franciszek na bieżąco zasięga informacji na temat zdrowia swego poprzednika. Nie można wykluczyć, że nowy biskup Rzymu powita Benedykta XVI, gdy powróci do Watykanu.
  Autor: mk//gak / Źró

  OdpowiedzUsuń
 101. Panie Jezu Miłosierny i Święta Rito proszę pomóżcie mi. Bez was sobie nie poradzę. Jezu ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 102. Święta Rito Ty, która cierpiałaś i wiem,że pomagasz w trudnych beznadziejnych sprawach, proszę przyjdź z pomocą i pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 103. Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo do Boga ,aby pomógł mi wyjść z trudnej sytuacji w jakiej się obecnie znajduję.Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 104. Święta Rito Ty, która cierpiałaś proszę Cię pomoc w mojej trudnej sprawie.Proszę przyjdź z pomocą i pomóż mi,bo ogarnia mnie beznadziejność.Błagam pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 105. Święta Rito proszę , weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę. Proszę o ratunek dla mnie ,abym mogła dalej żyć i służyć Panu Bogu.

  OdpowiedzUsuń
 106. Święta Rito błagam Cię o pomoc w rozwiązaniu moich problemów. Wyjednaj mi u Boga potrzebne łaski.

  OdpowiedzUsuń
 107. Św. Rita jest moją wielką orędowniczką:-)

  OdpowiedzUsuń
 108. Święta Rito błagam weż mnie w swoją opiekę i wstaw się za mną u Boga o przebaczenie mi grzechów,łaskę zdrowia,rozwiązanie wszystkich spraw dobrze i o błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich we wszystkim. Święta Rito módl się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 109. Święta Rito błagam wstaw się w mojej intencji do Pana Boga .Jestem w dramatycznej sytuacji i tylko cud może mnie uratować.
  O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę życia której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę .
  Cała moja nadzieja jest więc w tobie. O droga Święta Rito, spraw, aby moja prośba nie była odrzuconą.
  Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się,że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę,
  więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

  OdpowiedzUsuń
 110. Św.Rito błagam Cię wstaw się za mną do Pana Boga , aby pomógł mi wyjść z beznadziejnej sytuacji w jakiej się znajduję.Nie opuszczaj mnie w mojej wielkiej potrzebie.Błagam pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 111. Św.Rito błagam Cię o pomoc , bo sama sobie nie poradzę.Proszę wstaw się za mną do Pana Boga ,aby mi pomógł w mojej sytuacji po ludzku beznadziejnej.Błagam Cię niech moje życie się zmieni , bo nie mam już siły tak żyć.Proszę nie opuszczaj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 112. Proszę o pomoc i opiekę.Św.Rito patronko moja.

  OdpowiedzUsuń
 113. Proszę o pomoc i opiekę.Św.Rito patronko moja.

  OdpowiedzUsuń
 114. Św.Rito błagam Cię o pomoc. Proszę wstaw się za mną do Pana Boga ,aby uczynił cud w moim życiu i pozwolił dalej żyć.Błagam wysłuchaj mnie i nie odrzucaj mojej prośby.

  OdpowiedzUsuń
 115. Św.Rito proszę pomóż mi , bo nie wiem co ze mną będzie.Tak bardzo się boję. Jestem sama w moim utrapieniu. Proszę wstaw się za mną do Pana Boga i uproś go ,aby uczynił cud w moim życiu i pozwolił dalej żyć. Błagam Cię pomóż mi w mojej rozpaczy, bo nie mogę dalej tak żyć.

  OdpowiedzUsuń
 116. Proszę Cię o Św. Rito o pomoc.Proszę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego o miłosierdzie i ratunek dla mnie .Jest mi bardzo ciężko , ale wierzę że nie zostawisz mnie w mojej beznadziejnej sytuacji. Ja mam nadzieję, że mi pomożesz i uprosisz dla mnie ratunek.Nie pozwól mi zwątpić. Błagam ratuj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 117. Św. Rito proszę o pomoc,poprowadz w naszej trudnej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 118. Święta Rito pomóż mojej córce w pracy ,zeby nie nękał jej Dyrektor
  Proszę Cię ŚWIĘTA RITO o pomoc o którą się modlę
  święta Rito mniej pod swoją opieką moje dzieci
  Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 119. Św.Rito błagam pomóż mi , bo nie daję rady tak żyć.
  Błagam uproś dla mnie cud w moim życiu , o który Jezusa z nadzieją proszę.Błagam ratuj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 120. Św.Rito błagam Cię o cud uzdrowienia dla mojego syna.

  OdpowiedzUsuń
 121. Św. Rito, patronko od spraw beznadziejnych i po ludzku niemożliwych,uproś u Miłosiernego Jezusa , aby wybaczył mi moje winy , okazał mi swoje miłosierdzie i jeśli to będzie zgodne z jego wolą uczynił cud w moim życiu , o który go z wielką nadzieją proszę.Błagam ratuj mnie , bo ginę.

  OdpowiedzUsuń
 122. Witam.kazdy o cos prosi...Swieta Rita -tak jak kazdy Swiety pomaga na 1000 procent-tylko trzeba sie modlic modlitwa,nowenna do Niej,Nich...zawsze o co prosilam Swietych-to otrzymywalam...ale modlilam sie i modle gdy poczuje to moje serce ze musze sie pomodlic...i nie tylko w prosbie-ale i w podziekowaniu....przekonalam sie-modlitwy czynia cuda...Sw,Jozef,Sw.Ekspedykt,Aniol Stroz,Sw.Rita,SW.filomena,Sw.Antoni,Matka Boza i Serce Jezusowe-Ci Swieci uratowali mnie od smierci wraz z moja coreczka,odmienili i odmieniaja moje,nasze zycie codzienne...kazdego dnia...MODLCIE SIE-a bedzie wam dane-to prawda najswietsza....DZIEKUJE BOGU ZA WSZYSTKO

  OdpowiedzUsuń
 123. Św. Rito, patronko od spraw beznadziejnych i po ludzku niemożliwych,uproś u Miłosiernego Jezusa , aby wybaczył mi moje winy , okazał mi swoje miłosierdzie i jeśli to będzie zgodne z jego wolą uczynił cud w moim życiu , o który go z wielką nadzieją proszę.Błagam ratuj mnie,ratuj moje małżeństwo z Jackiem.

  OdpowiedzUsuń
 124. Św. Rito, patronko spraw beznadziejnych, umocnij mnie w wierze jeszcze bardziej niż dotychczas. Moja wiara nie mija, ale boję się ją stracić. Niech mnie wiara do Boga wypełni i zostanie ze mną do końca życia. Wszystkie obietnice dotrzymam i mocno wierze, że Ty Św. Rito uprosiłaś moje prośby.

  OdpowiedzUsuń
 125. Św Rito błagam Cie o wstawiennictwo w mojej sprawie .

  OdpowiedzUsuń
 126. Sw.Rito ,patronko od spraw beznadziejnych i po ludzku niemozliwych miej pod swoja opieka moja corke i moja mame Bog zaplac

  OdpowiedzUsuń
 127. Sw.Rito ,patronko spraw beznadziejnych i po ludzku niemozliwych upros u Milosiernego Jezusa aby mojemu uposledzonemu umyslowo wujkowi nie pogarszalo sie staje sie agresywny . Miej go w swojej opiece. Bog zaplac

  OdpowiedzUsuń
 128. Św Rito proszę abyś wybłagała u Boga Najwyższego nawrócenie bliskich mi osób ,uwolnienie ich od złego . Tak bardzo cierpią i tylko Ty możesz im pomóc ,przecież jestes patronką spraw beznadziejnych i trudnych .

  OdpowiedzUsuń
 129. Patronko spraw beznadziejnych wyproś u Najwyzszego Pana łaske macierzyństwa dla mnie aby moja córeczka i mogła sie cieszyć rodzeństwem. JEZU TY sie tym zajmij !!!!!
  Prosze Cie o charmonie i zgode w mojej rodzinie.....spokój.. abym pogodziła sie z mężęm...aby on wiecej czasu znalazł dla nas......zrozumiał jak ważna jest rodzina... zatesknił....
  JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 130. Sw .Rito patronko spraw beznadziejnych prosze o pomoc i opieke dla mnie i moich bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 131. Święta Rito proszę uproś mi u Boga łaskę nawrócenia i uwolnienia od zauroczenia dużo starszym, rozwiedzionym mężczyzną. proszę uproś dla niej dary Ducha Świętego. Spraw by dobry Bóg pokierował jej życiem i ukazał właściwą drogę postępowania.

  OdpowiedzUsuń
 132. Święta Rito proszę uwolnij mnie z choroby psychicznej i dodaj mi sił fizycznych.Przyjdź proszę mi z pomocą.

  OdpowiedzUsuń
 133. Święta Rito pokornie błagam pomóż mi uratować moją córkę Hanię. Wstawiaj się do Jezusa Chrystusa w moich błaganiach.

  OdpowiedzUsuń
 134. Święta Rito, nałóg hazardowy mojego męża i nasza sytuacja małżeńska jest sprawą za którą nie umiem się pomodlić. Ciebie proszę o wstawiennictwo do Jezusa Pana Naszego. Światełko nadziei już prawie niewidoczne...

  OdpowiedzUsuń
 135. Swieta Rito blagam o pomoc w przygotowaniach do egzaminow o oswiecenie i laski podczas egzaminow w dniu 18 grudnia 2013 od godziny 11. Prosze o pomoc w zdaniu egzaminow i laski potrzebne. Ufam Tobie Jezu i Sw Rito. Wy sie tym zajmijcie.

  OdpowiedzUsuń
 136. Święta Rito pokornie błagam odsuń od mojej córki zauroczenie duzo starszym, rozwiedzionym wobec prawa, ale żonatym wobec Boga mężczyzną. Proszę daj jej moc siły i świadomość by uwolnić się z tego związku. Błagam nie pozwól by żyła w grzechu do tego świadomie. Uratuj moją córkę.

  OdpowiedzUsuń
 137. Droga Święta Rito uciekam się do Ciebie Ty jesteś od spraw trudnych uratój proszę moją rodzinę z bardzo trudnej sprawy wymódl proszę,żeby wszystko dobrze się skończyło.Wstaw się za nami do Jezuska Miłosiernego,on Tobie niczego nigdy nie odmówił,wierzę że i tym razem tak będzie proszę wymódl dla nas potrzebne łaski.Jezu Ufam Tobie Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 138. Swieta Rito pokornie blagam wstaw sie za naszego syna zeby wszedl na dobra droge i przestal sprawiac problemy sobie i najblizszym.

  OdpowiedzUsuń
 139. Święto Rito na Twoje ręce składa prośbę o wstawiennictwo za moją młodą sąsiadkę Agnieszkę jest bardzo chora w trakcie ciąży wykryto u niej białaczkę, dzieciątko uratowano, teraz ona mama walczy z chorobą stan jest poważny proszę wstaw się za nią by dobry Bóg nie patrząc na przewinienia Agnieszki uratował ją.

  OdpowiedzUsuń
 140. Do swojej prośby o ratunek dla swojej córki Hani dołączam prośbę o to by dzieciątko Kasi i Jacka mogło urodzić się szczęśliwie teraz trwa walka o utrzymanie ciąży. Proszę Cię pokornie Św. Rito wstaw się za nami. Błagam Ci o wstawiennictwo w tych trudnych,a nawet beznadziejnych sprawach. Ufam Tobie, ze nie odmówisz pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 141. Kochana Św. Rito proszę Ciebie o modlitwę i wstawiennictwo u Ojca Niebieskiego , aby skrócił moje cierpienia i pojednał mnie z moją żoną w imię miłości,wierności i przebaczenia.Wierzę , że dobry Bóg wysłucha mnie za Twoim potężnym wstawiennictwem. Jezu ufam Tobie , Jezu zajmij się tym.
  Jurek

  OdpowiedzUsuń
 142. Św. Rito proszę aby serce Kamila znowu otwarło się na moją miłość do Niego.

  OdpowiedzUsuń
 143. Św.Rito proszę ciebie o wstawiennictwo u Ojca w Niebie abym znalazła stałą pracę

  OdpowiedzUsuń
 144. Swieta Rito błagam abyśmy się polaczyli z Szymonem zebysmy byli razem Blagam!!!Jezu Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 145. Swieta Rita, dopomoz nam w odrodzeniu naszego malzenstwa.
  "Jezu ufam Tobie, Ty sie tym zajmij"

  OdpowiedzUsuń
 146. Święta Rito proszę o modlitwę i wstawiennictwo, aby ukochany Jezus Chrystus zesłał łaskę miłości , wierności i przebaczenia na moje małżeństwo.Jezu błagam Cię wybacz mi moje grzechy , osłoń moje małżeństwo w Twoich ranach najświętszą krwią Twoją i niech ona chroni moją rodzinę przed zgubnym działaniem szatana.Jezu ufam Tobie , Jezu zajmij się tym. Niech stanie się wola Twoja. Jezu ufam Tobie , Jezu zajmij się tym.
  Jurek

  OdpowiedzUsuń
 147. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 148. Święta Rito,moja ukochana patronko, dziękuję za Twoją nieustanną obecność i pomoc w moim życiu, pomóż i teraz w rozwiązaniu trudnych i beznadziejnych spraw, przyczyń się za nami

  OdpowiedzUsuń
 149. Święta miej moją rodzinę w opiece, bo los znowu kładzie nam kłody pod nogi. To ciąg dalszy kłopotów z którymi borykamy się już od kilku lat. Wiem, że masz moc wybłagania u Pana Jezusa łaski , ponieważ do ciebie zwracają się ludzie w sprawach z którymi nie mogą sobie poradzić. Wiem także, że jeżeli gorąco się o coś prosi Pan Bóg nie odmawia swojej pomocy, Błagam cię więc wstaw się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 150. Święta Rito, nie radzę sobie proszę uratuj moją córkę z rąk 15 lat starszego, rozwiedzionego mężczyzny. błagam Cię osieć moją córkę, wskaż jej dobrą drogę

  OdpowiedzUsuń

 151. Kochana Św. Rito proszę Ciebie o modlitwę i wstawiennictwo u Ojca Niebieskiego , aby udało mi się zajść naturalnie w ciąże i urodzić zdrowe dzieciątko , którego wraz z mężem bardzo pragniemy proszę nie straćmy tego cyklu Jezu ufam Tobie Zajmij Się Tym

  OdpowiedzUsuń
 152. Św Rito KOCHANA, dziękuję CI za to co dla mnie robisz, za wstawiennictwo u Ojca Naszego, proszę CIE jeszcze o 4 miesiące abym mogła pozytywnie zakończyć swoją trudną sprawę, błagam CIE opiekę i wstawiennictwo u Pana , aby nikt się nie dowiedział o mojej trudnej sytuacji abym mogła ją spokojnie zakończyć za 4 miesiące. Aby moje wyjaśnienia dotarły do męża i abym na ten czas dał spokój, Moja Kochana RITO , nie zostawiaj mnie jeszcze w potrzebie , pomóż mi błagam , TY możesz wszystko , proszę , cała nadzieja jest w Tobie. Jezu UFAM Tobie, zmiłuj się nade mną. MAGDALENA

  OdpowiedzUsuń
 153. Św. Rito, módl się dziś za nami, ponieważ dzisiaj szczególnie potrzebujemy twojego wstawiennictwa.

  OdpowiedzUsuń
 154. Dziękuję ci Święta, za to, że możemy się do ciebie zwrócić, choćby intencja była jak najbardziej beznadziejna. Dziękuję i proszę o dalsze wsparcie.

  OdpowiedzUsuń
 155. O zdrowie i darowanie grzechów oraz Miłosierdzie Boże.

  OdpowiedzUsuń
 156. Św R i t o. Błagam Cię m wstawiennictwo u Pana Naszego. Proszę wyproś łaski dla mojej rodziny.Niech problemy finansowe wreszcie się skończą. Wstaw się za nami razem ze Św Judą, chcemy jak najszybciej wyjść na prostą, nie proszę o bogactwo tylko o przyzwoite życie. Św R i t o, Św Judo. Jezu Ufam Tobie. Ty się tym zajmij. Amen

  OdpowiedzUsuń
 157. Święta Rito błagam o pomoc, błagam o Twoje wstawiennictwo U Pana Naszego proszę spraw by moja córka zrozumiała że związek z dużo starszym, rozwiedzionym wobec prawa, a żonatym nieprzerwanie wobec Boga mężczyzną jest czymś złym. Pozbawia ją życia w zgodzie z przykazaniami, pozbawia sakramentów, skazuje na życie w grzechu. Błagam uratuj moją córkę
  mama

  OdpowiedzUsuń
 158. Święta Rito, dziękuję Ci za wstawiennictwo i za łaski, które otrzymałam od naszego Pana Jezusa wczoraj na modlitwie wspólnotowej, dziękuję Ci, że jesteś ze mną i że mogę doświadczyć twojego orędownictwa, dziękuję Ci za deszcz białych płatków róż, który wczoraj okrył Kościół pw. Świętej Jadwigi w Chorzowie. Święta Rito pozostaję poruszona Twoją pobożnością za życia i mocą orędownictwa. Uciekajcie się do orędownictwa Świętej Rity - jej łaskawość jest wielka.

  OdpowiedzUsuń
 159. ŚWIĘTA RITO BŁAGAM O POMOC BŁAGAM WYSŁUCHAJ MOJE MODLITWY I MIEJ MNIE ZAWSZE W SWEJ OPIECE,BŁAGAM POMÓŻ MI

  OdpowiedzUsuń
 160. święta RITO błągam pomóż

  OdpowiedzUsuń
 161. SwmRito pokornie prosze o modlitwy za mnie o Milosierdzie Boze,Jadwiga

  OdpowiedzUsuń
 162. Święta Rito proszę Cię o łaskę pracy w moim zawodzie. Błagam Cię o to gorąco. Nie wyobrażam sobie życia bez pracy. Mój zawód jest moim powołaniem.

  OdpowiedzUsuń
 163. Św. Rito, cała moja nadzieja w Tobie. Nie mam już siły dalej żyć. Nie mogę sobie poradzić z natłokiem myśli. Ty wiesz o co proszę. Miotam się i ciągle natrafiam na zamknięte drzwi. Daję sobie jeszcze trochę czasu, ale trudno mi uwierzyć, że coś się zmieni.

  OdpowiedzUsuń
 164. Błagam o modlitwę za moją Siostrę Bogusię o uzdrowienie z białaczki i o siły dla Niej do tak ciężkiej walki z chorobą. Proszą Dzieci i Siostra Halina z Przemyśla

  OdpowiedzUsuń
 165. Błagam Cię Św. Rito pomóż mi znaleźć środki finansowe na zaspokojenie moich zobowiązań błagam nie mam już siły walczyć pomóż mi uproś mi pomoc u Naszego Pana Niebieskiego niech mi pomoże bo sama już nie dam rady, nie mam siły żyć a nie mogę zostawić syna w długach proszę pomóż mi znaleźć wyjście i pomoc w spłaceniu długów i pomóż mi utrzymać dom błagam Cię pomóż mi najpokorniej proszę Cię Św. Rito

  OdpowiedzUsuń
 166. Zwracam sie z goraca prosba do Ciebie Sw.Rito,wstawiaj sie za moim synem marcinem wypros dla niego Laski i Dary Ducha Swietego,zeby powrocil na droge wiary,i o szczesliwe zakonczenie jego bardzo trudnych spraw,prosze o wolnosc dla syna,zeby mogl powrocic jak najszybciej do rodziny swojego kochanego dziecka.Bog Zaplac

  OdpowiedzUsuń
 167. Św Rito blagam cie spraw abym znalazła stała pracę dobra pracę abym zawsze miała stałe dochody zarobki moje by były wysokie dziekuję jestes moja ostatnia nadzieja ubłagaj Boga o tą łaskę dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 168. św Rito błagam Cie pomóż tym wszystkim ludziom którzy tak bardzo potrzebuję twojej pomocy proszę daj im wsparcie i popros Boga by im pomógł nie pozwól by zostali sami sobie niech Bóg im pomoże w każdej sprawie

  OdpowiedzUsuń
 169. Błagam Cię Święta o modlitwę za moją rodzinę, wstaw się za nami do Pana Boga, ponieważ bardzo potrzebujemy Jego miłosierdzia.

  OdpowiedzUsuń
 170. Módl się za nami Święta Rito, proszę, wstaw się za nami u Najwyższego. Szczególnie za jednego członka naszej rodziny,
  który jest bardzo chory.

  OdpowiedzUsuń
 171. Dziekuje Ci Sw. Rito za wszystkie laski udzielone mi i mojej rodzinie . To dzieki Tobie moje sprawy zaczely sie ukladac dziekuje ...Chron nas od zlych rzeczy Amen

  OdpowiedzUsuń
 172. Błagam o pomoc dla mojego dziecka i dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 173. Święta Rito pomóż mi błagam pokornie.Proszę wstaw się za moją córką Hanią do Boga Najwyższego by odwrócił od Niej Zauroczenie dużo starszym , rozwiedzionym mężczyzną Byłaś matką i dobrze wiesz jak ciężko znieść jak dziecko błądzi mi dobrego przykładu w rodzinie, wybiera złą drogę.Dla siebie proszę o siły.
  mama
  mama

  OdpowiedzUsuń
 174. Jezu ufam Tobie Ty sie tym zajmij. znasz moja sprawe z ktora sie borykam i nie daje rady

  OdpowiedzUsuń
 175. Św.Rito proszę o cud uzdrowienia mnie i siostry z choroby nowotworowej,o łaske trzeźwosci i nawrócenia w naszych rodzinach,o potrzebne łaski dla syna i naszych rodzin

  OdpowiedzUsuń
 176. Proszę w intencji znalezienia dobrej pracy i zdrowia dla naszej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 177. Sw.Rito bardzo goraco prosze o ratowanie mojego malzenstwa. Prosze o powrot mojego meza do rodziny. Bardzo prosze zeby moj maz zerwal z kochanka. Bardzo prosze o milosc mojego meza do mnie I rodziny. Prosze goraco o uratowanie mojego malzenstwa

  OdpowiedzUsuń
 178. Sw.Rito blagam ublagaj u Jezusa Chrystusa nawrocenie mojego ukochanego meza ktorego opetal szatan. Blagam uratuj mojego meza od szatana. Uratuj go i poprowadz na wlasciwa droge. Blagam uratuj go i nasza rodzine. Ja go tak bardzo kocham. Ale on w tej chwili jest opetany. Prosze o pomoc w jego nawroceniu

  OdpowiedzUsuń
 179. Blagam o powrot mojego meza do mnie ì jego dzieci.
  Blagam o uratowanie mojego malzenstwa I rodziny.
  Blagam o wybaczenie naszych grzechow. Jezu spraw zeby moj maz zerwal z kochanka I Do nas powrocil. Prosze rozpal w sercu mojego meza milosc na nowo do mnie. Wskaz droge do Boga. PROSZE O JEGO POWROT JA I DZIECI TAK BARDZO CIERPIMY

  OdpowiedzUsuń
 180. Św. Rito, proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów.

  OdpowiedzUsuń
 181. Św.Rito, proszę wypraszaj potrzebne łaski dla mojej córki Łucji.

  OdpowiedzUsuń
 182. Jezu już dużej nie mogę...Zajmij się tym proszę..Błagam za sprawą moich świętych orędowników pomóż mi!Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij!

  OdpowiedzUsuń
 183. Jezu kochany Ty wiesz jak mi trudno, jak długo błagam w rozpaczy o pomoc. Zajrzyj w moje serce! ZA wstawiennictwem moich orędowników błagam zajmij się moja sprawą. Jedynie Ty możesz coś pomóc!Jezu ufam Tobie zajmij się tym błagam!

  OdpowiedzUsuń
 184. Św. Rito... proszę Cię abyś pomogła naprawić mój związek z T. Aby ta dobra i szczera miłość przetrwała i trwała. Abyśmy znowu byli szczęśliwi i spokojni. Aby T. pozbył się tego mętliku, zapomniał o swoich problemach z przeszłości i skupił się na teraźniejszości i przyszłości (ze mną), aby uporządkował swoje sprawy i mógł wrócić i w pełni zaangażować się w fajny związek ze mną, który może dać mu tylko szczęście. Proszę...

  OdpowiedzUsuń
 185. Sw Rito znalazlam sie w bardzo trudnym polozeniu zycie moje wisi na wlosku , ratuj poprzez wstawiennictwo do Boga za mnie .

  OdpowiedzUsuń
 186. Dziękuję Ci, sw. RITO,za wstawiennictwo. Moja trudna sytuacja się znacząco poprawiła. Jezus okazał swoje miłosierne serce. Nie traćcie hartu ducha, ufajcie, módlcie się i słuchajcie, co mówi Jezus w waszych sercach. Dzięki Ci, Jezu!

  OdpowiedzUsuń
 187. Uwaga Przyjaciele,
  Mam na imię Vanessa Wayne i opieram w Texas USA. "Moje życie jest powrotem !!! Po 1 roku uszkodzony

  małżeństwa, mój mąż zostawił mnie z dwójką dzieci. Czułem się jak moje życie się kończy prawie

  popełnił samobójstwo, byłem emocjonalnie się przez bardzo długi czas. Dzięki wielkim urokiem

  Rzucający nazywany arcykapłana Dr IDAHOSA które spotkałem w Internecie. Z jednej wiernej dzień, jak ja

  Przeglądając internet, natknąłem się na wiele świadectw o tym zwłaszcza

  przeliterować rzucającego. Niektórzy ludzie zeznał, że przyniósł ich Ex kochanka plecami, niektóre zeznał, że

  On przywraca macicy, raka leczyć, i inne choroby, niektóre zeznał, że może rzucić czar

  zatrzymać rozwód i tak dalej. Ja również spotkałem jednego konkretnego świadectwa, to było o kobiecie

  nazywa Sonia, ona świadczy o tym, jak przywiózł jej kochanka Ex w mniej niż 7 dni,

  na koniec jej zeznań upuściła adres e-mail Arcykapłana dr IDAHOSA'S. Po

  czytając to wszystko, postanowiłem spróbować. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej

  (dridahosaspellcaster@gmail.com) i wyjaśnić mój problem z nim. W ciągu zaledwie 3 dni, mój

  mąż wrócił do mnie. Rozwiązaliśmy nasze problemy, a my jesteśmy jeszcze szczęśliwsi niż wcześniej. Wysoka

  Ksiądz dr IDAHOSA jest naprawdę utalentowanym człowiekiem, a ja nie zatrzyma publikowanie go, bo jest

  wspaniały człowiek ... Jeśli masz problem tutaj jest jego adres e-mail, aby go osiągnąć.

  dridahosaspellcaster@gmail.com~~dobj będziesz zadowolony, że tak.

  Uwaga: Może też doprowadzić do bogatych, leczyć HIV / AIDS, leczyć wszelkiego rodzaju choroby nowotworowej, zatrzymać

  od złe sny, sprawi, że w ciążę, jeśli nie masz dziecka i chroni przed

  źli porządku. skontaktuj się go dzisiaj i żyć hapilly zawsze.
       (dridahosaspellcaster@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 188. św.Rito ! Dziękuję ci za opiekę , czuwaj na de mną dalej

  OdpowiedzUsuń
 189. Św.Rito.Ty znasz moje troski.Proszę,spraw bym wyzdrowiała,bo już nie mam sił dłużej walczyć z moja nieuleczalną wg lekarzy ,chorobą. błagam cie także abyś wstawiła sie za mną u naszego Pana i sprawiła,by moja ukochana wybaczyła mi i wróciła do mnie oraz pokochała mnie na nowo.Błagam cię ze wszystkich sił,nie zostawiaj mnie w potrzebie!!!!!

  OdpowiedzUsuń